Сонник Чоловік — до чого сниться ?

Розлучення з чоловіком у сні є свідченням міцності подружніх відносин наяву. Ваше підсвідомість, намагаючись зробити приємне, заспокоїти після стресових ситуацій дня дає вам зрозуміти про благополуччя подружньої вірності і тих задоволеннях, які з цього випливають.

Якщо чоловік в сновидінні віддаляється від вас, іде, піднімається по сходах, спускається з гори, їде, летить і інше, слід уважно придивитися до оточення. В ньому з’явилися заздрісники, серед вашого кола близьких друзів, колег чи сусідів є люди заздрість до вашого сімейного добробуту, для яких є серйозним фактором. Ця заздрість здатна нашкодити подружжю настільки сильно, що наслідків краще не знати.

Не варто лякатися смерті уві сні. Смерть чоловіка, приснився дружині, означає зміни. Щоб трактування сну виявилася вірною треба аналізувати весь вміст сну, місце, присутність інших дійових осіб, предмети, що знаходяться в цьому місці та інше. Все в цілому підкаже суть прийдешніх подій і змін, їх значення і якими вони будуть позитивними або нещасливими.

Вагітність чоловіка, також як і всілякі напливи й нарости на тілі можуть провіщати тільки одне, додаток багатства, поліпшення якості життя або кар’єрне зростання. Якщо чоловік зайнятий розумовою працею, він на порозі відкриттів, написань книг, створення мальовничих шедеврів, якщо чоловік займається бізнесом – дуже можлива вигідна угода і збільшення капіталу, якщо звичайний трудівник – то йому варто чекати збільшення платні, похвалу начальства у вигляді премії.

Голий чоловік уві сні – такий сон не віщує нічого доброго. Якщо у жінки є коханець, то ця зв’язок розкриється, якщо чоловік відвідує коханку – дружина дізнається про це. Можливі сварки, і навіть розлучення. Однак, такий сон може бути звичайним свідченням сексуальної незадоволеності жінки. Подробиці сну допоможуть більш повно розгадати цю загадку.

Якщо приснився чоловік, бив вас батогом, це говорить про те, що ваші власні досить необачні вчинки будуть піддані різкого засудження домочадцями, а потім з-за них запанує в будинку сум’яття та хаос. Уві сні чоловік залишив вас без видимої на те причини — значить, між вами буде короткочасне відчуження, після якого настане чудова пора гармонії і згоди.

Сон про сварку та незаслужені звинувачення дружина каже, що між вами буде існувати довіра і повага. У той же час такий сон може говорити про наявність небезпеки зовсім з іншого боку. Якщо вам приснилося, що чоловік помер, це до великих засмученням. Був блідий і вимучений — близькі будуть хворіти. Життєрадісний побачений чоловік — це майбутні достаток і нові привабливі перспективи.

Привиділося, що чоловік полюбив іншу жінку, — після такого сну окиньте своє життя об’єктивним поглядом: можливо, вона переповнена одноманітністю і рутиною. Для жінки побачити себе полюбила ще когось, крім мужа, — це означає, що у сім’ї вона самотня; це знак незадоволення своїм становищем. Дівчина у сні була заміжньою жінкою — значить, їй необхідно приділяти більше уваги своїй привабливості і гідності.

Наснилося, що чоловік їхав і по мірі віддалення наче ставав вище — це означає, що в досягненні злагоди та гармонії у відносинах стане перешкодою ваше оточення; ви повинні протистояти перешкодам на шляху до щастя. Якщо чоловік разом з якоюсь особливою опинився в епіцентрі якогось скандалу й був убитий, значить, вас можуть чекати як звичайні дрібні житейські неприємності, так і загроза розлучення або інших дуже серйозних втрат.

