Сонник Мускатний горіх — до чого сниться ?

Побачений мускатний горіх віщує радісне далеку подорож в компанії близьких по духу людей, які дуже приємним вам у спілкуванні. Якщо уві сні ви займаєтеся приготуванням будь-якого страви і додаєте в нього для смаку мускатний горіх, це означає, що ви можете сподіватися на отримання великої фінансової прибутку в самому найближчому майбутньому. Заздалегідь сплануйте, куди ви витратите отримані гроші.

Якщо вам приснився зіпсований або засохлий мускатний горіх, значить, всі ваші надії на щасливе майбутнє з коханою людиною не виправдаються. Це черговий обман, тому можете вже морально підготуватися до даного факту, не особливо довіряючи всім його словами. Адже сказати можна все що завгодно, а от підтвердити це на ділі своїми справами і вчинками набагато складніше, і ви прекрасно все розумієте. Просто з якихось причин ваш коханий (або ваша кохана) не хоче бути з вами.

Почувати в сні запах мускатного горіха – подібне сновидіння пророкує вам вічні муки від нерозділеного кохання, поки вам не вдасться геть забути цієї людини. Пам’ятайте, що іноді клин клином вибивають, тому спробуйте знайти собі інший предмет для обожнювання, який не є байдужим до вас.

Ліщина — символ родючості, мудрості і пророчих надприродних сил. З гілок цього дерева виготовляють ворожильні і магічні палички. В Північній Європі і у кельтів горіховий прут був інструментом чарівників і фей, провісників і мисливців за золотом. В античних міфах він був жезл Гермеса, вісника богів. Горіх, крім того, завжди вважався потужним символом родючості і дощу.

Вважається, що горіх приносить удачу закоханим. Якщо ж у сні ви бачите дерево або кущ ліщини, то це знак того, що вам слід вчинити мудро, грунтуючись на своєму досвіді і своїх знаннях. Якщо ви тримаєте в руках мускатний горіх, це може означати, що ви перебуваєте в тяжких роздумах і сумнівах щодо вірності обраного шляху. Збирати горіхи у сні означає прибуток наяву чи успіх у протилежної статі.

Взагалі, горіхи у сні бачити — до прибутку або виграшу. Але отримана вигода не так обрадує вас, як вам хотілося б, так як є якесь сумне обставина, яка засмутить вас. Купувати або брати від когось у сні — знак потреби чи втрати. Збирати горіхи у сні — знак того, що вам слід навести порядок у своїх справах. Іноді такий сон пророкує грошові труднощі. Трясти горіхове дерево у сні означає, що ви будете втягнуті в ризиковану справу. Смажені горіхи є в сні — до змін у справах. Дивіться тлумачення: Горіх.

Якщо Вам приснився мускатний горіх — це знак процвітання і приємних подорожей.

Мускатний горіх – до романтичного знайомства і еротичного насолоди.

Мускатний горіх — фінансові успіхи, приємна подорож.


Залишити відгук