Сонник Музика — до чого сниться ?

Чути приємну, мелодійну музику або грати самому в сні — до приємних новин, злагоди, взаємної любові, удачі в справах. Неприємну, сбивчивую чути мелодію, грати або складати в сні — знак обману і зради. Чути гру оркестру, але не бачити музикантів уві сні віщує розлуку з коханою людиною або ж його смерть. Чути або бачити духовий оркестр у сні — до радості. Бачити музикантів у сні — Дивіться тлумачення: Актор.

Урочистий і величний спів чути в сні — знак важливих подій або змін. Чути уві сні знайомий мотив (шлягер) — знак одержання приємного известия або запрошення. Іноді такий сон пророкує нові знайомства. Якщо уві сні ви почуєте, як співає тенор, то вас чекають приємні новини. Чути, як оркестр готується до гри, означає, що вас чекають сімейні негаразди або сварки. Церковний хор чути сумний — знак смутку, розлуки, отримання поганих новин. Ноти гортати або читати в сні означає, що вам доведеться розбиратися у важкій справі, в якому ви досягнете успіху, якщо під час сну у вас не виникло труднощів з прочитанням нот. Грати по нотах у сні — знак безсумнівного успіху в справі, якщо знову ж таки ви ніде не збилися.

Гра на клавішних музичних інструментах (піаніно, роялі, клавікордах, органі) означає отримання важливих звісток про отримання спадщини, великому і вигідному справі. Іноді такий сон передвіщає вигідну одруження чи просто побачення з одним. Урочиста і скорботна мелодія уві сні передвіщає поминки, похорон або невдачі в справах. Чути траурну музику у сні — передвісник печалі і смутку. Звуки ударних музичних інструментів у сні пророкують, що ваша справа застопориться з-за розбіжностей з партнерами. Такий сон також передвіщає одержання тривожний звісток. Мелодійний звук цимбал уві сні чути — знак приємного проведення часу в компанії друзів або коханого. Протяжний дзвін струни у сні пророкує тривогу або страх. Весільний марш у сні передвіщає хворобу й важкі переживання. Виконувати романс у сні передвіщає приємні любовні хвилювання. Чути, як інші виконують романси, означає насолоду приємною зустріччю з близькою людиною.

Кларнет чути уві сні або грати на ньому — знак туги, смутку. Аїру у сні є символом мінливості. Однак людям творчих спеціальностей сон про лірі передвіщає успіх, славу, визнання. Грати на ній у сні — знак безтурботного життя. Чути уві сні гру на ріжку означає одержання гарних звісток.

Скрипка у сні символізує урочиста подія, яка не залишить вас байдужим. Чути, як вона грає, у сні — знак участі в якомусь святкуванні. Дивіться, веселою або сумною буде музика. Ті ваші почуття, які торкнеться скрипкова музика уві сні, будуть відповідати тому, що ви відчуєте наяву. Весела і завзята скрипкова музика пророкує веселощі і початок любовної інтриги. Але якщо тональність музики у сні зміниться, то ваші почуття будуть осміяні. Самому грати на скрипці у сні означає, що ви зможете взяти якусь важливу справу в свої руки. Закоханим такий сон пророкує, що вони зможуть здобути перемогу над серцем коханого. Погано або плутано грати на скрипці означає, що ви не впевнені в собі або ж взялися не за свою справу. Іноді такий сон може пророкувати невелике нездужання.

Струнний ансамбль чути в сні — знак одержання звістки про прийдешнє торжество або одруження. Смичок у сні вказує на те, що вам не можна сидіти склавши руки, якщо ви хочете домогтися успіху. Бачити смичок, мигтючим в руках музиканта, або працювати їм самому — знак великого успіху, який ви заслужили своєю завзятістю і наполегливістю. Флейту почути в сні — знак обману або зради. Самому грати на ній — передвісник тривоги. Якщо вам присниться, що ви чуєте гру на ріжку, то побоюйтеся наклепу.

Бачити уві сні зламані музичні інструменти (або один інструмент) — знак того, що хтось зіпсує вам настрій, завадить відокремленого побачення або ж порушить ваші плани. Бути тапером у сні означає, що ви отримаєте роботу. Чути гру тапера у сні — знак бідності або невдачі в якійсь справі. Дивіться тлумачення: Спів.

Бачити людей грають, танцюючими або грають музику — позитивний образ, якщо це пов’язано з чим або прогресивним, новим, еволюційним. Цей образ може мати негативне звучання, коли музика має повтори, повторювані ритми, пісні, нагадують пісні з дитинства, класичні стереотипні теми. Тоді що символ стабілізованих нейронних мереж, які позбавляють людину гнучкості.

