Сонник Музичні інструменти — до чого сняться ?

Побачити в сні музичні інструменти – до давно запланованим розваг. Зламані інструменти свідчать про те, що ваше задоволення буде зіпсовано появою непрошених гостей. Молодій жінці такий сон передвіщає можливість зробити своє життя такою, якою вона хоче її бачити.

Побачити в сні висить на стіні гітару — до задоволень, грати на ній — означає дізнатися наяву цікаві новини, чути її — тужити про те, що було у ваших руках, а ви не скористалися нагодою. Купівля гітари у сні — знак того, що вам належить зробити вибір. Електрогітара в сні — передвістя ваших прагнень знайти спільну мову з тими, хто вам неприємний, але дуже потрібний; грати на ній — допустити прикру помилку і розкрити таємницю в самий невідповідний момент. Чути уві сні гру на бас-гітарі — означає, що хтось намагається нашкодити вам, створюючи різні перешкоди на вашому шляху.

Чути уві сні повільну приємну музику — до міцного здоров’я та удачі в справах, дисонуючі нестрункі акорди — до занять неприємним, дратівливим вас справою, сумну мелодію — до сумних известиям. Бачити уві сні фортепіано — передвістя якогось веселого події чи зустрічі, грати на ньому — знак, що ваше починання принесе гарні плоди. Якщо вам приснилося розбите і розстроєне піаніно — означає, що наяву вас мучить невизнання ваших заслуг перед суспільством. Бачити уві сні старовинне піаніно — знак, що ваші неприємності є наслідком нехтування добрими порадами.

Для дівчини уві сні розучувати складну мелодію — означає, що один з її друзів проявить до неї глибокі почуття, ніж просто дружба. Якщо уві сні ви бачите рояль або граєте на ньому — значить, дадуть знати про себе старі друзі або колишні співробітники. Уві сні чути орган церкви — до розвалу сім’ї, сумний спів у сні в супроводі органу — до стомлюючій роботі, сварки з друзями. Бачити уві сні гармошку або чути гру на ній — до приємного проведення часу, запрошення на торжество. Чути уві сні баян — до появи у вас вірного помічника і друга. Бачити, як ви граєте на ньому — знак, що ви порадуєте чим-небудь свою сім’ю.

Чути уві сні гру на акордеоні — до розваг, позбавленню від сумних спогадів. Для молодої жінки бачити себе грає на акордеоні — передвістя зустрічі з коханою людиною, союз з яким буде щасливим і довгим. Якщо ж акордеон фальшивить — значить, ваш найближчий друг може захворіти. Бачити уві сні грає на віолончелі себе або кого-то — до великого радісної події. Бачити уві сні трубу — до гарних новин, також це знак, що у вас з’являться незвичайні захоплення, дути в трубу — до виконання бажань. Бачити уві сні скрипку — до веселого проведення часу, удачі в любові, поповненню в родині. Грати в сні на скрипці разом з оркестром — до надання вам усіляких почестей, в самоті — знак, що ви знайдете розраду і душевну рівновагу.

Бачити балалайку у сні — до радості, веселощів. Чути уві сні похвали в адресу вашої гри на балалайці — означає наяву отримати незаслужений догану. Якщо під час гри на балалайці лопнула струна — це обіцяє несподівану зміну ваших планів. Чути уві сні звук музичних тарілок — до хвороби літньої людини з вашого оточення. Бачити барабан у сні — до доброзичливим відносинам з оточуючими, для моряків, рибалок і торговців — це знак удачі і процвітання. Якщо звук барабана приглушений — значить, комусь з ваших друзів необхідна допомога, гучний — передвістя щастя, благополуччя, успішної кар’єри. Якщо уві сні ви б’єте в барабан — значить, вас відвідає гість, який прибув здалеку.

Бачити уві сні дудку або маленьку флейту або грати на них — означає, що всупереч розпускають про вас чутками ваша репутація залишиться бездоганною, чути звуки сопілки — означає, що незабаром вам доведеться відстоювати свою честь чи гідність близьких вам людей; для жінки — це знак, що її чекає шлюб з військовим.

