Сонник Чоловік — до чого сниться ?

Знайомий чоловік сниться – мова йде про справи і події, про які ви якщо і не в курсі, то цілком можете здогадуватися. Багато чоловіків знайомих – майбутнє захопить вас повністю, ви з головою підете в важливі для вас події. Бачити уві сні незнайомого чоловіка (невідомого) – чекає сюрприз. Багато незнайомців – безліч несподіваних подій, які приведуть вас, буде дуже складно зосередитися на одному з них.

Приснився коханий чоловік – дуже сприятливий сон. Інший чоловік у сні – вам доведеться поглянути на події з іншої сторони, і зрозуміти, що в житті все не так однозначно, як вам здалося раніше. Новий чоловік сниться до значних змін в особистому житті. Побачити чоловіка, який подобається – до приятностям, дрібним радощів в найближче майбутнє. Колишній чоловік (колишній коханий) приснився — щось здивує вас, можливо, деякі події вам нагадають про минуле, також сновидіння може означати шанс виправити минулі помилки.

Чужий чоловік (одружений) сниться – опинитися замішаним в неприємній історії, відчувати почуття провини, напруженість. Чоловік-друг тлумачиться як потреба в підтримці, дружньому плечі. Колега по роботі вказує на необхідність звернути увагу на відносини з працівниками, а також розмежувати час приділяється роботі та сім’ї. Начальник — чоловік (впливовий) – владу, підпорядкування більш сильному.

Сивий чоловік (сиве волосся) привидівся – вам належить період, коли не можна нехтувати ні власним досвідом, ні досвідченістю тих, хто бажає вам допомогти. З чорними волоссям – будьте пильні і не довіряйте першій же руці допомоги простягнутою вам. Рудий чоловік (з рудим волоссям) сниться до зустрічі, а також довірчим і близьким стосункам з коханцем (коханим). Блондин приснився – до сприятливого стану справ, успіху.

Довгі волосся сняться у чоловіка до довгій доріжці, яка буде вдалою, при сприятливих супутніх символах, інакше – вам знадобитися підтримка. Волохатий індивід чоловічої статі – до грошових успіхам, певним життєвим досягненням. Кучерявий – ваші стратегії та інтриги зараз цілком здійсненні за умови наявності покровителя. Бородатого чоловіка (з бородою) бачити – до товариської допомоги, успіхів у роботі. Вуса у чоловіків (вусатий) — до розваг, до доброзичливої зустрічі, дружніх посиденьок. Згідно соннику лисий чоловік (лисина) – отриманий збиток, шахрайство. Щетина на чоловічому обличчі – порожні турботи.

Молодий чоловік сниться до нових перспектив і можливостей. Літній чоловік (старий, у віці) в сновидіннях тлумачиться як — минулі цілі зараз цілком досяжні, сміливо беріться за реалізацію того, що раніше було вам не по плечу. Дорослий чоловік (старше вас) — досвід близького допоможе реалізувати плани. Ідеальний чоловік мрії — задумане складеться так, як ви того бажаєте. Гарний чоловік по соннику — дуже сприятливий сон, що обіцяє підтримку, виконання задуманого і сприятливі події. Страшний – станеться щось дуже нехороше.

Високий чоловік приснився – належить підкорення вершин, швидше за все кар’єрних. Дуже високого зросту – карколомні плани. Великий чоловік (великий) – попереду надійне стабільне майбутнє, не вимагає особливих занепокоєнь. Карлик обіцяє досить цікаві події. Товстий чоловік (повний) у сні означає повною мірою випробувати на собі інші передбачення даного сновидіння. Худий – до втрат, порожніх витрат. Не варто вплутуватися ні в які авантюри – будете шкодувати.

П’яний чоловік має тлумачення, як порушення координації в житті, нестабільне становище, загроза здоров’ю. Бачити голого чоловіка (голий, роздягнений) — до бідності, грошових втрат, а також сон може пророкувати відносини з людиною, чий фінансовий стан мінімально. З голим торсом – фінансами хоч і немає можливості похвалитися, зате сил та енергії до заробляння цілком достатньо. Побитий чоловік – до втрати чогось важливого для вас.