Якщо жінці приснився чоловік, то, швидше за все, вона зробила якийсь непристойний вчинок і тепер боїться викриття. Бачити уві сні чоловіка — отримати добру пораду про те, як чинити далі в складній ситуації, а тому, якщо вам приснився чоловік, звернімо, передусім, увагу на дійсність навколо вас і трактуйте сон виходячи з того, що вас у реальності оточує. Наприклад, якщо у сні чоловік від вас йде без пояснення причин, то в реальності, швидше за все, у вас в сім’ї йде холодна війна, і якщо, прокинувшись, ви знайдете в собі сили поговорити з чоловіком, то ця війна закінчиться, і вас чекає другий медовий місяць.

Якщо вам приснився сон, в якому ваш чоловік закоханий в іншу, то тут також треба звернути увагу на існуючий в реальності образ вашої сімейного життя. До чого сниться, що чоловік змінив — слід поміняти звичний сімейний уклад, привнести родзинку у ваші відносини, романтику, ризик, елемент сюрпризу — тоді ваші стосунки будуть тривалими, міцними і, що важливо, цікавими.

Якщо вам приснився сон, в якому ваш чоловік сварить вас за щось, то в реальності, потрібно приділяти якомога більше уваги і йому самому і його справах — він не відчуває вашої підтримки і його це дратує і/або засмучує. А ось веселий і щасливий чоловік у сні — гарний знак, який говорить, що незабаром у вас з’являться інтереси, ви зможете проявити себе в якійсь області.

Якщо Вам приснилося, що Вас кинув чоловік, а Ви ніяк не можете зрозуміти причини цього, то наяву Вам загрожує серйозна сварка, однак незабаром все владнається. Якщо Вам сниться, що чоловік розсердився і переконаний у Вашій невірності, то в реальному житті Ви навпаки заслужити його довіру і повагу. Не захоплюйтеся увагу інших чоловіків. Побачити в сні чоловіка мертвим — до смутку і розчарування, хворим і змученим — до важкої хвороби, веселим і гарним — до щастя і удачі. Якщо чоловік присниться хворим, то, можливо, він буде Вам невірний.

Якщо Вам приснилося, що Ваш чоловік закоханий в іншу жінку, це може означати, що йому набридло нинішнє оточення і втомили невдачі. Якщо уві сні Ви закохані в чужого чоловіка, то наяву Ви незадоволені своїм заміжжям. А якщо Ви ще не заміжня, то такий сон обіцяє невдалий шлюб. Якщо незаміжньою жінці приснилося, що у неї є чоловік, то наяву вона заслужить захоплення чоловіків.

Бачити чоловіка у недвозначній ситуації на вечірці означає для молодої жінки, що її підстерігають неприємності, пов’язані з неблагородним поведінкою її друзів. Також молодій жінці може приснитися, як її чоловіка вбивають в той момент, коли він знаходиться з іншого. Такий сон означає близьку розлуку з чоловіком, а також інші біди. Можлива втрата деякої власності.

Якщо жінці присниться сварка з чоловіком, це означає, що наяву вона випробує почуття відчуження. Однак якщо чоловік при цьому буде несправедливо звинувачувати її, що це передвіщає його довіру до неї. Сон, у якому чоловік життєрадісний, віщує удачу і щастя. Якщо уві сні чоловік закоханий в іншу жінку, це означає, що спосіб життя в родині занадто нудний. Щоб налагодити стосунки в родині, слід знайти якесь заняття, щоб розширити свій кругозір і стати цікавою людиною.

Якщо жінці сниться, що вона покохала іншого людини, це означає, що наяву її не влаштовують відносини із чоловіком. Якщо дівчина бачить у сні, що вона заміжня, це свідчить про те, що їй варто подбати про свою привабливості і звернути увагу на свою поведінку – можливо, її вчинки відштовхують від неї потенційних шанувальників. Якщо жінці сниться, що її чоловік знаходиться з іншою жінкою, вони сваряться і в результаті цього він убитий, це віщує розлучення. Крім того, подібний сон може обіцяти звичайні неприємності.

