День Народження 18 Січня: Знак Зодіаку — Козеріг

Козероги, народжені 18 січня, знають, чого хочуть від життя, і ніколи не відступають перед труднощами. Поставивши собі мету, ви досягнете її, чого б вам це не коштувало. Ви можете добре проявити себе в бізнесі, оскільки володієте природженим умінням заробляти і керувати грошима, проте вам необхідно емоційно включатися в будь-яку справу, інакше інтерес до нього пропаде, а енергія вичерпається. Якщо кар’єра манить вас райдужними перспективами, ви з головою занурилися в роботу і легко можете перетворитися на трудоголіка.

Народженим 18 січня слід побоюватися надмірного захоплення порожніми фантазіями. Твердий розпорядок дня, активну участь в сімейних і суспільних справах допоможуть кілька приземлити цих людей. Слід уникати застосування галюциногенів і антидепресантів. Дієта повинна передбачати включення в раціон різноманітних і екзотичних страв. Однак просту їжу не слід виключати повністю. Фізична активність передбачає м’які і помірні навантаження; агресивні види спорту (боротьба, бокс, командні ігри) не вітаються. Неодмінна умова гарного самопочуття — повноцінний сон, по можливості слід включити в свій розпорядок дня післяобідній відпочинок.

Народжені 18 січня так ніколи і не розлучаються з дитинством. Їх можна докоряти у наївності, але важко звинуватити в розважливості, скупості або жадібності. Народжені в цей день немов налаштовані на хвилю природності. Вони обожнюють веселитися і не надто поважають серйозні проблеми. Однак багато з них серйозно страждають від тих дорослих вимоги, які пред’являє до них світ. Відповідно, головним завданням цих людей можна назвати прагнення до зрілості при збереженні дитячої життєвості і природності.

Знак Зодіаку 18 Січня — Козеріг

Стихія Знака: Земля. Ваш знак Зодіаку відноситься до земним знакам, які відрізняються наступними якостями: відповідальність, відданість, дисципліна, методичність, скромність, професіоналізм, обережність.

Планета Управитель: Сатурн. Дарує Козерогові бажання все упорядкувати. Сатурн сприятливий для професій в сфері аграрного сектору, а також для прокурорів. Планета у вигнанні – Місяць. Можете бути вдячні їй за брак почуттів, а також невміння емоційно співпереживати.

Козеріг, знак зодіаку народилися 18 січня, дарує цим людям завзятість і рішучість у досягненні бажаної мети, а також чіткість і визначеність у постановці цих самих цілей. Як справжні Козероги, ці люди здатні розбагатіти, вони природжені бізнесмени або фінансисти, потоки грошей – їх стихія. Правда, їм слід займатися тільки тим, що викликає їх інтерес, інакше вони ризикують кинути справи і переключитися на нові. Народитися 18 січня знак зодіаку Козеріг, і ці люди цілком можуть стати трудоголіками.

З народжених 18 січня виходять прекрасні батьки. Вони, як ніхто, розуміють потреби і запити дитячої душі. У той же час у них самих нерідко виникають великі проблеми з батьками, особливо в підлітковому віці та юності. Розставання з дитинством взагалі трагічно для народжених 18 січня, тому батькам потрібно проявити особливу чуйність в цьому плані і навіть не намагатися позбавити свого поступово підростаючої дитини дитячих звичок і прихильностей. Занадто жорсткі вимоги можуть лише посіяти насіння непокори і протесту.

Народжені 18 січня хочуть бачити життя легким і безтурботним, але їм потрібні великі дози збудження і авантюр, які могли б їх стимулювати. Якщо вони не здатні відшукати хвилюючі відчуття в повсякденності, їм доводиться звертатися до світу фантазій, де все дозволено і доступно. В цьому випадку виникає небезпека звикання до подібного способу самоізоляції. Найбільш освічені особистості тих, хто народився 18 січня, здатні сублімувати свої фантазії й привносити їх у реальність, що виражається у генеруванні нових ідей і проектів, а також свіжих підходів до вирішення старих проблем.

В тому, що стосується любові, народжені 18 січня, як правило, привертають до себе приземлених людей, яким зазвичай імпонує ідея пробудження в них давно забутих дитячості і наївності. Відносини з такими людьми забезпечують народженим 18 січня відчуття спокою і захищеності. Взагалі, народжені 18 січня можуть бути щасливими, навіть займаючись рутинною справою, якщо тільки у них залишається вільний час, який вони можуть витратити на задоволення. Однак найкращий варіант для них — можливість інтегрування своїх фантазій і направлення їх в русло творчих проектів. В іншому випадку вони можуть відчувати труднощі в плані концентрації зусиль і думки, особливо якщо їм доводиться виконувати нудну і одноманітну роботу.