Хворий чоловік (поранений) привидівся — до прояву слабкості, збитків. У крові снився – взаємовідносини з родичем чоловічої статі. Вагітний чоловік (вагітність) уві сні до дуже несподіваною прибутку, нестандартного підходу в бізнесі, що принесе вам чималий прибуток. Вагітний чоловік сниться жінці – вона повинна перестати сподіватися на інших, власні оригінальні рішення приведуть до більшої користі. Сліпий – ви занадто розраховуєте на сторонню допомогу і благородство.

Неприємний представник сильної статі в сновидіннях — до колотнеч, мерзенним ситуацій, коли доводиться звертатися за допомогою до людей, які викликають у вас антипатію. Злий – також у тлумаченні не обіцяє нічого хорошого. Обставини лягають так, що ви відчуєте безліч негативних емоцій. Приємний – до хороших подій, цікавого проведення часу.

Бачити чоловіка в костюмі — ваші справи потребує впорядкованості і особливої уваги, лише в цьому випадку ви можете розраховувати на безсумнівний успіх. У формі – якщо ви будете чітко дотримуватися встановлених правил, вас чекає піднесення. У військовій формі — обов’язки, від яких ви не можете відмовитися. У капелюсі — не пропустіть зручний випадок, який скоро трапиться. Також не відмовляйтеся від корисних порад. Чоловік у сукні сниться – до незвичайного поведінки.

У весільній сукні – щось нестандартне стане для вас дуже великим відкриттям. В сорочці – ви самі собі найкращий помічник і підказувач. В трусах приснився – ситуація виявиться вельми делікатній. У плащі – у важкий час поруч виявиться особу, яка буде оберігати вас. В окулярах – товариш допоможе вам розгледіти істину. Краватка на чоловічої особини – сон говорить про силу (в тому числі духовної та інтимної); для слабкої статі – наявність гідного партнера. У піджаку – благополуччя на діловому терені. Без взуття (босоніж) – вразливий стан.

Чоловік у білому сниться – можете сміливо розраховувати на допомогу друзів і рідних. У білій сорочці – оточення зараз сприятливо. У білому костюмі – ви обертаєтеся в суспільстві серйозних і вагомих людей. В білому халаті – несподівана допомога. Чоловік у чорному — під маскою доброзичливця ховається ворог, будьте пильні. У чорному костюмі – від вас зараз буде потрібно максимум уваги і зусиль, щоб протистояти ворогові і домогтися бажаного. У чорному плащі – хтось буде вас захищати, однак не варто повністю покладатися на його благородство – в зручний для себе момент він може зрадити. В червоному — вас бажають з неймовірною пристрастю.

Сережка у вусі особи чоловічої статі – вами зацікавиться хтось, оригінально проявить симпатію. З кільцем – якщо людина знайомий, то він наяву вже має якісь романтичні стосунки; якщо кільце на руці незнайомця, то сон говорить про вашому новому романі. Обручка на пальці – означає новий етап відносин або зміну партнерів.

Військовий чоловік у сні – складний період у вашому житті, коли доведеться поборотися за дороге вам. Але не переживайте, підсумок повинен бути гарним, за винятком, коли супутні символи передбачають негативний результат. Лікар означає необхідність лікування. Якщо ви вже йдете медичними приписами, проконсультуйтеся з цього приводу в іншого фахівця, можливо, вам порадять більш ефективні методи. Чоловік актор попереджає, що ви занадто захопилися розвагами, що вибило грунт з-під ваших ніг. В житті повинні бути не тільки свята, але й будні. Знаменитий людина пророкує важливі події у вашому житті, які скоро настануть.

Труп чоловіка (мертвий, небіжчик, вбитий) – до відсутності підтримки, ви ризикуєте потрапити в положення, коли буде кому заступитися, або ж всі захисники виявляться не в змозі простягнути вам руку допомоги. Померлий чоловік (покійний) приснився – прислухайтеся до власної інтуїції, вона вам підкаже правильний шлях. Також покійні сняться до зміни погоди. Повішений — опинитися в безвихідному становищі. Привид чоловічої статі – не варто сподіватися зараз на підтримку в труднощах – вас спіткає лише розчарування.

