Сонник Відро — до чого сниться ?

Порожнє відро у сні — знак невдач і обманутих надій; повне відро — передвісник успіху і прибутку. Дивіться — чим наповнене відро, по назвам. Смятое, покоробленное, іржаве або без дна відро у вашому сні — знак збитків і злиднів. Сон попереджає вас, що вам треба остерігатися шахраїв, які збираються обвести вас навколо пальця. Часто такий сон пророкує руйнування відносин з близькою людиною, розлучення. Йти з відром по воду до криниці означає, що ваше старанність буде винагороджено. Нести відро в руках — символ сімейного щастя. Якщо хтось принесе у ваш дім наповнене відро, то дивіться, чим наповнене. Дивіться тлумачення: Вода, Посуд.

Побачити в сні відра, наповнені молоком — знак блискучого успіху або перебування у приємному товаристві. Порожнє відро віщує голод або поганий урожай. Молодій жінці, що побачила в сні, що вона несе відро, такий сон передвіщає сімейні радості. Відерце для вугілля явиться вам у сні як попередження проти ряду навіжених вчинків: адже вони закінчаться тільки розчаруванням. Поганий знак — побачити в сні сусіда, вносить до хати відро з вугіллям: у колі Ваших друзів восторжествує несмак і вульгарність.

Хто побачить у сні, що черпає або набирає воду тільки для себе, той буде все робити тільки для своєї користі. Хто побачить, що виймає відро води з криниці і миється нею, то, якщо він укладений у в’язницю, звільниться з-під ув’язнення чи придбає майно і щастя. А хто опустила відро в колодязь, щоб взяти воду, маючи в цей час вагітну дружину, то вона народить йому хлопчика, а якщо дружина не вагітна, це означає, що він шукає кошти до існування.

Відро символізує жіночі статеві органи. Пара відер говорить про те, що ваш сексуальний партнер вам зраджує, але ви настільки високо цінуєте, що прощаєте йому ці зради. Наливання води у відро символізує прагнення жінки до вагітності і бажання мати дітей. Порожні відра говорять про проблеми при вагітності або безпліддя.

Повне відро уві сні – сприятливий знак; порожнє відро віщує погіршення матеріального становища або поганий урожай. Якщо уві сні ви йдете з відром до криниці – вас чекає винагорода за ваші труди. Молодій жінці, що побачила в сні, що вона несе відро, такий сон передвіщає сімейні радості.

Відро без води — віщує нещастя. Відро, повне води — віщує велике щастя. Людина дає вам велике відро — вигода. Піднімаєш таз, відро, а у нього відпадає дно — віщує розорення.

Сон про повне відро — хороші справи, пусте — головний виграш у лотереї. Йти з ним до криниці — нагорода за працьовитість, на воді — честь.

Повне відро — до грошей. Порожній — до крадіжки грошей або цінностей в громадському місці.

Побачити в сні порожнє відро — нікчемний розмову; повне — прибуток, дохід.

Повне або порожнє відро — знак близької удачі чи невдачі.


Залишити відгук