Сонник Сміття — до чого сниться ?

Як відомо, що те, що для однієї людини сміття, для іншого справжній скарб: що ви вважаєте не вартим уваги, що насправді може мати цінність? Що ви уві сні виключаєте? Як ви до цього ставитеся? Ви раді тому, що це пішло з життя, ви вважаєте це чимось невигідним, чи вам усе одно? Ваш відповідь визначить, як ви ставитеся до розставання з тим, що вам більше не потрібно.

Сміття у сні також символізує: вивільнення емоцій або позбавитися від негативу. Подумайте про це і зіставте це з тим, що ви робите і ким ви себе бачили уві сні. В реальному житті ви нещодавно вирішили особисту проблему, а сміття символізує: рішення, звільнення від непотрібного?

Можливо, сміття символізує вашу незгоду з думкою якої людини: ви думаєте, що його ідеї це повна нісенітниця. У нашому світі, піклується про навколишнє середовище, більша частина сміття переробляється: можливо, ваш сон говорить про ваше бажання заново визначити, обміркувати і розвинути ті аспекти життя, які ви до цього вважали пройденим для себе етапом?

Згрібати сміття в купу уві сні передвіщає успіх вашого підприємства. Іноді такий сон пророкує одержання спадщини. Якщо вам присниться, що уві сні ви викинули щось непотрібне, то в житті вам вдасться позбутися того, що заважає вам у житті. Прибирати сміття у сні — знак того, що ви бажаєте привести свої справи в порядок. Спалювати сміття у сні означає, що ви повинні постаратися не робити дурних помилок. Сміттєвий бак у сні є вказівкою на те, що вам слід замислитися про ваше майбутнє і привести свої справи в порядок. Ритися в сміттєвому баку або на смітнику у сні передвіщає сварки, скандали, галасливі розгляду, які будуть супроводжуватися гучними образами. Дивіться тлумачення: Сміття, Покидьки, Помсти.

Сміття у сні — означає безладні думки або почуття, від яких вам не заважає позбутися. Кількість сміття — символізує глибину і важливість проблем, що накопичилися. Якщо сміття занадто багато, і він починає заважати вам у сні — це є знаком того, що безлад у справах може серйозно ускладнити ваше життя. Смердючі купи сміття — це ваші власні негативні думки, емоції і почуття, отруйні вам існування. Постарайтеся позбутися від свого негативу, і тоді ваше життя наяву стане значно легше.

Якщо приснилася купа сміття, значить, ви досягнете матеріального благополуччя. Змітати в купу — такий сон означає, що ви вдало вийдете з якоюсь скрутній ситуації. Викидати у сміттєпровід — посваритеся, при цьому звинувативши в своїх неприємностях інших. Вимітати сміття — доведеться розлучитися з людьми і речами, які вашого життя вже явно не потрібні. Не варто журитися про втрати.

Такі сновидіння попереджають сновидцев про те, що необхідно негайне очищення, як в духовному, так і у фізичному сенсі. Треба змінювати свій спосіб життя, звички, знайти сенс життя і тоді будуть зміни на краще. Якщо в реальному житті не все йде, як задумано, слід кардинально змінити лінію поведінки.

Сміття, сміття — незадовільний завершення діяльності; дискомфорт у душі. Купи всякого мотлоху і розкиданого сміття в цілому — відображають наш емоційний стан після будь-яких незадовільних подій, пригод. Іноді за законом інверсії сміття означає великі справи, звершення і отримання грошей.

Символіка сміття проста — це розбіжності, конфлікти, сварки. Тому бачити в сні купи сміття означає, що у вашому житті багато невирішених проблем. Прибирати сміття передрікає, що ви будете намагатися налагодити стосунки з оточуючими.

Побачити сміття у сні — означає, що Ви будете погано справлятися зі своїми справами. Великі купи сміття віщують турботи, пов’язані з громадським життям. Можливі й невдачі в справах, принизливі ситуації у відносинах між людьми.

Сміття у сні означає, що ви поки не в змозі контролювати свої справи. Великі купи сміття віщують турботи, пов’язані з громадським життям. Можливі невдачі в справах, принизливі ситуації у відносинах з людьми.

Сміття сниться до пліток і неприємності. Однак якщо побачити його дуже багато, цілу купу, це говорить про те, що можуть втілитися деякі з ваших очікувань. Звозили в якесь місце — отримаєте спадщину.

Належить займатися якимись великими справами. А прибирати сміття в хаті – означає «вимітати» близьких і рідних людей з життя. Вимітати сміття мітлою або віником – до втрати близької людини.

Сміття — це благо, догляд тривоги і болю, а також аргументація і доказ. Для багатих людей сміття не обіцяє нічого хорошого.

Якщо вам сняться купи сміття, це означає, що ви відчуєте приниження від свого обранця.


Залишити відгук