Чоловік Козеріг — народився 18 Січня

Чоловіки, c датою народження 18 січня — володіють наступними особливостями: такий кавалер — надійний і продуктивний, розумний, амбітний. Вони сповнені рішучості і життєвих амбіцій, і, зазвичай наполегливі і непохитні у досягненні поставлених собою, особистих цілей.

Такі чоловіки добре знають, чого хочуть отримати від свого життя, а складність їх зовсім не лякають, адже вони не з тих людей, хто пасує перед труднощами, або відступає, коли перед ними постає проблема, не отримавши бажаного. Це ділові та відповідальні люди, які володіють вродженим талантом і умінням не тільки заробляти достатні кошти для якісного життя, але і можуть ефективно управляти заробленими грошима.

Жінка Козеріг — народилася 18 Січня

Жінки, народжені 18 січня, не схожі на інших такими якостями: така дама — тверда, обережна, вірна. Представники чоловіків і жінок Козерога, що з’явилися в цей світ 18 січня, люди з завищеними життєвими амбіціями, вони серйозно підходять до життя та створення сім’ї.

Цим людям подобаються легкі життєві авантюри, вони шукачі пригод, готові ризикувати, однак у звичайному житті ці їхні бажання і нахили, не завжди можна задовольнити, тому-то вони і звертаються до миру своїх мрій і фантазій, де все це можна втілити в віртуальну реальність.

День Народження 18 Січня

Народжені 18 січня люди володіють яскраво вираженими рисами знаку Козерога. В їх життя в рівній мірі присутні і печалі, і в радості. Втім, завдяки наполегливості і цілеспрямованості — Козеріг завжди виходить гідно, навіть з самих екстремальних ситуацій.

Народжені 18 січня знак зодіаку Козеріг, наділені особливою життєстійкістю і вміють з оптимізмом дивитися в майбутнє. Вони як птах Фенікс, що відроджується з попелу. Вони саме та «кам’яна стіна», за якою близькі люди відчувають себе в безпеці, а будинок їх — та сама «фортеця» і «повна чаша», про які мріє кожна людина. Козерогові, народженому 18 січня бажано вибирати роботу, яка буде не тільки джерелом заробітку, а для душі. В іншому випадку вони відчувають вічний дискомфорт і незадоволення.

Народжений 18 січня знак зодіаку Козеріг, завжди відкритий для нових вражень, і дивиться на світ захопленими очима дитини, навіть тоді, коли його діти вийшли з дитячого віку. Саме ця здатність залучає до нього і дорослих, і дітей. Це найкращі батьки, які користуються безмежною довірою своїх дітей. З ними не буває нудно. Незважаючи на те, що вони тяжіють до спокою — їх життя ніколи не перетворюється в рутину. А будь-які життєві труднощі для них — стимул рухатися вперед. з боку може здатися, що вони — вічні діти. Однак це зовсім не так. «Справі — час, а потісі — годину» — девіз народжених 18 січня знак зодіаку Козеріг. Захоплені справою, яка їм цікаво — вони віддаються йому без залишку, і досягають вражаючих результатів.

В любові, народжені 18 січня знак зодіаку Козеріг, зазвичай тягнуться до людей рано вийшли з дитинства. Їх союз буває найбільш гармонійним. Вони вміють захопити і пробудити в партнері найкращі його якості і почуття. Їм слід уникати самотності і докучливих занять, які не приносять задоволення.

Якщо ваша дитина народився 18 січня знак зодіаку Козеріг — з ним потрібно бути особливо чуйним і уважним. Ці діти не виносять самотності і завищених вимог. Докори і вимоги «перестати вести себе як маленький» — викликають бурхливий протест і відторгнення на глибинних рівнях. З часом це може призвести до конфлікту поколінь. Батькам потрібно розуміти, що їх дитина унікальна. А його невгамовна фантазія — це зовсім не погано. Якщо направити це якість в потрібне русло — то з часом ви переконаєтеся, що вашій дитині немає рівних у винаході креативних рішень навіть самих старих проблем.

У дитини, народженої 18 січня знак зодіаку Козеріг, повинна бути можливість займатися улюбленою і цікавим йому справою, і необхідно контролювати навчальний процес, що б він не перетворився на рутину. Між заняттями необхідними, у нього завжди має бути час для того, що б зайнятися тим, що йому по душі.

