День Народження 17 Січня: Знак Зодіаку — Козеріг

Народжені у цей день — одні з самих амбітних і працьовитих членів суспільства. Умілий, високопрофесійний фахівець, ви можете служити моделлю успішної людини, власними силами досяг вершин кар’єри. Жага влади тягне вас до вищих посадових постам. Ви любите керувати і пожинати плоди своєї роботи. Розумний прагматик, ви цінуєте матеріальний успіх і чекаєте, що ваші зусилля будуть добре оплачені. Козероги, народжені 17 січня, проникливі і прекрасно проявляють себе в бізнесі.

Народженим 17 січня слід, з одного боку, контролювати свою агресивність, а з іншого — не надто придушувати її, заганяючи всередину. Якщо їм вдасться поєднати плавний вихід енергії з усвідомленням ефекту, який вона може справити на оточуючих, душевну рівновагу гарантовано. Споживання різних стимулюючих продуктів типу кави, нікотину, цукру, легких антидепресантів слід ретельно контролювати. Дієта повинна бути збалансованою, гострі страви слід вживати окремо, заохочується акцент на зернові. Переїдання м’яса зовсім ні до чого. Прекрасний засіб для нейтралізації агресії — активні фізичні вправи. Змагальні види спорту, фехтування, плавання, біг особливо корисні, хоча слід пам’ятати про обережність і не піддавати свою мускулатуру перевантажень. Благополуччя сприяють також регулярний сон, спокійна домашня обстановка і секс з люблячим партнером.

Народженим 17 січня, мабуть, важко відмовити в цілеспрямованості. Це багато в чому пояснюється тим, що вони завжди чітко визначають для себе мету і знають, що треба робити у кожний конкретний момент життя. Вони також володіють здатністю тверезо оцінити свої шанси на успіх, грунтуючись на минулому досвіді і умінні заздалегідь оцінити ті труднощі, які можуть виникнути в майбутньому. Ще в ранні роки життя народжені 17 січня чудово усвідомлюють, що такий стимул. Вони розуміють його важливість, знають, що може спонукати людей до дії і часто навіть визначають, як будуть вести себе в тій чи іншій ситуації.

Знак Зодіаку 17 Січня — Козеріг

Стихія Знака: Земля. Ваш знак Зодіаку відноситься до знаків Земної стихії, які володіють наступними якостями: відданість, незалежність, аскетизм, скромність, професіоналізм, розсудливість, відповідальність.

Планета Управитель: Сатурн. Її «дари» Козерогові — бажання все упорядкувати. Планета сприятлива для професій у сфері будівництва, а також для чиновників. Планета у вигнанні – Місяць. Можете бути вдячні їй за невміння емоційно співпереживати, а також брак емоцій.

Козеріг – відповідь на питання 17 січня — який знак зодіаку, і наші цілеспрямовані Козероги суворо планують своє життя, розписуючи, позначаючи для себе, коли і чого вони повинні досягти і чого вони хочуть від життя. Ще в дитинстві вони розуміють важливість дисципліни і самодисципліни і починають використовувати ці два важелі для досягнення бажаного. Вони відмінно аналізують ситуацію, роблять висновки, вміють добре розрахувати і завжди розкладають свій досвід по поличках, витягуючи з нього уроки. Часто ці люди – майстри маніпулювання, чого теж вчаться з малих років. Своє мистецтво вони розповсюджуються не тільки на інших, але і себе, стимулюючи себе до активної роботи та досягнення цілей.

Народжені в цей день засвоюють мало не з пелюшок, що людина просто зобов’язаний контролювати свої вчинки і що основа будь-якого успіху — в залізній самодисципліни. Найбільш освічені особистості цього дня завжди координують свої дії з власними бажаннями та потребами, тим самим надихаючи себе на великі звершення. Менш розвинені індивідууми намагаються робити більший акцент на контролюванні навколишнього світу. Іноді вони стають неперевершеними майстрами маніпуляцій.

Народжені 17 січня своєю фізичною присутністю здатні домінувати в будь-якій ситуації. Оскільки, як вже було зазначено, їх мета завжди чітко визначена і вони володіють дивовижним самоконтролем, оточуючі можуть відчувати деяку незручність, спілкуючись з ними. Народженим в цей день немає потреби запитувати дозволу бути такими, якими вони хочуть бути. Вони сміливо відкидають всякі умовності і обмеження, які заважають їх самовираження. Народжені 17 січня взагалі поборники індивідуальності і виявляються в перших рядах борців за права особистості.

