Сонник М’ясо — до чого сниться ?

Приснилося людське м’ясо — значення цього сну можуть бути різними. Ви налякалися? Тоді сновидіння може відображати ваші внутрішні переживання або стати сигналом про насування недугу. Може бути, ви бачили конкретні органи? Зверніть увагу, в першу чергу, на них. Якщо це були просто шматки м’яса з кров’ю — ви можете потрапити в аварію, отримати серйозну травму.

Якщо людське м’ясо сниться як продукт, приготовлений для їжі, і вас в сновидінні це анітрохи не бентежить, то в реальному житті ви жорстоко робите по відношенню до когось. Вам не доводилося, що називається, «підсидіти колегу»? А може бути, ви їсте поїдом» кого із родичів або близьких людей? Саме таке значення несе в собі м’ясо людини в такому сюжеті сну.

Подібне тлумачення має і сновидіння, в якому вам довелося обробляти людське м’ясо. Якщо вам сниться сире м’ясо, багато свіжого м’яса якогось домашнього тварини — це асоціюється з глибокими внутрішніми переживаннями, фобіями, здійсненими в минулому аморальними вчинками.

Іноді, особливо часто це трапляється у жінок, свіже чи заморожене м’ясо виникає в сонному свідомості після досягнення якоїсь мети, яка довго займала розум і всі помисли сновидця. У цій інтерпретації бачити варене або тушковане м’ясо уві сні — погана ознака, бо виявиться, що хтось дійшов до вашої заповітної мети раніше, а місця для двох на цьому життєвому олімпі немає.

Бачити упереміш свіже і варене м’ясо — сон, який вказує на повну плутанину в життєвих планах і нерозуміння власного призначення. Нарізати м’ясо і крутити його в сні у фарш — натяк на вашу непристосованість до життя. Не багато за вас і для вас роблять ваші рідні, члени вашої родини або кохана людина? Це не може не подобатися, але будь-якого терпіння не безмежне, врахуйте це.

Бачити його в сні, купувати чи є означає, що вас чекає хвороба або неприємності, з-за яких ви будете сильно переживати. Чим свіже м’ясо і чим більше на ньому крові, тим небезпечніше буде хвороба. Тухле м’ясо уві сні пророкує, що ви запустили вашу хворобу. Солоне м’ясо у сні означає, що ваша хвороба принесе багато засмучень вам і вашим близьким. Баранину є в сні — знак мук, переживань, тривог. Яловичину є в сні — передвісник невеликого розлади шлунка. Але є телятину уві сні передвіщає одужання від важкої хвороби. Свинина смажена у сні — знак більш щасливий, ніж варена свинина. Смажена свинина в сні — знак користі, вигоди, а варена — передвіщає прибуток, яку ви отримаєте не одразу, а після довгих суперечок і клопоту. Взагалі, є в сні смажене м’ясо віщує збитки.

Є уві сні сире м’ясо — до розчарувань і втрат. Їсти уві сні будь-сире м’ясо означає збитки і невдачі в справах. Якщо вам присниться, що ви їсте м’ясо іншої людини, то ваш стан збільшиться. Проте вважається, що є м’ясо незнайомої людини уві сні краще, ніж м’ясо людини знайомого, так як останнє означає його смерть. Їсти уві сні ті частини тіла, якими людина заробляє собі на життя (руки, ноги, голову і т. п.), означає, що в житті ви позбавите кого шматка хліба. Якщо вам присниться, що ви бачите м’ясника за роботою або з сокирою, то вам загрожує смерть від нещасного випадку або насильницька смерть. Іноді такий сон передвіщає вам втрату доброго імені в результаті необдуманих дій.

М’ясо — ознака благополуччя і божого спадку. Свинина — це багатство, здобуте гріховним шляхом. Риб’яче м’ясо — приємний доля від Аллаха. А бачення невідомого м’яса і кісток — ознака смути і воєн. Людське м’ясо тлумачиться як майно, — в тому разі, якщо хто-небудь побачить його в вареному або тушкованому вигляді. А якщо м’ясо сире, то воно вказує на лихослів’я про кого-небудь, хулу, наклеп. І хто побачить у сні, що їсть м’ясо людину, той буде паплюжити його в його відсутність.

Сире м’ясо означає майно заборонене, а м’ясо варене або смажене означає майно, що належить царю. Хто ж побачить, що смажить м’ясо, то його з-за багатства, яке він придбав гріховним шляхом, осягнуть проблены. Верблюже м’ясо — це придбання багатства або, як ще кажуть, воно може означати хвороба, а їсти уві сні його м’ясо — до сили і могутності ворогів. Купувати чи продавати в сні м’ясо — до втрати майна. Є баранину — до сварки і ворожнечі.

Є яловичину — до стомленості. Але інші кажуть: їсти смажену яловичину — до позбавлення від тривог. Є куряче або гусяче м’ясо — завжди до добра. Інші вважають, є м’ясо будь-якої птиці — до стомленості. Їсти сире м’ясо тварин — до добра. Є засоленое м’ясо — до нещастя. Деякі вчені — тлумачі снів вважають, що бачити уві сні м’ясо — до хвороби.

