Сонник Велетень — до чого сниться ?

Бачити його в сні благорасположенным до вас — добрий знак, що обіцяє вам підтримку сильного друга. Розгніваний велетень або чудовисько — знак перешкод на шляху до здійснення вашого бажання. Іноді такий сон пророкує вам, що у вас є дуже сильний і надзвичайно кмітливий ворог, який готує вам пастку. Натрапити на велетня випадково — знак швидкого подорожі, яке ви зовсім не планували. Якщо він стане вам поперек дороги уві сні і ви не зможете його обійти, то чекайте невдач.

Бачити його сидячим — до успіху в справах. Якщо ви побачите в сні мертвого велетня або пораненого, то ваші надії не справдяться. Вбити його означає провал великого і прибуткового справи. Але вбити його в момент небезпеки — знак зміцнення положення та високого доходу в майбутньому. Самому стати велетнем — передвісник великих успіхів. Дивіться тлумачення: Бугай, Чудовисько, Казка.

Велетень — це відображення відчутного вами сильного бажання, що вам поки не вдається задовольнити з якихось причин. Якщо вам приснилося, що ви стали велетнем, це означає, що ви приділяєте перебільшена увага власної ролі в особистих відносинах. Ви думаєте, що тільки вам належить вся заслуга в їх правильному розвитку, і за це вас повинні пестити і леліяти. Тим же підходом ви керуєтеся і в інтимних стосунках, вимагаючи від партнера рабської покірності і маніпулюючи ним без докорів совісті.

Велетень сниться до того, що в реальному житті ви домагаєтеся участі у вашій долі впливової особи. Якщо снилося, як ви боретеся з велетнем, то наяву у вас з’являться грізні супротивники. Щоб здолати їх, вам необхідно відкласти вирішення особистих справ у довгий ящик і зайнятися нейтралізацією ворожих нападів. При цьому вам не варто думати, що боротися з вітряними млинами вам доведеться поодинці: добрих людей навколо вас досить багато, і вони не відмовлять вам у допомозі. Якщо ви проженіть його – це хороший знак.

Велетень, що стоїть поруч з Вами в сні, символізує загрозу з боку Вашого партнера. Ймовірно, він з якихось причин сердиться на Вас і будує плани помсти, що відіб’ється на Вашому особистому житті аж ніяк не самим позитивним чином. Якщо велетень перегороджує Вам дорогу – Вам безглуздо боротися, краще зізнатися в скоєному і пообіцяти виправитися, щоб не руйнувати ідилію Ваших відносин.

Якщо уві сні поруч з Вами несподівано з’явиться велетень, то наяву будьте готові до сутичок зі своїми недругами. Якщо велетень зуміє зупинити Вас — Ваша поразка неминуче; якщо він втече — це хороший знак.

Велетень — Вам доведеться зазнати приниження з-за вашої завищеної самооцінки. Грубий — дуже болючий удар по самолюбству.

Бачити уві сні велетня — це до вашої безперечної перемоги і успіху.

Велетень сниться до малого, слабкого і кволому вашим нащадкам.


Залишити відгук