Сниться, що чоловік обіймає – тлумачення залежить від того подобалося вам це. Якщо ви відчули задоволення в чоловічих обіймах – ви під захистом, є кому захистити від бід і тривог. Вам все це було неприємно – значить, найближчим часом на шляху до цілям встануть непередбачені перешкоди, ваші дії стануть скуті певними обставинами. Обіймає ззаду – надійно тили прикриті. Обіймає за талію — бажання проявити свою симпатію до вас; також сновидіння може пророкувати романтичні залицяння. Знайомий обіймає – ви імовірно здогадуєтеся про персони, яка може стати для вас захистом або навпаки – «підніжкою». Обіймає незнайомий – особистість, яка буде фігурувати в найближчі події, стане для вас несподіванкою, можливо, ви навіть жодного разу не бачили його. Обіймає дівчину – ваші справи складуться дуже добре. Носить на руках (чоловік підняв на руки, несе на руках) – можете сміливо розраховувати на підтримку.

Чоловік цілує (поцілував) у сні – вами зацікавиться представник сильно підлоги. Цілує іншу жінку на ваших очах — проявлять пильний інтерес до суперниці. Знайомий цілує вас – вам добре відомі ваші шанувальники. Поцілунок незнайомця – означає бути в невіданні про те, кому виявилися симпатичні. Поцілунок одруженого – вами захоплені, що викликає ніяковість, збентеження, а можливо і неприйняття. Цілує руку – жадає близьких відносин. Цілує груди – готовий стати опорою і захистом, можливо, подумує про створення сім’ї.

До чого снилося, що п’яний коханий чоловік мене цілує і обіймає? — Коханий відчуває до вас самі ніжні почуття, і в разі необхідності ви можете розраховувати на нього. Тільки от зараз потрібна ваша підтримка саме йому. Тримає за руку взяв за руку, бере за руку) – спроба зблизитися, іноді цей сон може пророкувати про непристойній пропозиції. Простягає руку до вас пропозицію або прохання про допомогу; благання про відповідних почуттях.

Доглядає чоловік (залицяння, проявляє симпатію) — сон говорить про потреби романтики в особистому житті. Приснився пильний погляд чоловіка (спостерігає, дивиться на мене, чоловіче увагу) – цікавляться вашим життям, спостерігають з боку, намагаються про вас дізнатися побільше. Зізнається в любові – хтось вам відкриє свою душу. Пропонує відносини – майбутні зміни в житті залежать тільки від вас. Чути комплімент на свою адресу від чоловічої статі – про вас говорять.

Чоловічі ласки (ніжність) – до приємного проведення часу, флірту. Чіпає груди – вас оцінили як добру супутницю життя. Гладить живіт — лестощі та приємне обходження доставлять задоволення. Гладить ноги – вишуканими компліментами вас не вразити, але почути їх буде досить приємно. Пристає чоловік (чіплявся, домагається) — доведеться або змиритися, або поборотися за право зробити так, як хочеться саме вам. Пристає незнайомий – обставини змушуватимуть вчинити всупереч власній волі.

Переслідує чоловік (переслідування, женеться) по соннику — прояв особливої уваги до вашої персони. Нападає чоловік (напад) у сні — ви викликаєте до себе ниці пристрасті та бажання. Нападає з ножем – конфлікти і розлад у стосунках. Намагається вбити – ви опинитеся в небезпечній ситуації, будьте вкрай уважні і обережні.

Цілуватися з чоловіком (поцілунки) у сні – потреба в інтимі. Цілувати чоловіка самостійно – сон уособлює ваш інтерес до певного людині. Цілувати в губи – пристрасть, пристрасть. Цілувати в шию – уявна благання про взаємності. Цілувати в щоку – вам хочеться подобатися, але ви надто невпевнені в собі. Цілувати руки – бажання зближення. Цілувати коханого (цілуватися) – наяву не вистачає ніжності і ласки коханого, бажання більшого. Цілувати незнайомого (цілуватися) – скоро зацікавитесь представником сильної половини людства. Цілуватися зі знайомим – про вас згадали, цікавляться. Цілуватися з померлим – потрапити у складне становище, коли особливо цінна моральна підтримка. Цілуватися з чужим кавалером – звернути увагу на «чужий коровай», відчувати почуття сорому, незадоволеності собою.

Обійматися з чоловіком тлумачиться як – ви вірний друг, вас за це цінують. Обіймати коханого – вам хочеться висловити свої почуття, захистити коханого від неприємностей. Притискатися – дорожити ким-то. Танцювати з чоловіком (повільний танець, вальс) по соннику — до романтичних подій. Танцювати з незнайомим – до задоволення і приємних емоцій. Кружляти – вас захопить вихор любовних переживань, що є шанс втратити голову. Гладити чоловіка (голубити) у сні — жага побачитися, провести разом час, закадрити. Гладити по голові – хочеться, щоб думали про вас. Гладити волосся – шукати спільну мову.

