Сонник Вальс — до чого сниться ?

Побачити в сні вальс — відмінний знак. Вже скоро ви відправитеся в поїздку, яка буде не тільки приємною, але й дуже корисною. Постарайтеся не втрачати свої шанси, вони можуть більше не представитися. Приснилося, що ви чудово танцюєте вальс, — значить, вже незабаром будете пожинати плоди своїх праць. Настає надзвичайно сприятливий період, ви прекрасно себе почуваєте і повні енергії для нових звершень. Але не забувайте, що це сприятлива пора може скоро закінчитися, і потрібного запасу сил у вас не залишиться.

У сні вас запросили на вальс — цей сон пророкує, що скоро на вас спробує вплинути дуже впливова людина. Є ймовірність, що не без його впливу ви влаштуєтеся на нову роботу, щоправда, невідомо, чи буде вона краща за попередню. Падіння під час танцю передрікає поїздку, яка буде не дуже приємною, але потрібній з ділової точки зору.

Побачити в сні танцюють вальс віщує, що у Вас будуть приємні стосунки з веселим, але схильним до авантюр людиною. Для молодої жінки танцювати вальс зі своїм коханим — означає, що вона стане предметом обожнювання для багатьох шанувальників, але жоден з них не буде серйозно домагатися її руки. Якщо вона бачить свого коханого, танцює вальс з суперницею — це передвіщає, що розумна поведінка і витримка допоможуть їй подолати перешкоди на шляху до щастя. Якщо вона вальсує з жінкою, то вона завжди буде кохана за своє чарівність і добре серце. Якщо вона побачить у сні людей, безладно і негарно крутяться в вальсі — то це означає, що бажання задоволень цілком захопить її душу і їй потрібно буде проявити чимало розсудливості, щоб не розчарувати близьких і друзів.

Чути в сні мелодію вальсу або танцювати означає, що у вас є таємний залицяльник. Бачити пари, що кружляють у вальсі, означає, що у вас є таємний шанувальник. Якщо жінка уві сні танцює вальс зі своїм коханим, то сон вказує, що з-за своєї любові до задоволень вона довго не зможе вийти заміж. Якщо уві сні ви побачите, що ваш коханий танцює з іншого, то вас чекає розчарування в любові. Дивіться тлумачення: Танець.

Вальс, як і будь-ритмічні рухи, в тому числі і танці, є символом статевого акту. У таких снах важлива обстановка і дійові особи.

Якщо у сні ви бачите людей, які танцюють вальс, вас очікує знайомство з дуже приємним, але схильним до авантюр людиною.

Вальсувати уві сні — це до заміжжя або одруження.


Залишити відгук