Сонник Мул — до чого сниться ?

Це тварина уособлює уві сні хитрість і підступність, які можуть пошкодити вам, якщо ви втратите пильність. Бачити його в сні — знак небезпеки. Якщо вам присниться, що ви їдете на мулі, то це означає, що вам належить важка справа. Бачити навантаженого мула у сні передвіщає одержання подарунків, спадок або ж більший прибуток. Зовсім інше значення може мати сон, у якому ви побачите білого мула. Білий мул може уособлювати вашого судженого (для дівчат), працьовитого, забезпеченого, впертого. Якщо вам присниться мертвий білий мул, то ви порвете свої відносини з людиною, за якого збиралися заміж. Якщо білий мул уві сні злякає вас або лягнет, то ви розчаруєтеся в людині, з яким хотіли пов’язати свою долю.

Сидіти верхи на мулі — такий сон означає, що справи, які ви ввяжетесь, стануть для вас джерелом великих хвилювань і тривог. Вдалося спокійно доїхати до потрібного місця — значить, великий і наполеглива праця дасть відчутні результати. Для молодої жінки побачити білого мула означає, що вона стане дружиною багатого іноземця або заможного малокультурного людини. Побачити біжить мула — у жінки після такого сну буде величезну кількість шанувальників, от тільки ніхто не запропонує їй стати його дружиною. Удар копитом сниться до того, що ви розчаруєтеся в коханні та шлюбі. Мертвий мул означає, що засмутиться заручини, а соціальне становище погіршиться.

Якщо вам приснився мул — стережіться лихих ворогів; під личиною приятелів вас оточують недоброзичливці. Їхати на мулі — вас чекають важкі поїздки. Навантажений мул — отримати багато подарунків. Мул, запряжений у віз, означає, що ви почнете справа, яке заподіє вам масу клопоту. Скаче во весь опор мул — ви отримаєте безліч подарунків. Лягающийся мул — передвістя засмучених сімейних відношенні і нещасливого кохання. Сдохший мул — важливу зустріч доведеться перенести на інший день.

Якщо дівчині сниться, що вона сидить на спині білого мула, це означає, що її чекає шлюб з багатим, але малоосвіченим людиною. Біжить мул віщує велику кількість шанувальників, які, проте, не будуть поспішати з пропозицією руки і серця. Якщо вам сниться, що мул вдарив вас копитом, наяву ви випробуєте розчарування в любові. Можливо, ваш шлюб не буде щасливим. Побачений мертвий мул віщує розірвання заручин.

Бачити уві сні мула — до подорожі. Якщо хто побачить людину, що сидить верхи на мулі, то хтось обдурить його, спокусивши його дружину. Їзда на мулі — обіцяє довголіття і одруження на безплідній жінці або перемогу над своїм релігійним суперником. Оседланная мулица — це красива і вихована дівчина, не оседланная — корисна поїздка. Пити молоко мулицы — не до добра. Крик мула віщує про важку операцію з упертою людиною.

Бачити його – до багатства і слави. Їдеш верхи на мулі — буде прибуток, багатство, удача. Бачити, як мул везе на собі багато товару – до нещастя.

Побачили мула — остерігайтеся злих недругів; їхали на тварину — сон до важким поїздок; був навантаженим — отримаєте масу подарунків.


Залишити відгук