До ворогів, народжені 18 січня знак зодіаку Козеріг, виявляють рідкісну терпимість, але не варто ставати у них на шляху в любовних відносинах, або шкодити людям, кого вони люблять. Захищаючи улюблених і дорогих людей — вони можуть бути страшні в гніві своєму, і довго пам’ятають нанесену образу.

Любов і Сумісність

В близьких відносинах ви — чуттєвий і пристрасний коханий, але не дозволяєте собі оголювати емоції перед іншими. Іноді ви можете здаватися холодним і далеким, а іноді проявляєте теплоту і турботу. Тим не менш, вирішивши створити тривалий союз, ви стаєте вірним, щедрим і надійним партнером.

Цілеспрямовані і надійні, хоч і консервативні люди в особі Козерога, повинні шукати собі долю серед представників знаків Зодіаку — Діва, Риби і Скорпіона. Стосунки у Козерога на середньому рівні з Козерогом, Водолієм і Тельцем. Все у них може вийти, їм би навчитися довіряти один, одному і поступатися, а в цілому — сім’я може бути щасливою. Щось виразне зліпити з Овном, Стрільцем, Левом, Вагами і Раком, Козерогові, навряд чи вдасться — мало, мало шансів. Що поробиш — вони живуть на різних полюсах, як і говорять на різних мовах.

Робота і Кар’єра

Ви можете бути досить егоїстичні, коли мова заходить про вашу кар’єру та роботу, проте не всієї вашої життям правлять гроші, ви не так корисливі, як можуть вважати оточуючі. Ви з тих, у кого завжди є заначка на чорний день. Людина, що народилася 18 січня, — ідеаліст з прогресивними поглядами, і вас, можливо, зацікавить робота викладача, тренера або благодійна діяльність. Якщо ви обрали для себе сферу бізнесу, ваша інтуїція і розвинене «шосте почуття» допоможуть вам просунутися в банківській справі, в області капіталовкладень і в операціях на фондовій біржі.

Ви також схильні до співчуття, і вам підходять професії, пов’язані з лікуванням і цілительством, або робота в галузі науково-технічних досліджень. Ви любите справляти враження на оточуючих, тому вам, можливо, захочеться стати письменником або увійти в світ театру і кіно, ставши актором, промоутером, продюсером і т. д.

Здоров’я і Хвороби

Народився 18 січня, щоб зберегти своє здоров’я, слід бути більш зібраними, не розпорошуватися на безліч занять, жити за режимом дня і чіткого розпорядку. З обережністю їм слід приймати антидепресанти і побоюватися залежності від наркотичних речовин.

Прості страви необхідно чергувати з рідкісними і незвичними для створення потрібного різноманітності. У спорті обмежтеся середніми навантаженнями і уникайте видів спорту, що провокують злість (як, наприклад, бокс та боротьба). Постарайтеся так побудувати свій режим дня, щоб була можливість подрімати після обіду. І обов’язково спите необхідне вам для відпочинку кількість годин щодоби!

Доля і Удача

В цей день народжуються мужні, самовпевнені, цілеспрямовані люди. Їх життя буде насичена різноманітними подіями, як приємними, так і не дуже. Але, пройшовши через труднощі, негаразди, вони зможуть добитися стабільності. У народжених в цей день зазвичай багато друзів, які завжди готові допомогти і підтримати їх у важку хвилину, але багато і заздрісників, які не упустять можливість створити плітки, інтриги, бажаючи зламати і допекти. В матеріальній сфері повільний, але стабільний ріст. У сім’ї зазвичай щасливі.

Поради Козерогам, Народженим 18 Січня

Найбільш привабливими партнерами для народжених 18 січня є прагматики, твердо стоять на ногах, які шукають краплі дитинства, чистоти і наївності в навколишньому. Народилися 18 січня зможуть розбудити сплячу душу цих людей, нагадати їм про дитинство, а самі будуть відчувати себе з ними як за кам’яною стіною. Выкладывайтесь по повній програмі в будь-яких взаєминах.

Народилися 18 січня можуть відмінно використовувати свої творчі здібності до генерації ідей. Через фантазії, творчість і вигадки вони зможуть реалізувати себе. Інший варіант – просто залишати вільний від роботи час, який можна присвятити насолод, або мріям, або улюбленому хобі. Намагайтеся вибирати більш цікаву роботу, уникаючи рутини і постійних повторів. Одноманітна робота швидше втомить вас, і ви втратите можливість концентруватися і якісно виконувати роботу.


Залишити відгук