Сонник Ваза — до чого сниться ?

Брати в сновидінні в подарунок вазу: застереження для вас. Ви занадто відкритий і духовно щедра людина, часто до вас звертаються різні люди в надії, що ви їм допоможете. Ви не можете нікому відмовити, і люди зловживають вашою довірою. Все це може призвести до того, що ви втратите свій енергетичний потенціал, вам слід бути більш обачним, якщо ви не хочете втратити все, чим володієте. Це загальна символіка такого сновидіння що стосується деталей, то про це мова нижче.

Сон, у якому ви розбили в серцях улюблену вазу: каже, що ви збираєтеся зробити щось важливе, до чого довго готувалися. Сон попереджає, що ви можете зробити помилку, відштовхнувши від себе близьких людей, яких ви визнали в силу свого настрою вашими ворогами. Подумайте ще раз, перш ніж ухвалити важливе рішення. Вибирати в сновидінні вазу в подарунок або дарувати її: означає, що ви занадто захоплені чужим життям, намагаючись згладити всі труднощі і шорсткості в ній. Краще надайте волю того, кому вона необхідна набагато більше, ніж вашу увагу і зайва турбота.

Бачити вазу у сні — попередження про те, що вам не слід надто суворо судити людей за порушення правил хорошого тону, інакше ви ризикуєте втратити людину, якій по-справжньому любить вас. Іноді такий сон пророкує вам, що вас чимало здивує несподівана подія. Розбити вазу у сні — передвісник переляку з-за поганих новин. Дивіться тлумачення: Посуд, Порцеляна.

Бачити уві сні вазу зі свіжими квітами — знак одержання гарної звістки і здоров’я. Якщо квіти у вазі зів’яли або висохли, то вас чекає багато мук і сумнівів. Отримати вазу в подарунок — до сімейного скандалу. Якщо у вазі були квіти, то навколишні поважають вас. Жінкам такий сон передвіщає виконання бажання. Сон, у якому ви побачили вазу і засмутилися, що в ній немає квітів, — знак одержання сумних звісток або гіркої втрати. Дивіться тлумачення: Квіти.

Побачити в сні вазу з квітами, яка поставлена на видному або високому місці, віщує несподівані почесті. Сон, у якому ви побачите вазу, наповнену плодами, — знак успіху в справах і в любові. Дивіться тлумачення: Плоди.

Ваза, як і інші посудини, є символом жіночих статевих органів. Якщо ви ліпите вазу з глини, то ви хочете змінити свого партнера. Якщо ви наливаєте в вазу воду, то ви прагнете до сексуального контакту, який вас чекає. Для жінки такий сон може означати також бажання завагітніти. Порожня ваза віщує безпліддя або незадоволеність статевим життям. Ви намагаєтеся дістати гарну вазу, але не можете: ви мрієте про ідеального партнера, але тверезо дивитися на речі. Якщо ви ставите квіти у вазу, то ви любите свого партнера, задоволені їм і хочете мати з ним спільних дітей.

Ваза — символічне зображення уві сні судини душі. Якщо ви бачите гарну чисту вазу, то це означає, що вас очікують приємні враження, ніщо не затьмарить вашого спокою, вам вдалося знайти гармонію і тепер важливо її не втратити. Уві сні розбити вазу — дуже поганий знак, що віщує душевну біль і гіркоту, ваше серце буде розриватися від жалю і безсилля, але ви будете безсилі що-небудь змінити. Ваза з квітами означає, що ви, самі того не відаючи, дуже допоможете якійсь людині в біді, лише поговоривши з ним і поділившись своїми думками.

Бачити уві сні вазу — знак того, що в сімейному житті Вас чекає багато приємних подій. Пити в сні з якої-небудь судини, чаші — передвіщає Вам радості і прикрості таємницею любові. Бачити розбиту вазу — пророкує швидке нещастя. Молодій жінці отримувати в подарунок вазу — означає, що вона доб’ється виконання свого заповітного бажання.

Ваза — стосунки з протилежною статтю. Нова, красива, легкий флірт. Дарують вазу — хтось хотів би з вами ближче познайомитися. Розбита — розрив відносин. Непоказна — обридлі відносини.

Побачити вазу з квітами — такий сон означає, що вас чекає успіх і виключне становище в суспільстві; порожня ваза сниться до того, що ви почуєте сумний слух, втратите близької людини.

Ваза у сні – знак щасливого сімейного життя. Розбита ваза – провісниця скорого нещастя. Ваза, отриманий у подарунок, означає, що ви недалекі від виконання вашого заповітного бажання.

Бачити уві сні наповнену вазу — до прикраси Вашого положення в суспільстві. Порожня або розбита ваза — до неприємних подій.

З квітами — благополуччя; порожня надія; з плодами — успіх і процвітання.


Залишити відгук