Сонник Віник — до чого сниться ?

Якщо ви побачили уві сні новий віник, це обіцяє вам процвітання і швидкі зміни на краще. Якщо ж він був старим, истрепанным, то вас чекають втрати в справах. Втратити віник — для жінки такий сон означає, що вона виявиться неохайною господинею, незговірливої дружиною, і це принесе їй безліч прикростей.

Змітати сміття на совок — до наведення порядку в будинку. Бачити його — знак того, що ваші справи в безладді і у вас є вороги, які шкодять вам. Іноді сон про вінику пророкує грошові труднощі і борги, які ви будете не в змозі оплатити. Дивіться тлумачення: Помсти.

Якщо ви самі в’язали віник або збирали із прутів мітлу, це говорить про те, що ви любите попліткувати і з-за цього ризикуєте потрапити у вкрай незручне становище. Якщо ви харчувалися зламати віник або використовували її за призначенням — ви станете призвідником сварки.

Побачити віник або мітлу — означає позбавлення від турбот, нещасть, а також може передвіщати повернення боргів. У негативному контексті означає, що ви зробите помилки, які призведуть до сварок і розбратів з оточуючими.

Віник, мітла – начальник, господиня, знайома дівчина (або хлопець). Літати на мітлі – символ занять чорною магією або демонічних впливів.

Бачити уві сні віник — будете платити комусь гроші. Також див. Підмітати.

Віник — Помсти — розійдетеся зі знайомим. В бані — чекай «ломоти» у суглобах.

По соннику віник (пилосос) – зміна на краще, порядок у справах


Залишити відгук