Сонник Борошно — до чого сниться ?

Якщо у вашому сні фігурувала чиста біла мука, то це означає, що у вас в житті все добре. Також цей сон говорить про душевної гармонії і спокої. Про щасливе життя сновидця також свідчить сон, у якому ви розкатували тісто. Кукурудзяна мука є передвісником щасливого кохання. Незабаром у вас будуть романтичні побачення і визнання в любові. Житнє борошно – провісник досади. Ячмінна сниться до багатства.

Якщо приснилася розсипана борошно, незабаром господаря бачення очікує радість, яку він отримає в результаті приємних клопотів. Майбутні події будуть несподівані, але все одно принесуть багато позитивних емоцій. Можливо, доведеться зустрічати бажаних гостей, для яких захочеться зробити все в найкращому вигляді. Не варто переживати заздалегідь, коштів і енергії цілком вистачить для того, щоб провести зустріч на належному рівні.

Якщо ви замішували тісто з пшеничного борошна, то цілком можливо, що скоро у вашій родині з’явиться дитина. Якщо ж вагітна жінка бачить такий сон, то це служить сигналом, що скоро їй доведеться народжувати. Також такий сон може передвіщати приїзд родичів чи далеку поїздку.

Якщо тісто піднялося дуже швидко, то вам забезпечений успіх. Провал і криза чекає тих, у кого тісто уві сні не піднімалося. Бачити, як ви спекли хліб, є застереженням, що ви самі ускладнюєте собі життя. Не потрібно реагувати на всякі дрібниці, не робіть з мухи слона.

Борошно є сировиною для випікання хліба та інших хлібобулочних і кондитерських виробів. Але очевидно, що від стадії сировини до кінцевого продукту — здобної булки — повинно пройти багато часу, так і праць слід докласти чимало. Нашій підсвідомості це прекрасно відомо. І якщо ми бачимо уві сні мішки з борошном, то воно (підсвідомість) таким чином говорить нам, що успіх та радість в житті можливі, але без зусиль отримати їх не можна. Однак якщо ви будете терплячі і наполегливі, працьовиті і старанні, то зможете виростити з зернини свого таланту ціле дерево бажань, а зі звичайної борошна спекти найсмачніший на світі коровай.

Борошно передвіщає удачу в справах, успіх у господарстві і великий урожай. Мішок з борошном — до стабільного доходу. Якщо мішок сповнений доверху — збільшення майна за рахунок нових доходів. Купувати борошно у великих кількостях — можете розраховувати на краще майбутнє. Замішувати з пшеничного борошна тісто — чекайте поповнення в родині. Розсипати борошно — ви самі створите собі труднощі, щоб потім героїчно їх долати. Продавати борошно або займатися її збутом — вам належить нелегка праця. Зіпсована борошно — до сімейної сварки.

Часто борошно уві сні передвіщає скромну, але щасливе життя. Якщо молодій жінці сниться, що вона обсипана борошном, – доля підготувала їй роль господині дому та глави сім’ї, що буде з задоволенням сприйнято її чоловіком. Торгувати у сні борошном — до ризикованих діловим підприємствам. Кукурудзяна мука передвіщає виконання найзаповітніших бажань. Однак є приготовані з неї вироби означає, що ви самі створите перешкоди на шляху до свого успіху.

Побачити гірку, купку борошна — такий сон підказує поберегти свої грошики, не випускаючи їх з рук і нікому не позичаючи. Сипати її куди-небудь — чекають безглузді витрати. Розсипати — сон означає, що ви самі пропустіть з рук щастя і добробут через нерозумного поведінки. Вантажили мішки з борошном — ваші починання будуть вдалими. Забруднитися борошном, наприклад, під час приготування якоїсь страви — до прибутку дрібної, але приємною.

Бачити кукурудзяне борошно – виконання пристрасних бажань. Є приготований з неї хліб – Ви нерозумно самі собі створите перешкоди на шляху до успіху. Бачити – скромна, щасливе життя. Для молодої жінки — бути обсипаної борошном – доля підготувала для Вас роль господині в будинку, і чоловік буде з задоволенням дотримуватися Ваших порад. Торгувати борошном – до ризикованих діловим підприємствам.

Сон про борошні — передвіщає виконання найзаповітніших бажань. Також подібний сон обіцяє спокійне і тихе сімейне життя. Якщо дівчині сниться, що вона обсипана борошном — це означає, що вона буде господинею в домі. Такий сон говорить про те, що чоловік буде довіряти їй ведення домашнього господарства.

Будь-яка мука в сновидіннях – пшенична, ячмінна або кукурудзяна вказує на ваше накопичене багатство, яке дозволить безбідно існувати. Це сон може вказувати і на корисні знання. Місити муку – чекає поїздка до близьким людям.

Побачити багато борошна у сні – до добробуту. Розсипати її – до енергійності у справах. Побачити, як мелють борошно – до багатства і щастя.

Борошно — прибуток; труднощі.

Очікуйте прибутку.


Залишити відгук