Таким чином, вони рідко добре грають у команді, набагато краще в них виходить робота, що вимагає прояву індивідуальності. Не дивно, що найбільшою проблемою для народжених 17 січня нерідко стає втрата контакту з почуттями, настроями і філософією інших людей. Будучи не схильними до компромісів, вони найчастіше спричиняють антагонізм з боку своїх колег, друзів та близьких. Точно так само вони пригнічують менш сильних особистостей, яким не вдається зрівнятися з ними ні інтелекту, ні за організованості. Ось чому для народжених 17 січня життєво важливо зміцнити свої позиції в соціальному плані, зміцнити дружні і сімейні зв’язки. Крім того, їм не варто замикатися в собі і, вже звичайно, нав’язувати оточуючим ролі статистів.

Чоловік Козеріг — народився 17 Січня

Чоловіки, c датою народження 17 січня — можуть пишатися такими рисами: такий кавалер — мудрий, стриманий, працьовитий, дисциплінований. Поняття стимулу для цих особин, зовсім не порожній звук, вони прекрасно усвідомлюють всю значимість і важливість цього аспекту.

Вони завжди чітко бачать перед собою життєву мету і точно знають, що необхідно зробити в кожен конкретний момент, які потрібні для цього зусилля. Імпульс, що спонукає Козерога до дії, може штовхнути його на певний вчинок, а спираючись на людські емоції, саме цей стимулюючий імпульс і визначить, він поведе себе в тій чи іншій ситуації, і які при цьому буде відчувати почуття.

Жінка Козеріг — народилася 17 Січня

Жінки, які відзначають день народження 17 січня, не схожі на інших такими рисами: така дама — відповідальна, цілеспрямована, лояльна. Кращі представники цих людей, співвідносять свої вчинки і дії, зі своїми прихованими і явними бажаннями, намагаються контролювати себе, саме тому вони і досягають успіху.

Жінки знаку Козерога, що з’явилися в цьому світі в день 17 січня, люди з сучасними поглядами на життя, мають свого рівня життєві амбіції, досить відповідально підходять до життя і створення майбутньої сім’ї. Ці особистості, досить тверезо оцінюють свої можливості і шанси на успіх, а вдається їм це завдяки природній інтуїції та вміння точно розпізнати можливі перешкоди, з якими, можливо, доведеться зіткнутися.

День Народження 17 Січня

Народжених 17 січня знак зодіаку Козеріг, можна з впевненістю назвати найбільш цілеспрямованими людьми. Вони здатні чітко визначати і ставити перед собою бажану мету і чудово розуміють, як себе вести і що робити в будь-якій ситуації. Такі люди здатні тверезо оцінювати межі своїх можливостей і шанси на успішний результат в різних видах діяльності.

З ранніх років життя вони розуміють весь сенс слова «стимул», усвідомлюють його важливості і добре розбираються в людській психології. Народжені 17 січня знак зодіаку Козеріг, можуть передбачити вчинки людей у різних ситуаціях. Шосте почуття? Можливо, однак не без допомоги всіма відомого дідуся Фрэйда. Залізна дисципліна і контроль своїх вчинків – ще одні важливі ключі до успіху, про яких такі люди знають не з чуток.

Деякі народжені 17 січня знак зодіаку Козеріг, практикують координацію своїх бажань і потреб зі своїми діями, надихаючись при цьому на досягнення великих цілей і завдань. Іншим же досить просто концентрувати свою увагу на контролі і маніпулювання навколишнім світом. Злі генії з них, звичайно ж, не виходять, але майстри в своїй справі і успішні керівники – цілком.

Якщо говорити про домінування, то для народжених 17 січня знак зодіаку Козеріг, це далеко не порожній звук. Одним своєю фізичною присутністю вони здатні змусити оточуючих людей відчувати себе ніяково і скуто в спілкуванні з ними. Як вже говорилося раніше, справа в чітко розставлених пріоритетів. Народжені 17 січня знак зодіаку Козеріг, володіють завидною самоконтролем і завжди знають, чого хочуть. Соціальні установки та умовності, які можуть як обмежувати або обмежувати їх діяльність, не мають для них ніякого значення. Вони легко відкидають будь-які перепони з свого шляху. Коли справа стосується захисту прав особистості і індивідуальності, будьте впевнені, ці люди будуть попереду всіх! Командна робота для них скоріше тягар, ніж задоволення.

Важливим питанням для народжених 17 січня знак зодіаку Козеріг, стає проблема збереження контакту з настроями і почуттями оточуючих. Нерідкі виникнення незгод з боку сім’ї або колег по роботі. Виною всьому нездатність народжених в цей день йти на компроміси. Менш сильні особистості, які не змогли витримати ніякої конкуренції з їхнього боку, часто виявляються ними пригнічені і відсунуті на задні ряди. Порада: намагайтеся зміцнити свій соціальний статус і контакти, проводите більше часу з сім’єю і друзями, звертайте увагу на їх бажання і потреби. Намагайтеся якомога частіше йти на контакт з людьми, що володіють різними точками зору, думками, дайте їм зрозуміти, що вони не прості статисти на вашому тлі, взаємодійте і розвивайтеся разом!

