Сонник Вагон — до чого сниться ?

Вагон, як і будь-замкнутий простір, є символом жінки або жіночих статевих органів. Якщо ви вважаєте вагони поїзда, то ви мрієте про численних сексуальних контактах. Те ж саме, якщо ви випадково опинилися в чужому вагоні. Якщо ви шукаєте свій вагон і не можете його знайти, то ви мрієте про ідеального партнера, хоча і існуюче положення справ вас влаштовує. Якщо ви опинилися у своєму вагоні, то це говорить про деяку вашої інфантильності і відчуженості від життя.

Якщо ви підійшли до вагона і не можете в нього потрапити, то ви боїтеся наслідків майбутнього сексуального контакту. Якщо вагон широко відкритий, то ваш партнер вас не задовольняє. Якщо ви бачите брудний і іржавий вагон в складі поїзда, то ви незадоволені гігієнічними звичками вашого партнера, але не наважуєтесь сказати йому про це. Якщо ви бачите новий, блискучий та затишний вагон, то поки у вас все в порядку, але незабаром можливі зміни, про які ви інтуїтивно здогадуєтесь, але не хочете собі в цьому зізнатися. Якщо ви не можете вийти з вагону, то у вас є тяга до сексуальних відхилень. Якщо ви виявили бруд у вагоні, то у вас можливі захворювання статевих органів.

Побачити в сні вагон означає, що Ви не будете дуже щасливі в шлюбі, неприємності передчасно зістарити вас. Їхати у вагоні вниз з гори — передбачення багатьох праць, які доставлять Вам занепокоєння і стануть причиною втрат. Їхати у вагоні вгору — провіщає поліпшення Ваших майнових справ. Їхати важко завантаженому вагоні — означає, що борг утримує Вас на високому моральному рівні, незважаючи на спроби інших похитнути Вас. Їхати по брудній воді — знак жахливого нещастя.

Побачити закритий вагон — означає, що Вам загрожує таємне зраду, яке перешкодить Ваших справах. Якщо молодій жінці сниться, що вона їде у вагоні близько від небезпечної насипу — це попередження проти необдуманих вчинків, які, якщо вона не зуміє встояти, накличуть на неї гнів і презирство багатьох людей. Якщо вона їде в спальному вагоні — це спонукання до того, щоб вона більше контролювала свої вчинки в реальному житті, утримуючи себе від легковажності.

Бачити вагон у сні — знак того, що вам слід поворухнутися, щоб ваші справи пішли в гору. Їхати до нього уві сні — до змін, які відбудуться завдяки рішучим діям, які ви почнете робити. Якщо він їде вперед, то ваші справи налагодяться, і навпаки, якщо він рухає тому або відчеплений. Якщо поїзд йде по обриву, то сон попереджає вас про небезпеку з-за вашого легковажності. Комфортність вагона уві сні визначає ваше благополуччя в реальному житті. Вантажний вагон або платформа уві сні означають тяготи вашого буття. Важко навантажений вагон або вагон, який дуже повільно рухається, — це труднощі, з якими ви чого досягнете, але дуже повільно, крок за кроком. Порожні вагони у сні — знак самотності і великих переживань з-за власного невезіння. Дивіться тлумачення: Поїзд.

Бачити уві сні вагон означає, що Ви підсвідомо прагнете здійснити давно задумане бажання. Спальний вагон символізує якнайшвидшу реалізацію Ваших мрій. Якщо уві сні Ви їдете у вагоні, Вам слід контролювати свої егоїстичні і кілька хтиві принципи і більше уваги приділяти бажань партнера. Якщо Ви виходите з вагона, цей сон можна трактувати як чиєсь негативний вторгнення у Ваше особисте життя, можливо, Вас або Вашого партнера охоплює надмірна ревність.

Вагон символізує поджидающую вас небезпеку; їхати у вагоні сниться до смутку і тузі. Якщо снилися вагони швидкісного поїзда, то всі ваші бажання втіляться в життя дуже швидко; вагони пасажирського поїзда означають, що в долі відбудуться значні зміни. Приснилося, що кілька вагонів зійшли з рейок, — це говорить про те, що везіння і удачі вам не дочекатися.

Це відображення томливої, тривожної ситуації, обмеження свободи дії, стереотипів монітора відхилення.

Вагон уві сні може передвіщати не надто щасливий шлюб, гіркота і розчарування в житті.


Залишити відгук