Чоловік і дружина б’ють один одного, б’ються — віщує швидке встановлення гармонійних відносин. Чоловік і дружина ділять шпильки, головні прикраси — віщує розставання. Подружжя заходять на ринок — віщує придбання нерухомістю. Чоловік і дружина бенкетують разом — розставання. Чоловік і дружина лають один одного — віщує хворобу. Чоловік і дружина вітають один одного ритуальним поклоном — віщує розставання.

Йдеш разом зі своїм чоловіком (дружиною) кудись- скоро буде нещастя. Жінка дає чоловікові води — щастя. Дружина і чоловік дають один одному гребінця — віщує щастя. Чоловік або чоловік несподівано перетворюється на черницю — нещастя. Обіймаєш свого чоловіка — передвіщає щасливе подія.

Якщо приснився чоловік — скоро відбудеться щось масштабне, важливе, і не факт, що це торкнеться тільки подружжя, це подія поширює своє значення на весь рід, на близьких і далеких родичів. Якщо чоловік перейнявся пристрастю до іншої жінки – не варто засмучуватися, це, швидше за все ваші страхи і привід переглянути власне життя, зовнішній вигляд, перебрати і викинути зайві думки, зайнятися генеральним прибиранням власної душі, тому що в такому випадку можливі позитивні зміни. Якщо жінка бачить уві сні чужого чоловіка і відчуває до нього сексуальний потяг, це знак самотності у великій родині. Це значить, що настав час діяти.

Снам з участю вашого улюбленого чоловіка супроводжують зміни. Вони будуть сприятливі, якщо уві сні ваш чоловік рум’яний і життєрадісний, виглядає здоровим і говорить про те, як він щасливий і радий. Це значить, вам можна очікувати приємних збігів обставин, примноження сімейного бюджету і так далі. У разі приснившегося вам вашого чоловіка в нездоровому вигляді, який скаржиться на самопочуття, вам не варто чекати добрих змін у своїй долі. Понівечене обличчя у вашого чоловіка, або зміна його зовнішності на чужу – насправді чоловіку загрожує серйозна хвороба.

Якщо приснилося наявність чоловіка, хоча його в реальності поки немає, це означає, що поки не судилося втілитися вашим близьким надіям. Побачити себе закоханою в чужого чоловіка для жінки такий сон означає, що ви перестанете чого б то не було хотіти, відчуєте байдужість до чесноти, пориньте в душевну апатію. Для вдови побачити, що у неї був чоловік і він над нею добродушно жартував, — це означає, що незабаром вона прийме вигідну пропозицію руки і серця.

Чоловік — проекція батьківських зв’язків, ставлення до батька сплячої, сімейні ситуації і відносини її батька до її матері. Негатив образу: незадоволеність, холодність, суперечки і сварки. Позитивні елементи: опора, захист, надійність, прибуток. Пеститься — сварки, зрада; битися з ним — примирення. Лаятися з ним — до хвороби; чужий чоловік — сексуальні пориви, думки про зраду, ситуації з власним чоловіком.

Якщо приснився чоловік, це віщує появу нових емоцій і переживань, що стосуються вашого сімейного життя. Якщо приснилася чужа друга половина, це говорить про вашу готовність (нехай навіть у самій глибині душі) до невеликої любовну інтрижку. Не всупереч своїм бажанням, ви абсолютно не приймаєте до уваги можливі наслідки і підсумок цього захоплення.

Побачити в сні власного реального чоловіка — сон говорить про те, що його кроки і слова є відображенням ваших душевних переживань. Був у сні мертвим — ви боїтеся за себе, а це може притягнути до собі якусь небезпеку. Чоловік снився вдові — сон натякає на те, що її поведінка в певних ситуаціях було неправильним.

Снящийся померлий чоловік передає вдові яку-небудь річ, такий сон натякає на присутній шанс у жінки виправити все турбують її справи. А коли небіжчикові вдова сама що-небудь передає, такий сон передвіщає їй найближчу хвороба.

Побачити в сні, як чоловік лається, — це означає, що один з подружжя захворіє; побачити, як б’ється з дружиною, — знак примирення.


Залишити відгук