Якщо в образах з’являється музика, необхідно задати наступні питання: хто грає, для кого грає, яка реакція того, хто слухає. Наприклад, якщо дівчина грає на піаніно. Можливо, таким чином виражається ваше бажання, щоб дівчина хотіла доставити вам задоволення. Якщо в цей момент є хтось інший, хто слухає музику, то можливо це відображення того. що вам здається, що цей інший хоче позбавити вас взаємодії з цією дівчиною. Якщо музика, яку ви чуєте, що вам не подобається, то це знак відмови виконавцю в його очікування, його симпатії.

Приснився музика — в цілому добрий знак, значення якого посилюється, якщо вона доставляла вам естетичну насолоду. Значить, у вас гармонійне життя, ви щасливі, сповнені оптимізму і віри у власні сили. Почути приємну мелодійну і при цьому добре відому музику — ознака повернення в якісь краю. Примітно, що спочатку ви будете перебувати в повній упевненості, що нічого хорошого вас там не чекає. Але ви зрозумієте, як помилялися, коли знову потрапите в давно знайомі місця і побачите старих знайомих.

Приснилася різка, збуджуюча вас музика — змушені будете робити щось дуже небажане, але вкрай необхідна. Про те, що трапилося вам потім доведеться ще довгий час шкодувати. Виконувати музику на інструменті — сон говорить про те, що вам набридне бути на других ролях, ви вирішите взяти ініціативу у власні руки і потім про це нітрохи не пошкодуєте. Завдяки цьому ви переживете досі невідомі дивовижні відчуття.

Наявність в сновидіннях музичного фону — явище досить поширене. Для нас немає нічого незвичного або дивного в тому, що музика в телепередачах або в кіно задає сцені певний емоційний тон і допомагає у визначенні характеру персонажа. Уві сні музичний фон всім присутнім був однаково приємний — це означає, що у вас цілком благополучно розвиваються міжособистісні стосунки з людьми.

Чия музика припала вам до смаку — сон виступає попередженням про те, що цих людей вам краще було б уникати. Якщо зазвучить пісня, славящая любов, або важкий рок, то вам не доведеться розгубитися в якійсь складній ситуації, оскільки ви будете знати, що потрібно робити. Якщо уві сні ви складали музику, це може допомогти виявити багато, особливо якщо будуть враховані супроводжують цей процес емоції, сприяють тлумаченню значення образів.

Музика у сні часто постає як оману, яке ви відчуваєте стосовно свого становища. Якщо в мелодії присутні явно фальшиві ноти, то й наяву ви здатні розпізнати фальш, обман і лицемірство. Якщо ви самі граєте на піаніно і видаєте чудові мелодії, то особистими зусиллями належить вирішити досить складну проблему. Чути уві сні звуки піаніно означає, що хтось намагається діяти за вашою спиною. І якщо ви не прийміть міри, то ризикуєте втратити багато.

Якщо ви в сні почули музику, це говорить про те, що ви приємно проведете час. Ніжні, мелодійні звуки обіцяють задоволеність і спокій на душі. Дисгармоничная, з різкими неприємними звуками мелодія — провісниця неприємностей, джерелом яких стане непослух, зухвалий вдачу дітей або інших домочадців.

Музика складна або неструнка — вказівку на характер справ або відносин. Голосна чи тиха музика – дуже гучний – до неприємних впливів; тиха, ніжна – любовні відносини, задоволеність (при трактуванні важливі характер, тональність самої мелодії).

Музика у сні передвіщає приємне проведення часу. Мелодійна музика сниться до задоволення й заспокоєння душі. Дисгармоничная мелодія, в якій чути різкі звуки, обіцяє неприємності з неслухняними дітьми або запереченнями домочадцями.

Граєш на інструменті — віщує зміни. Граєш на поздовжньої флейти і б’єш в барабан — буде радість, свято. Інша людина игоает на музичних інструментах — ти будеш визнаний правим у судовому розгляді, суду.

Приснився музика — це життя вашої душі. Яка вона, така і ваш душевний стан у реальному житті. Сон, у якому ви музикували, віщує відпочинок. Ваші відпустку або канікули пройдуть дуже приємно і дадуть душі багату їжу.

Красива і гармонійна музика у сні передвіщає рівні і хороші відносини з коханою людиною і життя, повну любові і щастя. Неприємна і позбавлена гармонії музика обіцяє сварки і негаразди в сім’ї.

Чути хорошу музику — душевна радість. Приснилася музика без музикантів – смерть коханої людини; приготування музикантів до гри — домашня сварка. Музику чути – цікавий розмова.

Отримаєте радісну новину; для жінки цей сон означає, що над нею будуть таємно насміхатися.


Залишити відгук