Сонник Миша — до чого сниться ?

Миші уві сні означають неприязні стосунки, особливо в своєму будинку, або важкі часи (якщо побачите в сні багато мишей). Після сну про мишей уважніше придивіться до свого найближчого оточення. Хтось із ваших близьких затаїв на вас зло і намагається шкодити вам. Іноді сон про мишей віщує втрату близької людини або друга. Ловити мишей у сні — знак того, що ви не повинні сидіти склавши руки. Щоб здійснити ваші плани, вам доведеться чимало побігати. Іноді такий сон пророкує, що ви помститеся за зраду або зраду.

Бігати за мишею у сні — знак сватання або залицянь. Писк мишей чути в сні означає, що вам слід бути обережніше і не базікати зайвого, так як ваші заздрісники постараються нашкодити вам. Іноді такий сон попереджає про крадіжку. Білих мишей бачити в сні означає удачу в справах і сімейне щастя. Вступають у шлюб сон передвіщає довге і щасливе спільне життя. Вбивати мишу у сні — до смутку. Бачити уві сні, як миші поїдають запаси, означає, що у вас буде багато нахлібників. Іноді такий сон трактується по-іншому і означає, що в родині дармоїдів запаси не виснажаться. Дивіться тлумачення: Летюча миша.

Слово «mus» (миша) у грецькій мові утворено від дієслова «красти», так що мишу можна вважати символом крадіжки. І у нас миша часто називають «сірим злодюжкою». Миша також здавна символізує боязкість. Народні казки часто наділяють миша надприродною силою. Миша — істота, що допомагає знайти втрату в будинку: «Мишка, мишка, пограй так тому віддай». Миша дає приріст. Випав у дитини молочний зуб кидали за грубку, примовляючи: «Мишка, мишка, на тобі зуб кістяний, дай мені корінний».

В Африці мишей використовують для пророкувань, так як вважають, що вони знають таємниці загробного світу. В іудаїзмі миші — символ лицемірства, а в християнстві — символ зла, руйнівної діяльності. Зауважимо також, що це маленький звір, який може всюди пролізти. В залежності від вашого реального ставлення до них, приснився миша може означати і дрібну неприємність, і сентиментальне ставлення до когось. Однак у більшості випадків бачити уві сні мишей веде до втрати грошей або є передвістям небезпеки бути обкраденим.

Якщо уві сні миші впритул наблизилася до вас, то сон вказує на те, що вам потрібно терміново отоваритися, так як настає підвищення цін. Спляча миша сниться до того, що у ваших дітей все буде добре: вони здорові і однолітки не ігнорують, не ображають їх. Миша, що з’явилася в снах на вівторок, вказує на те, що у вас є секрет, який ви приховуєте від близької людини. Таємниця розкриється в будь-якому випадку, і краще, якщо він почує вашу версію.

Якщо за вашою спиною розпускаються плітки, то після сну про миші ви в найближчі дні дізнаєтеся ім’я головного «розповсюджувача» «життєвих історій». Сниться біла миша — значить, швидше за все, цією людиною виявиться хтось із вашого близького оточення. Чорна або сіра миша сниться до того, що у вашій реальному житті все по -, як і раніше, і зміни не передбачаються.

Сон за участю миші має для людини велике значення і вимагає дуже серйозної уваги. Миша уві сні провісник початку чорної смуги в житті, важкого періоду, коли можуть відбутися будь-які неприємності, від підвищення цін на продукти до справжніх небезпек. Якщо миша знаходиться близько до Вас, то необхідно якомога швидше закуповувати необхідні продукти і товари, так як подорожчання вже не за горами. Якщо в ніч на вівторок Вам сниться миша – Ви зберігаєте велику таємницю, і необхідно прийняти рішення, розкрити її близьким чи ні. Сплячі мишки це хороший сон, в ньому йдеться про те, що Ваші дітки будуть здорові, у них немає труднощів у спілкуванні з однолітками, вони чудово і вільно почуваються в будь-якій компанії. А бути може, Вас чекає поповнення сімейства.

