Сонник Мурахи — до чого сняться ?

Взагалі, мурахи уві сні символізують працьовитість і родючість. Якщо вам присниться мураха, який зупинився в той час, як інші мурахи неспокійно снують взад і вперед, то чекайте почестей і необтяжливого існування. Бачити уві сні мурах за роботою віщує клопоти, невтомну працю, успіх і сімейні радості після періоду застою і розчарувань. Зловити мурашки, тримати в руці або бачити, що він сам приповз до вас у сні, означає, що вас чекає заохочення за виконану роботу. Натиратися уві сні мурашиних маслом — знак прибутку. Дивіться тлумачення: Масло, Запах, Кисле, Оцет.

Тиснути мурах у сні означає, що ви наробите дурниць і своїми руками погубите власне щастя. Мурашник бачити в сні — знак прибутку від вигідної справи. Наступити на мурашник у сні — до тривог і засмученням. Сидіти на ньому у сні — знак того, що ви зробите все можливе для досягнення поставленої мети. Погано бачити уві сні мурах з крилами. Після такого сну вас чекають прикрощі і будуть переслідувати неприємності. Особливо на наступний день. Вмираючий або роздавлений мураха у вашому сні означає, що ви втратите роботу або гроші. Іноді такий сон пророкує небезпеку на дорозі. Тому після такого сну відкладіть поїздки на кілька днів.

Мураха символізує щирість, скромність, ощадливість, працьовитість, ідею праці на благо суспільства. Існує приказка: «Працює, як мураха». У християнстві вважається, що мураха, що відокремлює зерна від плевел, символізує мудреця, що відокремлює істинне від помилкового вчення. У той же час працьовитість мурашки, представлене в Біблії як чеснота, в індуїзмі і буддизмі традиції розглядається як щось зайве і вважається символом метушливості, властивою тим, хто не усвідомлює скороминущість людського життя.

У Китаї мураха уособлює порядок і постійну службу. У Малі мурахи вважаються добрими творцями, творцями ремесел (мурахоїди ж втілюють шкоди).У африканського племені бете божественний мураха Кпакпаньинильепо уособлює людську совість. Мураха — улюблений герой японських казок. У снах ж мураха або мурашник говорять про суєтних буднях, які будуть винагороджені сповна горою зробленої роботи. А ось вбивати мурах у сні — дуже поганий знак, він означає власними руками погубити можливість здійснити свої бажання.

Існує відомі народні вирази: «Працює, як мураха» або «Дружать, як мурахи». Так викликаний в сновидінні образ мурашки, швидше за все, і є відклалися у вашому сновидінні ці відомі вислови. Можливо, образ мурашки — з’являється у сні тоді, коли в реальному житті ви зустрілися з людьми, що володіють тими прекрасними людськими якостями, які уособлює мураха: працьовитість, скромність, ощадливість, дружелюбність.

Побачити в сні мурашки, щось тягне в мурашник — знак того, що в реальному житті вам слід замислитися про своє майбутнє, тому що, можливо, незабаром обставини зміняться в гіршу сторону і вам дуже знадобляться заощадження, які ви зробите в даний час.

Спостерігати в сні за снують по мурашнику мурахами — добрий знак. Такий сон говорить про те, що в реальному житті, завдяки своїй працьовитості, ви досягнете успіху і визнання оточуючих. Тиснути уві сні муравйов — означає, що незабаром ви зробите вчинок, за який будете розплачуватися все своє життя.

Сон, у якому ви бачите мурашник з великою кількістю мурах, повідомляє, що ви втомилися від своїх повсякденних обов’язків. Вам потрібен невеликий відпочинок і зміна обстановки. Якщо уві сні ви впали в мурашник, будьте готові до отримання нехороших новин. Сниться, як ви руйнуєте уві сні мурашник, значить, вам не треба вплутуватися в сумнівні заходи.

