Сонник Вінчання — до чого сниться ?

Вінчання в сновидіннях є як би перевіркою ваших почуттів до коханої людини. Уві сні присутнім на вінчання молодої пари — наяву знову пережити загострене почуття близькості і спорідненості зі своєю другою половиною. Якщо вам приснилося, що ви венчаетесь, то це пророкує вам не стільки законний і плотський, Скільки духовний союз з гідною людиною, з яким ви пройдете разом загальний шлях, розділіть біди і радості. Уві сні виступати в ролі священика, який здійснює обряд вінчання, — наяву випробувати потрясіння, пов’язане з передчуттям біди, що загрожує коханій людині. Такий сон попереджає: не втручайтеся в події, що відбуваються. Вони непідвладні вам, оскільки перебувають під владою Бога.

Вінчання, яке Вам приснилося, означає, що Вам належить досить відверта розмова з близькою людиною з приводу Ваших минулих інтимних відносин. Розмова може йому не сподобатися, тому заздалегідь підберіть м’які слова і вирази, якими Ви збираєтеся скористатися. Якщо Ви бачите уві сні власне вінчання, це говорить про те, що Ваші стосунки з коханим зайшли в глухий кут або підійшли до логічного завершення.

Перебувати на чиїйсь весіллі — Ви успішно знайдете вихід із ситуації, яка була причиною Вашої тривоги. Для жінки — бачити таємне вінчання — Вам слід навчитися стримувати сої бажання й пориви. Для дівчини — погодитися вийти заміж — Ви сильно зростають в очах людей, що мають вплив на Вашу долю, і виправдаєте довіру;

Вінчання в сновидіннях є свого роду перевіркою ваших почуттів до коханої людини. Якщо це було ваше вінчання, воно пророкує вам не тільки природна, але й духовний союз з гідною людиною, з яким ви пройдете разом за життя, розділіть біди і радості.

Вінчання — суспільна подія. Бачити зі сторони — неприємні події державі, місті, які не торкнуться вас прямо, але змусять похвилюватися. Бути гостем — події торкнутися вас і погіршать ваше положення.

Побачений обряд вінчання — це ознака того, що ви не мислите сексуальних відносин без любові до людини. Ви не ляжете з ним в ліжко навіть заради задоволення. В першу чергу для вас важливі взаємні почуття.

Бачити в сні своє вінчання (для неодруженого/незаміжньої) означає, що вам дуже хочеться, щоб це сталося у вашому житті. Для одруженого/заміжньої наснилося означає нове у відносинах з другою половиною.

Обряд вінчання в церкві бачити або брати в ньому участь уві сні — передвісник великих турбот, хвилювань і переживань. Дивіться тлумачення: Одружитися, Одруження.


Залишити відгук