Якщо вам приснилася миша, ви опинитеся в небезпеці, тому від вас вимагається підвищена обачність. Якщо незнайомі люди вселяють вам побоювання або не викликають довіри, не варто сходитися з ними ближче. У хороших людей, як правило, чиста енергетика, тому ваші емоції, викликані добре зарядженим людиною, не потребують «фільтрації». Якщо ж ви при спілкуванні з кимось відчуваєте дискомфорт, це говорить про те, що людина має не зовсім здорове біополе і може пробувати якимось чином надати на вас вплив. Ловити миші або побачити її сидить у мишоловці — добрий знак: ви або отримаєте прибуток, або вам щось подарують, або зробите для будинку вдале придбання.

Якщо приснилася миша, значить, ви зіткнетеся з брехнею друзів, будинки трапляться якісь неприємності, хід справ у бізнесі буде неприємно дивувати. Убити мишу — до перемоги над недоброзичливцями. Дали їй можливість утекти — попереду боротьба з сумнівним результатом. Якщо миша явилася уві сні молодій жінці, це означає, що у неї є недоброзичливці, які віддають перевагу діяти приховано. Вони можуть зараз готувати для неї якусь пастку. Побачити миші на власному плаття — жінці після такого сновидіння належить стати головним діючим обличчям майбутнього скандалу.

Миша — це нечестива і грішна жінка, яка завжди краде. Писк миші або щури віщує про ушербе, який буде завдано якимось пронирливим, зіпсованою людиною, чи злодієм. Бачити уві сні, як миша вибігає з дому — віщує кінець благоденства і хорошого життя. Бачити багато чорних і білих мишей — ознака того, що Ви проводите дні і ночі без користі для себе і для інших. Якщо хто побачить, що миша їла їжу або що-небудь інше в будинку його — це до скорочення життя.

Величезні кількості мишей сняться до важких часів — війни, голоду, мору. Мертва миша — провісниця матеріальних труднощів. На вас здійснила напад зграя кажанів — доведеться зіткнутися з проявами страшного зла. Якщо ви з рук годували кажана, це говорить про те, що можуть відбутися якісь небезпечні події, і тільки витримка і терплячість можуть їх попередити.

Миша являє собою виключно ненажерливого гризуна, який знищує запаси людини, надзвичайно плідним у збиток окупованій їм середовищі. Означає вампирический захоплення, нав’язуючи спонукання до эротизму. Висловлює підкреслену жіночу негативність, постійно символізує деструктивність, провокує в чоловікові потяг.

Якщо вам сниться миша, це означає, що ви постійно сваритеся з коханою людиною або чоловіком. Якщо подібний сон сниться дівчині, це означає, що хтось намагається нашкодити їй і замишляє посварити її з коханим. Миша на сукню віщує скандал, в якому жінка буде приймати участь.

Якщо сняться миші, то вони означають безрезультатні спроби зайнятися бізнесом, життя в бідності, а також спроби недругів і наклепників втрутитися у ваші справи і нашкодити. Ще одне значення сну — нещасливий шлюб і неслухняні діти.

Миша — таємний недоброзичливець; стара — невирішена нав’язлива проблема, думка, почуття; біла — вірність у непотрібних відносинах; механічна, електронна творчі ідеї.

Потрапите в безглузде становище; це знак майбутніх дрібних дурниць. Ловити мишу — опинитеся в дурному становищі, розшукуючи сумнівні розваги на свою голову.

Миша у сні означає, що людина дуже не задоволений своїм подружнім життям і шукає спосіб вирішення даної ситуації.

Кішка ловить мишу — віщує велику прибуток, багатство.

Сон попереджає про підступність близької вам людини.

Миша — це уособлення таємного недоброзичливця.

Бачити миша уві сні — у вас є таємний ворог.


Залишити відгук