Займатися любов’ю з чоловіком – потреба в плотських задоволеннях. Якщо це відбувалося з незнайомою людиною – незадоволене бажання, а іноді сон сниться до хвороби. Зі знайомим наснилися інтимні стосунки — хороші взаємини. З іншим (не зі своїм одруженим) – до почуття провини, сорому. Хотіти чоловіка в обіймах Морфея (відчувати пристрасть)- брак задоволень близькості наяву. Кохати чоловіка – недолік романтичних переживань в реальному житті. Якщо уві сні жінка зраджувала своєму коханому – до непорозуміння в парі. Лежати з чоловіком — пасивність, ні ви, ні чоловік не вживаєте дій для об’єднання. Спати з чоловіком в одному ліжку – відсутність прагнень і можливості знайти один з одним духовну близькість. Спати з незнайомим у сні – ви відгородилися від дружби і взаємовиручки.

Розмовляти з чоловіком (розмова) – до сприятливих новин. Снився телефонну розмову з чоловіком – до новин, які введуть вас в розгубленість. Дивитися в очі – ви хочете щось знайти, можливо, чоловіка, або докази ніжних почуттів. Тікати від чоловіка (бігти) — означає підсвідоме віддалення від чоловічої статі. Тікати від незнайомого чоловіка (стороннього) – небажання створювати пару, страх в глибині душі. Тікати від знайомого – відмова від зближення. Ховатися від чоловіка – сумніви, спроби уникнути чого-небудь, що здається вам небажаним.

Побачити молодого чоловіка — такий сон виступає провісником якогось нового справи, завдання. Літній віщує почесті і славу. Якщо він був агресивним, то чим більше було виражено в ньому це якість, тим благотворніше на вашій долі позначиться досягнутий успіх. Якщо ж був добрим, ласкавим, то слава не буде для вас корисною і може перетворитися на причину вашої погибелі.

Доглядав, кликав — таким чином через сон нагадує про себе якусь справу. При цьому дії чоловіка є підказкою, що може зашкодити чи допомогти справі (наприклад, пестив — перешкодою можуть виявитися розваги). Чоловік виявився знайомим — значить, справу належить не нове, однак вимагає нового погляду, незвичайних рішень. Побачили чоловіка в ліжку — значить, справи необхідний творчий підхід. Якщо це був ваш знайомий, значить, те, чим ви займаєтеся зараз, і є справа всього вашого життя.

Якщо вам сниться красивий, добре складений чоловік, це означає, що ви будете щасливі в любові і проживете цікаве життя. Потворний чоловік сниться до самотності і незадоволеності життям. Якщо жінці сниться, що вона налякана зовнішністю чоловіка, це означає, що у неї будуть проблеми з-за чоловіка, якого вона любить.

Бачення уві сні чоловічих статевих органів — ви відчуваєте потребу в авторитеті. Іншими словами, навколо себе ви не можете знайти людей, гідних наслідування, прикладом яких можна було б наслідувати. Таким чином, сексуальна трактування переводиться в більш широку і общезначимую: пошук об’єкта наслідування, щоб звіряти з ним свої дії, які викликають у вас сумніви. Можливо також, що в даний момент ви відчуваєте потребу в раді, тому що не наважуєтеся прийняти важливе рішення самостійно.

Чоловік сниться до того, що ви відчуєте справжнє задоволення. Якщо вам приснився чоловік, з яким вам ще треба знайомитися, то наяву вас втягнуть в якусь пікантну авантюру. Якщо ви жінка і вам снилося, що ви чоловік, це означає, що в реальності ви вляпаетесь в двозначну історію, шлейф якої буде досить довго слідувати за вами. Зустріч з чоловіком, про яку мріяли все життя, і мила бесіда з ним сниться до сліз і страждань через дрібниці.

Якщо у вашому сні невисокий представник сильної статі бундючиться, підбиває до сварці чи бійці людини, значно перевершує його по розмірах і силі, то наяву ви йдете від вирішення глобальних проблем і размениваетесь на дрібниці. Це ж сновидіння пророкує приємне знайомство, яке зробить ваше життя набагато щасливішими.