Комахи чорного кольору застерігають про зіткнення з людьми, які будуть набридати. Позбутися від них можна буде тільки завдяки рішучим діям. Бачити, як тікають чорні мурахи, значить, можете бути спокійні, несприятливий період закінчився. Велика кількість комах – це символ одноманітного життя, що викличе багато неприємних відчуттів. Якщо вони бігали, значить, перед вами відкриються різні дороги. Бачити, як численні комахи будують мурашник – це знак здоров’я і стабільного матеріального становища.

Якщо у вашому сновидінні з’явилися мурашки, то дуже ймовірно, що ви незабаром поїдете жити в «мурашник» — велике місто з розвиненою промисловістю. Там ви створите велику родину, в якій більшість становитимуть хлопчики і чоловіки. Тим, хто старанний і працьовитий, сон про мурахах може повідомляти про швидке збагачення; тим же, для кого старанність не характерно, — про дуже ймовірною бідної життя. Тим, хто закоханий, мурахи віщують подружжя і створення великого сімейства; торговим людям — прибутку і досягнення матеріальної незалежності.

Мурахи тлумачаться як слабкий народ. Якщо хворий побачить, що мураха повзе по його тілу, він помре. Мурашки також вказують на родючість і доля від Аллаха. І хто побачить, що мураха заходить у його житлі, то удача і благо прийде в цей будинок. Це також людина, яка працює дуже багато, і приносить користь своєму другові. Хто побачить у сні, що мураха виносить що з його оселі, може все втратити і збідніти. Бачити мурах у мурашнику — до успіху і радості в сім’ї. Якщо ж у сні з мурашника виповзає багато мурах, то такий сон передвіщає біди і проблеми.

Бачити в сні, як мурахи бігають по мурашнику і метушаться, — означає успіх у поточному році. У вас не буде розчарувань, значних потрясінь і сварок. Всі справи будуть проходити вдало, спокійно і так, як ви задумали. Очікується значна прибуток і успіх в робочих питаннях. Достаток сім’ї зросте. Якщо ви руйнуєте мурашник — значить, вам варто звернути увагу на своє ставлення до навколишньому середовищі. Ви не цінуєте те, що у вас є, і не дбаєте про майбутнє. Будьте людяніше і дбайливіше до людей і природи, інакше удача від вас відвернеться.

Сон, в якому хто-небудь руйнує мурашник, передрікає біду. Якщо снилося, що мурашки носяться біля мурашника, це означає, що в кінці темного тунелю вже яскраво видніється світло – смуга невдач закінчиться в цей же день. Такий же сон на неділю віщує осяяння, прозріння і подальше переродження сплячого. У ніч на п’ятницю мурахи сняться до того, що вашому організму не будуть страшні ніякі захворювання. Імунітет настільки сильний, що навіть якщо хвороба почнеться, ви зможете швидко вилікуватися самостійно.

Бачення мурашки вкрай несприятливий знак. Він свідчить про вашому внутрішньому психологічному розладі. Можливо ваш уклад життя, хоча і здається на перший погляд цілком підходящим, руйнує вашу особистість і веде до деградації. Також цілком може бути, що ви перебуваєте під впливом психологічного вампіра, який забирає всю вашу життєву енергію.

Мурахи зазвичай сняться до дрібних неприємностей і сварок з коханою людиною. Якщо вам приснилося, що ви уві сні топчіть муравйов — значить, зруйнуєте власне щастя. Тут маються на увазі не тільки ситуації на роботі, але особисте життя.

Того, кому присняться мурахи, весь день будуть переслідувати дрібні неприємності. Відсуваючи від себе всі ці причини нікчемні для роздратування, він виявить справжню причину свого глибокого незадоволення своїм становищем.

Побачити муравйов — заради якогось діла будете багато працювати і отримаєте певну прибуток; топтати — будете топтати власне щастя; вас вкусили — до нещастя.

Мураха — прибуток через наполегливу працю; повзають по тілу, кусають — психічні та нервові розлади; зруйнувати мурашник — нещастя.

З ліжка повзають мурахи — нещастя.

Мурахи — достаток.


Залишити відгук