Бачити уві сні м’ясний магазин, купувати сире м’ясо — до погіршення здоров’я чи матеріального становища. Якщо уві сні ви викидаєте сире м’ясо, то наяву вам доведеться відмовитися від чогось, придушити в собі плотське бажання. Людське м’ясо сниться як провісник недобрих подій. Побоюйтеся травм. Мити сире м’ясо — до тривалої хвороби.

Давати сире м’ясо собаки — такий сон говорить, що вам чимось доведеться пожертвувати в реальному житті заради друга. Різати сире м’ясо, нарізати його на шматки — до суттєвої підтримки від когось близького, але тільки в тому випадку, якщо продукт побут свіжим і без крові. В іншому випадку вас чекає хвороба або інша напасть. Красти м’ясо у сні — до великої вигоди в справах. Знову ж воно повинно бути свіжим та якісним. Якщо в сні вам довелося їсти м’ясо в колі сім’ї і відчувати, що воно несмачне, погано приготоване — чекайте розладу, сварок в будинку.

Сни про м’ясо мають як погане, так і хороше значення. Тлумачення залежить від кольори: темне м’ясо або яскраво-червоного кольору – хвороба, причому важка, а якщо м’ясо рожеве, ніжне – одужання. Сонник Ванги символізує м’ясо як знак плотських утіх і насолод: якщо приснилося м’ясо з кров’ю, успіх у любовних справах не за горами.

Якщо сниться процес поїдання сирого м’яса з кров’ю або м’яса дикого звіра, чекай біди: смерть близької або істотні фінансові втрати. Проте сон, в якому сниться сам чоловік чи близький йому родич, який їсть уві сні смачне, соковите м’ясо, означає позбавлення від напастей. Іти в сні з м’ясом в руках по дорозі – означає, що хвороба постукає у двері.

Вовк пожирає м’ясо на нозі — говорить про неблагополучному становищі. Є собаче м’ясо — тяганина, офіційний розгляд. Їж баранину у відкритому залі, у критій частині двору — щастя. Ножем ріжеш і їси свинину — віщує хворобу, недугу. Їж гусятина — віщує хворобу дружини. Їж курятину або качатина — до щастя. Їсти сире м’ясо — до нещастя. Є готове м’ясо — до щастя. Поїдати м’ясо свого власного мертвого тіла — розставання. Вбити бика і є його м’ясо — комерційна прибуток.

З усіх видів їжі м’ясо — в самій явної і грубої формі символізує статевий акт. Тільки активні дії і ніяких душевних переживань! Сире м’ясо — сексуальну розпусту з ознаками збочень. М’ясо з кров’ю — символізує прагнення займатися любов’ю під час місячних. Добре приготоване м’ясо — символізує прагнення до витончених і різноманітних сексуальних вправ. Зіпсоване м’ясо — символізує захворювання статевих органів або порушення їх функціонування.

Купувати чи є м’ясо – до хвороби, але якщо є приготоване смачне м’ясо – до одужання або до того, що хвороба благополучно мине. Приготоване м’ясо – символ державної влади і державного майна. Якщо сниться людина, разделывающий м’ясо (м’ясник), варто побоюватися невірного розуміння дій з боку оточуючих людей.

Поїдання м’яса – до пристрасті, любовних пригод, пов’язаних з небезпекою. Якщо сон сниться чоловікові, значить незабаром його чекає успіх і в матеріальному плані, і в духовних справах. А дівчина, яка бачила уві сні м’ясо, доб’ється мети і її чекають дивовижні події. Але якщо вона уві сні приготувала м’ясо, удача вислизне від неї до суперників.

Якщо приснилося свіже м’ясо, це до майбутньої болю (є ймовірність зубною болі, невралгії, радикуліту). Приготоване — до гостинного прийому в якусь поїздку або подорож. Побачити гниле — такий сон підказує, що вам варто було б перевірити зуби і носоглотку, оскільки є ймовірність запального процесу.

Якщо жінці сниться сире м’ясо – це означає, що вона зіткнеться з безліччю приголомшливих подій при виконанні поставлених нею цілей. Якщо вона бачить приготоване м’ясо – це знак того, що тієї мети, до якої вона прагнула, швидше досягнуть інші.

Побачити сире м’ясо — для жінки цей сон означає, що на шляху до поставлених перед собою завдань вона зіткнеться з великою кількістю несподіванок. Приготоване м’ясо сниться до того, що цілі, якою вона хотіла б досягти доб’ються зовсім інші люди.

М’ясо темно-червоних відтінків сниться до важкого недугу. Шматки м’яса, залитого кров’ю, сняться до того, що в сердечних справах події візьмуть більш сприятливий оборот. М’ясо рожевого кольору обіцяє хворим одужання, а іншим — довгий відмінне здоров’я.

Так як м’ясо — продукт, одержуваний при розчленуванні живого (неживе, що сталася від живого), то цей образ завжди має негативне звучання і може символізувати агресивний канібалізм.

Побачити м’ясо — це до неприємностей; є — до хвороби; купівля сниться отримання якоїсь користі; готувати страву з м’яса — сон до благополучного життя.

Відрізати в сновидінні шматок м’яса: для себе — у торгових справах будете успішні; для іншої людини — належить займатися благодійністю.

Бачити сире — досада, неприємності; є — до хвороби; є людське — до важкого пізнання; дізнатися заборонену таємницю.

Сире м’ясо сниться до неприємності, а якщо є її — до хвороби. Див. також Яловичина, Свинина.


Залишити відгук