Сонник Митися — до чого сниться ?

Купання в чистій воді символізує в сновидінні очищення совісті, звільнення від зайвого, наносного, вступ в новий період життя. Купатися в брудній воді — сон до нездоров’я, обману, нечистої совісті. Брудна вода — завжди поганий знак уві сні. Дуже важливим моментом є ваше відчуття комфорту.

Припустимо, купання в крижаній воді в сновидінні може мати абсолютно протилежне значення в залежності від того, чи подобалося вам це робити чи ні. Наприклад, сновидіння, в якому ви пішли взимку митися в крижаній воді на Різдво, прямо вказує на очищення душі, період оновлення, а сон, в якому сплячий опинився в ополонці або під крижаним душем проти своєї волі і відчував вкрай негативні відчуття, говорить про прийдешню стресовій ситуації, переляку, шокуючої новини.

Не завжди приємно митися і в гарячій воді уві сні. Одна справа — бути в гарячій ванні з морозу, і зовсім інша — після виснажливого перебування на спекотному пляжі. У першому випадку сон відображає теплі стосунки, дружню підтримку, допомогу, участь, у другому — небажаний надлишок уваги, занадто нав’язлива вторгнення в особисте життя.

Якщо у сні ви купаєтеся в солоній воді — це здоров’я і заспокоєння нервової системи. Додаткова інформація — місце, де ви це робите. Митися в солоній воді в морі або в ванній — відновлювати свої сили в природних умовах або за допомогою лікувальних процедур і медикаментів.

Купання дитини у сні вказує на прагнення до лідерства, перевазі. Сниться, що діти купаються самостійно, але в присутності сплячого, значить наяву він намагається втримати контроль над якоюсь ситуацією. Якщо дитина, купати якого ви збиралися у сні, відмовляється це робити, сплячий буде відчувати протидію з боку тих, серед кого він прагне лідирувати. Крім цього, сон може вказувати на наявність деяких проблем з особистою гігієною.

Купання з коханою людиною сниться до розставання з ним, вода в цьому випадку — символ забуття. Якщо при цьому вам обом довелося уві сні купатися в грязі — розставання буде негарним, скандальним, із взаємними образами.

Митися у сні і отримувати від цього задоволення — передвісник багатства і удачі. Такий сон передвіщає, що всі ваші печалі будуть змиті цією водою і вас відвідає радість і щастя. Іноді такий сон передвіщає зміни на краще або обновки. Якщо уві сні ви без сорому миєтеся на очах у інших людей, то вам слід переглянути свій спосіб життя, якщо ви не хочете, щоб ваше ім’я шарпали на кожному розі. Якщо вам присниться, що ви миєтеся теплою водою і вам це неприємно, то побоюйтеся хвороби, неприємності або тюремного ув’язнення. Тільки хворим людям такий сон корисний, так як віщує їм одужання.

Митися в одязі у сні — знак домашніх неприємностей, важкої хвороби або принижень. Купатися у великому чистому водоймі — знак радості, очищення, одужання духу і тіла. Взагалі, сон про те, що ви миєтеся, рідко приносить удачу. Особливо якщо ви миєтеся в незвичайному місці, відчуваєте при цьому незручності, сором і т. п. Зазвичай після такого сну вам варто уникати конфліктів вдома і на роботі, а також бути обережними з грошима і берегти своє добро від злодіїв. Крім того, сон про миття часто віщує клопоти, пов’язані з грошима. Не виключено, що після такого сну вам доведеться заплатити свої борги. Дивіться тлумачення: Вода, Лазня, Мило.

Мити або бути митим — такий сюжет сну підказує, що печаль зміниться радістю. Якщо уві сні мили руки, це означає, що, швидше за все, ви зробили якийсь негідний вчинок і тепер хочете уникнути його розголосу і подальшого ганьби. Може бути, ви поведете себе лицемірно, але вам це не допоможе уникнути покарання. Якщо вас мив представник протилежної статі, це говорить про те, що вам потрібно більше любові і ласки, більше проявів фізичної любові.

Митися — ознака проблем, від яких вам хотілося б позбутися. Зазвичай подібні сни говорять про гостре невдоволення собою і відображають передчуття того, що якісь ваші недоліки можуть серйозно зашкодити вашій репутації. Якщо вода прохолодна, а миття приносить вам задоволення: такий сон передвіщає швидкі зміни в хорошу сторону і поліпшення відносин з оточуючими. Митися в гарячій воді: знак важких образ і хворобливих переживань.

Мити уві сні тіло означає, що ви будете спокутувати свою провину за скоєні гріхи. Якщо вода холодна – вас мучить негарний вчинок, зроблені багато років тому; якщо гаряча – доведеться відповідати за шкоду, заподіяну комусь недавно. Якщо бачити в сні, як миється молода жінка – до швидкої і важко виліковної хвороби.

Митися — такий сон означає, що ваша життєва ситуація зміниться на краще; придбаєте обновки. Бути митим — такий сюжет сну підказує, що печаль зміниться радістю.

Митися – позбавлення від старого. Змиваючи уві сні бруд зі свого тіла, ви очищаєте місце в своїх розум, душу і серце, щоб заповнити його новим і цікавим.

Трапляться якісь неприємності в родині, вас можуть пограбувати, ви можете втратити гроші; купатися, митися в річці — доведеться клопотатися, виплачувати борги.

Сон, в якому жінка бачить що миється в душі, означає, що у неї багато залицяльників, з якими вона має інтимний зв’язок і не приховує цього.

Митися — наклеп, погані впливи; процес очищення на психічному рівні, потреба позбутися від проблем і психологічних травм.

Якщо Вам сниться, що Ви миєтеся — це означає, що Ви занадто відверто пишаєтеся своїми численними любовними зв’язками.

Митися — віщує переміщення по службі. Можливо, що пройде хвороба.


Залишити відгук