Сонник Мишоловка — до чого сниться ?

Якщо вам приснилася мишоловка, будьте гранично обережні: такий сон означає, що недоброзичливці задумали нашкодити вам. Поки невідомо, як саме, але ви повинні зберігати пильність. Порожня мишоловка у сні – знак марність і безрезультатності всіх ваших починань. Якщо ж в мишоловку попалася миша, це сигнал про те, що всі ваші плани і задуми, які ви мали намір направити проти інших людей, обернуться проти вас. Побачити в сні, що ви самі ставите мишоловку, – свідчення того, що вам вдасться перехитрити своїх супротивників.

Якщо вам приснилося, що у встановленій мишоловці сир з’їдений, а миші вдалося втекти, не потрапивши в полон, це означає, що вам вдасться перехитрити всіх ворогів ваших недоброзичливців і заздрісників, але при цьому не йти у них на поводу. Навпаки, це вони самі запропонують вам сісти за стіл переговорів, і будуть схиляти до співробітництва. Але велике питання: а чи потрібно це вам? Адже ви не маєте великого бажання йти на контакт з ними і налагоджувати відношення після всього того, що було зроблено в вашу адресу. Вам вже подібні дурниці абсолютно не потрібні, оскільки від спілкування з ними або від його відсутності не тепло і не холодно, а без них набагато краще.

Якщо вам снилася мишоловка, будьте обережні, тому що вас хтось намірився підвести. В гіршому випадку за вами зачиняться пастка, яка завдасть вам непоправної шкоди і знищить вас остаточно. Побачити в ній миша — такий сон попереджає, що ви неминуче постраждаєте. Тварина зумів звільнитися — ви дивом уникнете нещастя. В мишоловці виявилася не миша, а хтось інший — значить, вас обдурить або надійде з вами непорядно людина, від якої ви цього ніколи не очікували.

Бачити уві сні мишоловку – заклик дотримуватися обережності у відносинах з людьми: найближчим часом можливі провокації з боку ваших недоброзичливців. Побачити в сні мишоловку, повну мишей, передвіщає, що ви, можливо, потрапите на їх «вудку». Ставити уві сні мишоловку самому означає, що ви винахідливо і спритно обведе своїх ворогів навколо пальця.

Бачити уві сні мишоловку — означає, що Ви повинні бути обережні, так як хитрі й недобрі люди вибудовують плани проти Вас. Побачити в сні мишоловку, повну мишей, передвіщає, що Ви, можливо, потрапите в розставлену мережу. Ставити уві сні, мишоловку — означає, що Ви будете винахідливі і спритно обведе своїх ворогів навколо пальця.

Сон з мишоловкою закликає до обережності. Не потрібно наяву бути занадто довірливим і піддаватися на спокусливі пропозиції, які виявляться пасткою. Ставити мишоловку – до незрозумілих інтриг проти вас.

Будь-сон про мишоловці, пастці, капкані віщує підступи ворогів, яких вам слід побоюватися. Дивіться тлумачення: Капкан, Пастка.

Мишоловка сниться до наклепів і обговоренням.


Залишити відгук