Сонник Віяло — до чого сниться ?

Віяло у сні означає, що ваше легковажне поводження і облуда завдадуть вам великої шкоди. Бачити віяло — знак обману і зради. Обмахуватися їм у сні — передвісник того, що ви з легкістю махнете рукою на щось важливе, що могло б змінити ваше життя. Якщо вам присниться, що інші прикривають обличчя віялом, то побоюйтеся наклепників і заздрісників. Отримати віяло в подарунок означає, що вам зроблять пропозицію, прийнявши яке, ви вчините нерозумно і пошкодите своєї репутації. Порваний або зламаний віяло уві сні вказує на розрив будь-яких відносин або крах планів. Іноді сон говорить про те, що ви втратите якихось задоволень, до яких ви звикли.

Побачений у сні віяло — знак того, що незабаром вас чекає яке-небудь радісну звістку або радісна подія. Якщо вам приснилося, що ви обмахиваетесь кольоровим віялом, значить, вас запросять на романтичне побачення. Якщо ви уві сні втратите віяло, ви так само легко розлучитеся з коханою людиною.

Приснилося, що ви обмахиваетесь віялом — це до зустрічі з людиною, який підкорить вас своєю енергійністю і невтомністю. Дуже швидко ви вступите з ним в інтимні стосунки, в основі яких буде лежати швидше пристрасне бажання, ніж любов, проте далі ліжку ці відносини не зайдуть.

Сон, у якому ви обмахиваетесь віялом, насправді означає, що вам належить зустрітися з дуже імпульсивною людиною. Він буквально «заразить» вас своєю енергією, і ви дуже швидко вступите з ним у любовні відносини. Скоріше, це буде пристрасть, ніж любов.

Приємні звістки, радісні події; для молодої особи — обмахуватися красивим віялом або хтось її обмахує – прекрасна зустріч; втратити старий віяло – дорогий для Вас людина цікавиться іншою жінкою.

Віяло сниться до фальші, лицемірства і зради з боку оточуючих вас людей, а також близьких і підлеглих.

Несподівано берете в руки зроблений з пір’я віяло — виникне справу, пов’язану з офіційними органами.

Віяло — Ваше кокетство смішно виглядає з боку.

Шанувальники.


Залишити відгук