Сонник М’язи — до чого сняться ?

В сновидінні вимірювати розміри м’язів перед дзеркалом — означає, що Ви схильні перестраховуватися і сумніватися в оточуючих людях, підозрювати їх у тому, чого вони не скоювали. У підсумку Ваша надмірна підозрілість викличе у людей неприязнь. Накачувати м’язи, тренуватися — дане сновидіння про те, що Ви знаходитесь у формі, стежте не тільки за власним здоров’ям, але і за своїми манерами, бо незабаром заслужити загальне шанобливе ставлення до себе.

В сновидінні шкодувати про те, що Ваші м’язи стали слабкими — Ви станете каятися за заподіяну кому-небудь образу. Побачити під час сну чоловіка з накачаними м’язами — такий сон передвіщає Вам неприємності з тієї сторони, з якої Ви не очікуєте. Якщо Ви побачили уві сні, що володієте сильними м’язами — приготуйтеся до боротьби, в якій Ви візьмете верх, зруйнувавши підступні плани людей, які бажають Вам зла.

Бачите в сні своє тіло сильним, з добре накачаними і рельєфними м’язами — заздрісники і інтригани не приховують свого ворожого ставлення до Вас. Доводиться весь час бути напоготові, щоб вчасно розгадати їх підступні задуми і перешкодити негативних наслідків пліток і обмов. Жити в постійному напруженні дуже складно, стреси та нервові перевантаження руйнують Ваш організм. Зберіться з силами і дайте недоброзичливцям гідну відсіч, здатний назавжди відбити в них бажання шкодити Вам.

Власні м’язи в сновидінні були добре розвиненими — це говорить про те, що чекають битви з супротивниками. Ви зруйнуєте їх наміри і переможете. М’язи були в’ялими — значить, у справах, у вдалому результаті яких ви були практично впевнені, успіху ви так і не досягнете, хоча будете битися, як риба об лід. Жінок такий сон прирікає на важку роботу і нужду. Побачити людей з відмінно розвиненою мускулатурою — таке сновидіння означає, що ваші недруги зроблять серйозну атаку.

Побачити в сні культуристів, які демонструють свої накачані м’язи і м’язи – до надійним діловим партнерам по бізнесу в реальності. Бути самому спортсменом у сні і показувати глядачам свої накачані м’язи – до нестачі знань і підготовки в новій справі. Побачити величезні і неприродні м’язи у себе – до розчарування, яке з’явиться з-за невдалого сватання. Приснилися м’язи в’ялі – до невдач і втрати доходів.

М’язи у чоловіків — для жінок сон передвіщає таємне бажання, можливо бути підкореною. Милуватися культуристами, які показують своє накачане тіло – наяву доведеться випробувати сумнівне задоволення, яке потім обернеться ганьбою. Відвідувати спортзал у сні, щоб привести свої м’язи в належний стан, означає, що потрібно звернути увагу на своє здоров’я, яке вже давно похитнулося.

Бачити свої м’язи у сні сильними, накачене, як у атлета, — передвісник того, що вам належить битися з вашими супротивниками, конкурентами. Такий сон передвіщає вам успіх у важкій справі і успішне подолання всіх перешкод. Сон, у якому ви побачили, що ваші м’язи слабкі або не промацуються зовсім, говорить про те, що вам загрожує розорення, нужда, тяжка і даремний труд.

Бачити свої м’язи у сні — до труднощів, які вимагають великої напруги. Міцні м’язи – до успіху в нелегкій справі. Сновидіння з в’ялими м’язами віщує поразку з-за переоцінки своїх сил.

Сновидіння з добре розвиненими м’язами віщує наяву зустріч з небезпечними ворогами, але ви зруйнуєте їх підступні плани і станете господарем долі. Якщо м’язи в’ялі – до невдачі.

Мускули — воля, самовпевненість, сила сплячого; перемога; період тривалих зусиль.


Залишити відгук