Сонник Мило — до чого сниться ?

Сон про нього передвіщає втрати, збитки, підступи недоброзичливців або виправдання. Іноді сон про мило передбачає оновлення, прагнення до кращого, успіх у справах. Вмиватися з милом у сні означає, що вас чекає передчасна старість через зневажливого ставлення до свого здоров’я і легковажного проведення часу. Іноді сон, у якому ви вмиваєтеся над умивальником, передвіщає вам звільнення від зобов’язань. Дивіться тлумачення: Руки, Піна.

Іноді сон про вмиванні означає, що ваше лицемірство і безчесні вчинки стануть відомі, — і тоді вам доведеться пошкодувати про скоєне. Сон призиває вас задуматися про свою поведінку. Бачити старий умивальник у сні — знак того, що ви не змінити своїм звичкам. Умывальный таз бачити в сні — передвісник біди або смерті когось із ваших близьких. Прати милом або мити щось у сні — знак того, що вам слід постаратися привести свої справи в порядок. Намилювати щось у сні означає, що вам не слід пускатися в ризиковане підприємство.

Намилювати себе в сні означає, що вам слід відмовитися від хитромудрого плану, який ви задумали, інакше не уникнути неприємностей. Якщо вам присниться, що ви намыливаете когось, то вам слід проявити обережність у важливій справі, щоб не погубити гарне починання. Для цього постарайтеся зробити так, щоб ваші хитрі виверти не помітив чоловік, від якого залежить успіх вашої справи. Сон, у якому ви побачили, як вас намилюють, віщує обман від людини, що прикидається вашим щирим другом. Мильні бульбашки самому пускати — знак того, що скоро вас чекає невелике розвага або порожнє проведення часу. Бачити мильні бульбашки у сні — знак марних надій або порожніх турбот. Дивіться тлумачення: Лазня.

Бачити сон, у якому ви вмиваєтеся – хтось намагається «замилити» очі. Придивіться уважніше до свого оточення. Нюхати дустове або дігтярне мило з різким неприємним запахом – наяву вас чекає важка робота з низькою оплатою. Сниться сон, в якому вам дарують обмилок – хтось хоче вас образити або принизити з заздрості. Не піддавайтеся на провокації, пам’ятайте собі ціну і не слухайте дурних пліток.

Бачити мило – Ваші друзі забезпечать процвітання в справах. Мильні бульбашки – Ви дуже сильно можете постраждати від своєї довірливості. Купувати мило – господарство і побут повністю займуть Ваш час. Якщо снилося господарське мило — Ваші виправдання і каяття, з – за поганого вчинку будуть почуті. Якщо снилося красиве мило – успіх у кар’єрі, домашніх справах, зростання доходів.

Сон, у якому ви бачите мило, віщує веселу вечірку. Якщо дівчині приснилося, що вона користується милом, наяву вона ні в чому не буде відчувати нестачу. Купувати мило — попередження про те, що в реальному житті рідні і друзі будуть ставитися до неї з недовірою.

Приснилося мило – уважно слідкуйте за своїми речами, можете, що втратити або у Вас щось вкрадуть. Мильні бульбашки – Ваше щастя і благополуччя буде дуже короткочасним. Якщо сниться, як варять мило (виготовлення) – не беріть нічого чужого, особливо без попиту.

Мило має в побуті настільки однозначне застосування, що і як сновидческий символ передає лише одне значення: оновлення, прагнення до кращого, потреба в тому, щоб мати незаплямовану совість і справді «чисті» руки.

Хто уві сні пере одяг милом, той зцілиться, чи покається, або позбудеться своєї тривоги і сплатить свій борг. Бачити мило-ознака зникнення турбот і тривог, бо воно видаляє бруд, бруд-це турбота і тривога.

Мильні бульбашки — щастя недовговічне, і легко може залишити Вас. Бачити мило — Ви зможете досягти чогось нового,кращого;Ви відчуєте себе оновленим. Вмиватися милом — зміни на краще неминучі, чекайте.

Мило у сні означає, що друзі запросять Вас на цікаву вечірку. Фермерів чекають удачі в їх різноманітної діяльності. Якщо дівчина в сні користується милом — значить, вона ні в чому не буде потребувати.

Треба лікуватися. Мило — це вказівка на те, що для одужання вам треба користуватися лікарськими засобами, випробуваними способами лікування. Сон закликає впритул зайнятися своїм здоров’ям.

Наснилося мило — це знак прийдешнього оновлення, прагнення до кращого, успіху у всіх справах. Мильні бульбашки — пізнати коротке щастя.

Мило — спритність, протекція; звільнення (потреба в очищенні), невразливість; втрата, обман. Намилюватися — прочухан.

Наснилося мило означає, що при підтримці друзів і рідні ви зможете налагодити стан своїх справ.

Станеться щось несподіване, втратите щось.


Залишити відгук