Любов і Сумісність

Ваш підхід до близьких відносин досить консервативний. Ви не з тих, хто закохується з першого погляду, і вам потрібно досить багато часу, щоб зрозуміти дійсність своїх почуттів. Однак у довгостроковому союзі ви проявляєте себе надійним і відданим партнером, дотримуєтеся своїх обіцянок і в будь-яких обставин готові прийти на допомогу.

Цілеспрямовані, рішучі і надійні козероги, мають сучасний підхід до життя, мають шукати собі свою другу половинку серед Скорпіонів, Діви і Риби. З цими людьми Козерогові, найбільш простіше створити щасливий шлюб. Відносини на середньому рівня якості у цієї людини з Водолієм, Козерогом і Тельцем. Все у цих поєднань може вийти, причому, зовсім непогано, але тільки в тому випадку, якщо вони готові довіряти один, одному і поступатися, а в принципі — сім’я може відбутися, а значить і прожити довге життя у повному взаєморозумінні. Щось виразне і перспективне створити з Левом, Овном, Стрільцем, Вагами і Раком, приземленого Козерогові не світить — зовсім небагато шансів на успішний шлюб, краще і не намагатися.

Робота і Кар’єра

Найчастіше народжені 17 січня роблять відмінну кар’єру, майже завжди це строгі і зібрані ділові люди, зобов’язані своїм успіхом виключно власним зусиллям і старанням. Ці люди люблять гроші, чекають гідної оплати своєї праці, натомість пропонують свій професіоналізм і високі ділові якості. Вони люблять керувати, міцно стоять на ногах і розбираються у всіх тонкощах бізнесу.

Ми пам’ятаємо, який знак зодіаку 17 січня дарує своїм підопічним наполегливість і упорность, це суворий Козеріг. Але все ж намагайтеся не справляти враження надмірно жорстких, злих і агресивних людей. Однак вихід емоцій та енергії, безумовно, потрібен, щоб не захворіти, і просто заганяти все всередину себе було б неправильно. До того ж прояв емоцій і дозовані порції здорової злості допоможуть зміцнити Ваш імідж в очах підлеглих і колег.

Здоров’я і Хвороби

Остерігайтеся занадто часто приймати стимулюючі речовини, кава, чай, нікотин, алкоголь, енергетики, ліки. Розробіть до дрібниць свій режим харчування, зменшивши кількість гострого і м’ясного. Їжте побільше круп. Якщо Вам все ще важко стримувати свої емоції, обов’язково займіться спортом. Бігайте, плавайте, фехтуйте, змагайтеся з іншими, тільки дозуйте навантаження, щоб не перенапружити. Запорука здоров’я – міцний тил, приємна сімейна атмосфера будинку, достатня кількість сну, відпочинку, регулярне харчування, регулярний секс і фізичні навантаження.

Доля і Удача

Вібрації цього дня такі, що посилюють всі властивості натури. Від природи ці люди, оптимісти, впевнені в собі і своїх силах. Успіху вони зможуть досягти лише в колективі. Маючи надійних партнерів, діючи з ними в співтоваристві, гідно надходячи по відношенню до оточуючих, вони можуть творити чудеса, а ось індивідуальна діяльність зазвичай не приносить таких результатів, в цьому випадку доведеться досягати своєю працею, на підтримку і розуміння оточуючих не варто сподіватися. Багатства і визнання можуть досягти тільки через доброту і щедрість; якщо будуть скупі, безчесні, то втратять у результаті все нажите за довгі роки і, спостерігаючи, як все руйнується, не зможуть нічого змінити, бо народжені для того, щоб нести у світ добро, радість.

Поради Козерогам, Народженим 17 Січня

Сильне місце народилися 17 січня – самостійна робота поодинці. З командою вони далеко не завжди знаходять спільну мову. Знаходити спільну мову з іншими людьми їм часто буває важко. Цьому сприяє також невміння йти на поступки, безкомпромісність. До того ж ці люди ігнорують тих, хто виявляється морально слабкіше їх, а оточуючим такий підхід зазвичай неприємний.

Народився 17 січня потрібно навчитися знаходити спільну мову з оточуючими, не забувати про сімейних і дружніх зв’язках, всіляко зміцнювати їх. Цінуйте тих, хто поруч, намагайтеся прощати їм їхні слабкості, пам’ятайте про те, що це теж живі люди, а не тільки інструменти або можливості. Остерігайтеся також замикатися в собі, втрачаючи зв’язок із соціумом. Виховуйте в собі терплячість і крокуйте в ногу з часом.


Залишити відгук