Сонник М’ясник — до чого сниться ?

Якщо побачить незнайомого йому м’ясника — значить бачив ангела смерті. Якщо в сні одяг м’ясника забруднений кров’ю і в руці він тримає ніж або сокиру, то це — тиран, губящий людей. Якщо Ви берете у нього ніж, то можливо Ви захворієте, але потім видужаєте і ще сильніше зміцнієте. Якщо Ви побачите, що різник обробляє м’ясо, то будете сильно оклеветаны. Якщо Ви побачите, що м’ясник вбив тварину, якого не повинен був різати, ймовірно Ви вчините з ким-то підло й жорстоко. Деякі вважають, що бачити уві сні м’ясника — до старанного виконання велінь Ісламу. Інші вважають, що такий сон — до позбавлення від поганого вдачі, звичок і настрою.

Якщо приснився резавший м’ясо м’ясник, це говорить про те, що вас будуть засуджувати в суспільстві. Після цього сну не пишіть листи і не підписуйте документи. М’ясники, що забиває худобу в закривавленому одязі і з руками в крові, сняться до того, що у вашій родині хтось надовго захворіє.

Бачити м’ясників із закривавленими руками й одягом, забивающих худобу, – до тривалої хвороби когось із ваших близьких. М’ясник, ріжучий м’ясо, означає критику вашої репутації в колі знайомих. Не варто писати листи або підписувати документи відразу після такого сну.

Якщо приснився м’ясник, значить, тільки якимось обачним вчинком ви можете запобігти серйозне, здатне зруйнувати все життя лихо, горе, яке буде вам скоро погрожувати.

М’ясник — образ жорстокого людини або жорстокі, насильницькі, мстиві установки.

Приснився м’ясник з сокирою чи ножем — це до тяжкої хвороби, а в ряді випадків — до смерті.


Залишити відгук