Сонник Ванна — до чого сниться ?

Наповнювати ванну теплою водою: спробуйте поміркувати над своїм життям, все в ній вас влаштовує? Швидше за все, після того як ви знайдете можливість реалізувати свої творчі здібності, ви відчуєте себе значно краще. Звична апатія піде з життя назавжди. Приймати теплу приємну ванну і отримувати від цього задоволення: ви зустрінетеся зі старим другом, якого не бачили довгий час. Спілкування доставить вам обом величезне задоволення. Спогади про минуле воскресять у вас колишні мрії і бажання, і ви відчуєте себе молодше.

Знаходитися у ванні, з якої поступово йде вся вода: вам не вистачає віри в свої сили. Мабуть, деякий час тому хтось сильно похитнув її, і ви повірили цій людині. Постарайтеся поглянути на себе зі сторони приймати ванну з ароматичними маслами: ви вважаєте себе естетом, хоча в деяких ситуаціях ведете себе далеко не ідеально. Перестаньте захоплюватися собою і постарайтеся оцінити себе більш критично, це піде вам на користь. Ви лежите у ванні, повної піни: ви непробачно рідко замислюєтеся про те, як реагують оточуючі на ваші слова. Варто бути обережніше, інакше ви втратите прихильність тих, хто вам доріг.

Ванна у сні — символ страждання, хвороби і прикростей. Розбита ванна передвіщає багато проблем і труднощів. Ванна з чистою водою — до проблем в любовних відносинах, особливо якщо в ній щось плаває. Занадто гаряча вода у ванні — до скандалів і конфліктів. Чим гаряче вода, тим гірше підуть справи і тим більше буде скандал. Дуже хорошою прикметою вважається, якщо ви приймаєте уві сні ванну і отримуєте від цього задоволення, тому що такий сон передвіщає багатство, радість, здоров’я і хороші новини. Безліч неприємностей чекає вас, якщо уві сні ви залізли у ванну з водою прямо в одязі. Якщо інші люди завадили вам прийняти ванну, то остерігайтеся наклепників. Дивіться тлумачення: Вода, Лазня.

Для молодої людини бачити у сні, що він (вона) приймає ванну — означає великі сердечні хвилювання з-за коханої істоти і навіть страх втратити його добру думку про себе. Для вагітної жінки такий сон — попередження про можливий нещасний випадок, для чоловіка — знак можливої невірності. Якщо Ви збираєтеся митися не один наяву остерігайтеся недобрих супутників в дорозі, а також лихослів’я та наклепів на Вас. Брудна вода у ванні говорить про те, що поруч з Вами — зло. Холодна і чиста вода передвіщає Вам радість і хороше здоров’я. Взагалі ж такі сни вимагають від бачили їх обережного поводження, обмірковування своїх вчинків.

Ванна є символом жіночих статевих органів. Чиста і блискуча ванна символізує ваше сексуальне чарівність. Миття у ванні говорить про бажання мати дітей і віщує швидку вагітність. Якщо ви грайтеся у ванні, то вас привертає вишукані види сексу. Травма, отримана у ванні, може означати складну вагітність або захворювання статевих органів.

Ванна кімната — це вказівка на характер інтимного поведінки суб’єкта, на те, як він ставиться до області геніталій, або не виявлені ним емоційно-чуттєві переживання.

Бачити в сні — чекають турботи. Пінна, мильна ванна — не вірте обіцянкам і запевненнями. Лежати — відпочинок, спокій, але треба бути уважним, щоб неробство не затягнуло.

Якщо вам сниться, як ви приймає ванну, вас чекають серйозні сердечні хвилювання з-за вашого близького друга, страх втратити його добру думку про себе.

Купатися у ванні — сон до успіху в справах і любові; порожня ванна сниться до невдачі, хвороби і втрати.

Митися у ванні — сімейні неприємності, втрата грошей або крадіжка.

Повна або порожня — стан справ відповідно.


Залишити відгук