Більшість музичних інструментів розуміють жіноче начало. Рідкісними винятками є духові інструменти витягнутої, довгастої форми. Вони символізують чоловічий початок. Найчастіше, гра на якому-небудь музичному інструменті – це позначення самозадоволення, мастурбації. Якщо уві сні ви почули прохання зіграти для кого-то на музичному інструменті – наяву вас хтось застане за самозадоволенням.

Сон, у якому ви прогулюєтеся, тримаючи при собі свій музичний інструмент – свідчення вашої прихованої схильність до ексгібіціонізму. Якщо музичний інструмент поламався, в той час коли ви на ньому грали – у реальному житті ви будете вимушені розлучитися зі своїм статевим партнером. Якщо уві сні у вас ніяк не виходить налаштувати інструмент, з-за чого він видає неприємні вуха звуки – наяву ви схильні вдаватися до самозадоволення, так як ваш статевий партнер не може доставити вам задоволення або не збуджує вас.

Сон, у якому ви свідомо ламаєте свій музичний інструмент, говорить про ваше бажання припинити заняття мастурбацією. Так само подібний сон говорить про те, що ви ризикуєте заразитися хворобою,що передається статевим шляхом. Сновидіння, в якому ви усвідомлюєте, що ваш музичний інструмент пилом без діла, говорить про те, що ви не маєте можливості втілити свої сексуальні фантазії і замінюєте їх самозадоволенням. Якщо ви бачите, як на музичних інструментах грає багато людей – ви занадто часто віддаєте перевагу самозадоволення.

На якому музичному інструменті ви граєте або який музичний інструмент ви слухаєте у сні? Ви граєте на цьому музичному інструменті в реальному житті чи хотіли б на ньому грати? — у першому випадку сон відображає ваше захоплення музикою. Якщо на цьому музичному інструменті ви не граєте в реальному житті — може, варто спробувати? Можливо, це саме той спосіб самовираження, який вам потрібен.

Кожен музичний інструмент по-своєму впливає на почуття — ваші емоції уві сні пояснюються дією музичного інструменту? Які це емоції? Якщо вам сниться, що на музичному інструменті грає інша людина, як ви до цього ставитеся? Вас це розважає або дратує? Сон, у якому ви граєте на музичному інструменті — також символізує посвячення. Ви готові присвятити себе чого-небудь або кому-небудь в житті? Або поки ще хочете просто дуріти і байдикувати?

Іншій людині даєш поздовжню флейту — віщує популярність, славу. Даєш людині кастаньєти — віщує сварку. Притискаєш до грудей струнний інструмент — буде підтримка, допомога від іншої людини. Граєш на інструменті шэнг — чекай зміни. Граєш на флейті і б’єш в барабан — буде радість, свято. Інша людина грає на музичних інструментах — ти будеш визнаний правим у судовому розгляді, тяганини. Музична апаратура без звуку – очікування змін.

зі сну музичні інструменти — провісники задоволень, про яких ви вже давно мріяли. Побачити зламані — сон означає, що вторгнення непроханої строкатою, галасливій компанії завадить цим задоволенням. Для молодої жінки цей сон виступає пророкуванням того, що у неї буде реальна можливість влаштувати своє життя так, як вона хоче.

Сон, у якому ви бачите музичні інструменти, віщує задоволення і любов. Якщо дівчині сниться сон про музичних інструментах, це означає, що вона зможе зробити своє життя таким, яким захоче. Вона буде щаслива і зможе добитися всього, чого забажає.

Якщо сновидець грає на музичних інструментах, то наяву він отримає звістку, що його дуже обрадує. Але так само за деякими тлумачень – почути звучання музичних інструментів – обіцяє дізнатися про смерть знайомої людини.

Музична скринька – механізм, який продукує повторювану музику. Цей образ може вказувати на механізм латентної обсессии або маніфестацію шизофренії (див. іграшка).

Інструменти (музичні) — в цілому любовні або ділові відносини.

У вас буде майно, яке не стане приносити доходів.


Залишити відгук