Сонник Відьма — до чого сниться ?

Зустріч з відьмою — особою володіє магічними силами або придбання таких сил в снах дуже часто. Важливо, як використовуються ці сили. Якщо вони використовуються вами проти інших, то ви можете відчувати, ніби ваші супротивники мають несправедливим перевагою, і хочете зрівняти сили на ігровому полі. Іншим варіантом пояснення цього сну є ваше бажання показати ступінь своєї могутності. Третьою причиною появи подібного сну є те, що ви не випускаєте на поверхню гнів, спрямований на інших. Ще одна можливість полягає в тому, що, ймовірно, ви хочете переконати когось романтичну прихильність до вас. Ви можете проектувати свою силу на незнайомця, який, швидше за все, являє когось з ваших знайомих або частина вас самих. Якщо хтось використовує свою силу проти вас, то, ймовірно, ви вважаєте, що він користується своїм впливом на ваше життя або влаштовує проти вас змову.

Відьма сниться до того, що в реальному житті вам треба бути готовими до неприємних новин. Хтось спробує «облагодіяти» вас і підкладе свиню, і це негативно позначиться на вашій кар’єрі та особистому житті. Якщо снилося, як відьма чаклує над вами, то сон означає, що у вас немає впевненості у своїх силах і для подолання життєвих негараздів ви намагаєтеся залучити високопоставлена особа. Сновидіння, в якому відьмою виступає ваша друга половина, пророкує, що ваші стосунки починають перетворюватися на брилу льоду. Переживати не потрібно, так як лід не вічний. У ролі відьми сниться ваша теща — значить, родичі, намагаються направити ваші дії у потрібне русло, дають вам неправильні поради, тому ви не повинні прислухатися до них.

Якщо Вам приснилася відьма, остерігайтеся необдуманих вчинків, випадкових знайомств і тісних зв’язків – вони можуть стати причиною багатьох серйозних проблем. Почекайте якийсь час, а поки уникайте ініціативних дій – швидше за все, вони не принесуть Вам бажаних результатів. Вважається, що поява жінки-відьми уві сні не обіцяє людині нічого хорошого. Подібне сновидіння означає, що хтось став об’єктом чорного чаклунства і повинен бути обережним. З іншого боку, приснився відьма символізує тварини початку в людині і означає його прагнення порвати з правилами і нормами, нав’язаними суспільством.

Бачити відьму в сні — передвісник скандалів і пліток, хвороб і невдач, які зашкодять вашій репутації. Якщо вона потворна, то чекайте скандалу, а якщо доторкнулася до вас, то побоюйтеся змови. Зустрітися з нею випадково означає, що незабаром вам доведеться виїхати з дому і жити серед чужих людей. Образа або рану від відьми отримати у сні — передвісник того, що ви будете перебувати в великий і неприємної для вас залежності від людей. Бачити багато відьом під час шабашу — знак нестримного веселощів, легковажності, від яких ваші справи можуть серйозно постраждати. Дивіться тлумачення: Фея, Шабаш, Казка.

Відьми, з’явилися уві сні, передбачають ваше майбутнє прагнення брати участь у пригодах, веселих і галасливих розвагах, однак ці заняття несподівано можуть призвести до того, що вас принизять, ви будете ображені і розчаровані. Якщо ви бачили, що відьми атакували вас, то наяву ваші комерційні та інші справи можуть постраждати, принесуть розчарування домашні клопоти.

Відьма — небезпечна пригода, яке тим і цікаво. Якщо ви уві сні відчуваєте страх при вигляді відьми — пригода залишить незгладимий слід, а можливо, шрами і подряпини.

Це символ «баби» в жінці, вказівку на негативну жіночу психологію, яка також може поставати в образі жінки з рудим волоссям.

Бачити уві сні Відьму — підступна жінка, якщо вона потворна — очікується великий скандал. Або відьма буквально, як персонаж сновидіння.


Залишити відгук