Сонник Мухоловка — до чого сниться ?

Мухоловка сниться до того, що вам доведеться бути обережніше, тому що навколо вашого імені будуть плентатися інтриги одна за одною. Якщо вона приснилася вам в ніч на середу або суботу, то погіршиться здоров’я. Ймовірна сварка з приятелями і приятельками. Повна мух мухоловка сниться до щасливого звільнення від насущних проблем.

Якщо приснилася мухобойка, то ви будете готові вдатися до агресивних заходів у відповідь, якщо хтось надумає вам шкодити. Побачили людину з мухобійкою — значить, вас чекає спілкування з вкрай нав’язливою персоною. Якщо присниться, як ви користуєтеся мухобійкою, то оголосіть активну боротьбу власним або чужим недоліків.

Якщо Вам присниться мухоловка, то наяву будьте обачнішими: якісь інтриги, що плетуться навколо Вас. Якщо мухоловка сповнена мух — це віщує Вам щасливе позбавлення від великої неприємності, яка в реальності обернеться для Вас безліччю дрібних ускладнень. Побачити в сні липку папір для лову мух — обіцяє деяке погіршення здоров’я, і, може бути, сварку з друзями.

Побачивши уві сні мухоловку, будьте обережні: інтриги, що плетуться за вашою спиною, можуть послужити причиною розриву з обранцем.

Мухоловка — віщує щастя, пов’язане з незначними матеріальними вигодами, придбаннями.


Залишити відгук