Мати жінці глибоку повагу і бути в постійному пошані, якщо уві сні побачить незнайомий чоловічий образ. А для чоловіка такий сон пророкує удачу в справах і фінансову прибуток. Виконання бажань і планів обіцяє сон, у якому ви побачите молодого чоловіка з білому вбранні, а побачивши чоловіка в чорному костюмі, знайте, що безліч ворогів всіляко завадять досягти мети.

Безтурботне життя передрікає добродушний товстун в сновидінні, а невисокий незнайомець маленького росту попередить про перешкоди на шляху. Передбачить зрада з боку близьких людей або обман чоловік потворного вигляду і з фізичними вадами. Тому, після такого сну слід більш ретельно переглядати всю інформацію, що надходить.

Побачений жінці привабливий, привабливий чоловік, що володіє гарними рисами обличчя, віщує все найдобріше — благополуччя, радість, задоволення долею. Для чоловіка такий сон передвіщає настання пори довгих розбіжностей в ділових питаннях, конфліктів з партнерами, підступи конкурентів. Чоловік, одягнений в біле, — це знак радості, отримання стану, одягнений в чорне — втрат і печалі. Побачений огрядний представник сильної статі повідомляє про благополучне розвиток справ, а чоловік невеликого зросту — про успішне опорі важким обставинам. Побачений горбань — це в багатьох випадках провісник обману або зради тих, кому ви довіряєте.

Якщо вам приснився чоловік, відрізнявся прекрасним складанням, красою, граціозними манерами, це добрий сон, який обіцяє отримання стану і повну задоволеність власним життям. Побачити чоловіка потворного і похмурого — до розчарувань і великій кількості проблем, які вкрай ізмучают вас. Для жінки побачити дуже красивого чоловіка означає, що вона перетвориться на відому особистість, і це сподобається їй. Але якщо вона перелякається з-за огидного вигляду приснившегося незнайомця, то її друг (у всякому випадком, саме таким жінка його для себе вважала) стане джерелом не надто приємних переживань.

Чоловік у капелюсі та плащі – тобі дуже не хочеться ділитися своїми думками і почуттями з оточуючими людьми, а зробити це доведеться. Красень чоловік – виконання бажань затримується надовго. Оголений чоловік – небезпека заразитися хворобою. Бачити уві сні чоловіка з білою бородою – хвороба; у сорочці — для жінки — нещастя від шлюбу; мертвого чоловіка на вулиці — відкриття нових доходів. Чоловіча нога – символ структур, які підтримують всю персону. Цей образ позначає історичність ін се як найвищу життєву позитивність. У будь-якому випадку вона повинна бути пов’язана з цілим (тобто індивідом).

Якщо жінці приснився гарний, добре складений чоловік, найближчим часом вона насолодитися повним життям і буде щаслива в коханні і сексі. Але якщо побачений чоловік похмурий і безобразен, її чекають розчарування і проблеми зі своєю близькою людиною. Для чоловіка побачити уві сні іншого чоловіка (одного або незнайомця) означає, що незабаром у нього з’явиться суперник, який здатний зруйнувати гармонію стосунків з коханою жінкою і викликати ревнощі.

У сні незнайомий чоловік — це ворог. Якщо він старий, то побачив його уві сні спіткає щастя, він набуде маєток. А також це означає, що він придбає благої доля в залежності від краси цього старця. А якщо побачить невідомих йому кастрованих чоловіків, то це ангели. Бачення знайомого мтжчины, що дає що-небудь або ж розмовляє вказує на нього ж самого або зовні подібного йому, або ж його тезки.

Чоловік (незнайомий) – психологічні розбіжності з собою, нова турбота; тип впливів (для чоловіка). Для жінки – любовні і сексуальні домагання; груба, тверда, вольова частина особистості сплячої. Якщо літня – її стосунки і почуття, пов’язані з батьком. Волохатий або дикий для обох статей – сильна тваринна любовна пристрасть; багатство; духовна деградація.

Вступаєш в статевий акт з чоловіком — віщує втрату добробуту. Жінка одягає одягу чоловіка — вказує на народження шляхетного нащадка. Чоловік або чоловік несподівано перетворюється на черницю — нещастя. Оголене тіло чоловіка — віщує удачу по долі.

Побачити старого чоловіка — до довгого життя; молодого — будете турбуватися; толстого — до приємних хвилин.

Жінки побачити в сні чоловіка — до задоволення.


Залишити відгук