Сонник Вдова — до чого сниться ?

Якщо вам снилася вдова, то сон сповіщає про майбутнє романтичне знайомство і виникненні почуття, яке серйозно і надовго накриє вас. При цьому не можна забувати про кар’єрному зростанні, так як, повністю віддавшись емоціям, про зліт і добробут вам доведеться забути. Сон, у якому ви берете участь в похоронах чоловіка якоїсь жінки, обіцяє вам серйозний вибір: щастя близької людини чи задоволення власних амбіцій.

Зустрілася вам весела вдова сниться до того, що наяву вас очікують контакти з абсолютно безпринципний людиною, якого цікавить тільки задоволення ницих пристрастей. Ваші спроби поговорити на серйозні теми повалений об’єкт у втечу. Снилася крізь сльози вдова — це попередження про зраду коханої людини. Але ви не повинні звинувачувати тільки його, так як однією з причин зради стала ваша неуважність.

Якщо у снах вдовою ви бачите свою половинку, то в майбутньому вам подорожі вас чекають численні перешкоди, серйозна небезпека. Крім іншого, вдова сниться до майбутніх втрат. Якщо сплячий бачить, що вдова йде в бік ринку, то наяву він може втратити гроші, цінні речі, стати жертвою обману. Жінці наснилося, що вдовою була вона сама, — значить, її намагаються попередити про підступи злих людей, які намагаються нашкодити.

Розмовляли уві сні з вдовою — це до втрати близької людини. Якщо жінці сниться, що вона одягнена в удовині одягу, то їй потрібно більше піклуватися про сім’ю: є ризик, що чоловік захопиться іншою жінкою. Якщо молода жінка побачила уві сні, що вийшла заміж і стала вдовою, то потім вона може сильно розчаруватися з-за відходу свого обранця. Якщо чоловікові приснилося, що він удівець, то наяву захворіє його дружина, і це зажадає від сновидця зібратися з духом. Виходити заміж за вдівця — для дівчини такий сон передвіщає безліч прикростей, джерелом яких стануть власні шанувальники. Разом з тим той же сон повідомляє, що вона вийде заміж за розумного та надійного людини.

Бачити себе в чорному одязі вдови або ховати чоловіка уві сні обіцяє порятунок від неприємностей в особистому житті, благополучне вирішення наболілої проблеми. Якщо Ви знайомитеся з вдовою або одружуєтеся на ній, це знак того, що задумані Вами плани в найближчому майбутньому зазнають повний крах.

Незнайомка в чорному — вам загрожують неприємності, можливо, пияцтво близької людини і сварки на цьому грунті. Бачити себе вдовою — можуть статися трагічні події, дорожні аварії, пожежа. Одружитися на вдові — ви самі наближаєте свій крах і падіння.

У сні були вдовою в житті чекайте нових утіх; овдовіли — значить, готуйтеся до рятування від чого-то тяготящего, на щастя, нової вільної життя. Одружитися на вдові у сні — багата спадщина. Закохатися у вдову — вигода і легке життя.

Бачити уві сні себе вдовою — передвіщає Вам неприємності від злих людей. Для чоловіка бачити у сні, що він одружується на вдові, означає, що якийсь довго виношуване починання закінчиться для нього розчаруванням.

Бути вдовою — нові радощі. Бачити молоду — несподівана удача, бачити стару і некрасиву — неприємні звістки від родичів.

Вдова — негативний символ. Якщо жінка побачила себе у сні вдовою, можливі неприємності від недоброзичливців.


Залишити відгук