Сонник Мухи — до чого сняться ?

Мухи – провісники події, яка змусить понервувати. Поява мух у сні обіцяє спілкування з нудним, настирливим людиною. Побачивши такий сон, краще утриматися від небажаних зустрічей і непроханих гостей, а також уважніше поставитися до людей, заводящим знайомство на вулиці. Таке спілкування навряд чи принесе задоволення, зате легко може принести неприємності. Але, якщо ви їх убили, значить все-таки вдасться впоратися з навалив вантажем проблем. У цьому випадку, сон з членистоногими рознощиками інфекцій – це своєрідний поштовх до дії.

Мухи, хмарами рояться навколо, уособлюють плітки і чутки, що шкодять навіть самої невинної, незаплямованою інтригами репутації. Очевидцю такого сну слід в першу чергу потурбуватися про чистоту свого імені, — цілком можливо, злі язики загрожують йому великим скандалом. Зграя мух, переслідує або оточила сновидця, обіцяє невдачі і негаразди в особистому житті, так і на роботі. Виганяти мух з квартири — поратися по дому даремно, сильно засмучуватися. Це може бути викликано сезонною депресією або невдачі в особистому житті, бажанням врятуватися від проблем, зайнявши себе прибиранням.

Мухи символізують зло і моровые епідемії. В давні часи вони завдавали людям такі муки, що для захисту від них закликали богів. Під ім’ям Апомиус («охороняє від мух») ховався сам Зевс. У християнстві мухи — символ фізичного і морального розкладання; мух пов’язують з демонами. Муха є уособленням настирливості, неохайності і лицемірства. Вона також є символом чогось дуже маленького, і в цій якості фігурує у приказці «робити з мухи слона», що буквально означає перебільшувати.

У снах муха виступає у всіх зазначених варіантах її символізму. Бачити у сні, що ви перебуваєте в кімнаті з жужжащими мухами, означає, що ви будете піддаватися нападкам настирливих і докучливих людей. Якщо у вашому сні ви ловите муху — будете займатися пустим і безперспективною справою. А ось убити муху уві сні може говорити про те, що у вас вийде уникнути неприємної ситуації або позбавитися від неприємного в спілкуванні людини.

Сон про мухах означає шкоду, клопоти і збитки, завдані вашими недругами. Якщо вам присниться, що мухи покусали вас, то ви постраждаєте від наклепу, яку будуть розпускати про вас ваші заздрісники. Іноді такий сон попереджає вас про те, що ви можете підхопити заразну хворобу. Багато мух бачити в сні означає, що вам слід побоюватися наклепу і зробити для цього необхідні заходи обережності.

Ловити мух у сні — знак біди, яку ви самі і накличите. Вбивати мух у сні — передвісник великих випробувань, які ви зможете здолати ціною великих зусиль. Однак після такого сну ви можете розраховувати і на те, що ваші неприємності закінчаться через деякий час. Бачити уві сні клейку папір для лову мух — знак інтриг, в які ви можете бути втягнутими. Якщо уві сні муха виявиться у вашій їжі, то вас чекають неприємності і страх.

Мухи, як і будь-які дрібні істоти — символізують дітей. Але є і деякі відмінності. Якщо ви б’єте мух, які не дають вам спокою — ви відчуваєте, може бути підсвідомо, неприязнь чи навіть ненависть до своїх дітей. Якщо ви відриваєте у мухи лапки або крила — ви хотіли б зайнятися сексом з партнером, який набагато молодший.

Якщо мухи не доставляють вам занепокоєння — ви надмірно опікуєтеся своїх дітей. Якщо навколо вас дзижчать мухи, а ви нічого не можете з ними зробити — це віщує вам невдачі в сексуальній сфері, злість від яких ви схильні зривати на дітях. Якщо ви бачите, що безліч мух обліпило що-небудь — вам варто в найближчі дні проявляти обережність, так як у вашому житті можливі зміни, в тому числі і неприємні.

Безліч мух — накопичаться обридлі проблеми; крім того, сон підказує, що для вас було б добре поміняти оточення. Великі, чорні мухи у сні передвіщають великі неприємності і проблеми зі здоров’ям. Гігантські мухи уві сні попереджають про те, що не слід братися за непосильні справи.

Хто ж побачить, що в його оселі зібралися багато мух, то це є його вороги, від яких він зазнає неприємність. Також велике скупчення мух в одному місці означає, що там висадяться ворожі війська. Вважається також, що муха в сні означає гроші отримані «брудним» методом.

Бачити уві сні мух — означає можливе захворювання заразними хворобами. Сон застерігає: у Вас занадто багато ворогів. Молодій жінці бачити такий сон — до нещастя. Якщо вона вбиває або виганяє мух — вона скоро поправить свої любовні справи завдяки своїй винахідливості.

Мухи — це негативний образ для внутрішньої реальності людей, адже спілкування з цими істотами не особливо радує. Їх негативність у всіх випадках пов’язана з негативним впливом, яке спрямоване на психічне «поглинання», і вампіризмом.

Якщо дівчині сняться мухи, це передвіщає неприємності в любові. Якщо уві сні вона вбиває мух, то зможе поправити свої стосунки з коханим завдяки своїй кмітливості.

Побачити великий рій мух — це вам знак — подумайте, поки є час, про своїх рідних і близьких вам людей, які покинули наш світ, вони жадають вашої уваги.

Ловити — з власної вини потрапиш в біду; бачити в їжі або вини — переляк; вбивати — уникнути неприємностей; бачити багато — плітки.

Мухи — поганий знак: наяву Вас будуть переслідувати Ваші заздрісники. Вас очікує печаль і, можливо, розчарування в друзях.

Мухи сідають на одяг — віщує наклеп, наклеп. Бачити, як мухи заважають вам є – до хвороби.

Багато мух в сні — у вас буде велика кількість приятелів.


Залишити відгук