Сонник Муха — до чого сниться ?

Комахи зеленого кольору є несприятливим знаком, що віщує смуток і клопоти. Ще це може бути символ нечистої сили або ж вказівка на нещирих друзів. Побачити зелену муху на руці, значить, найближчим часом існує ризик втратити щось цінне, причому це може мати не тільки матеріальний, але і духовний характер. Подібний сюжет служить рекомендацією, що пора позбавлятися від докучливих знайомих. Настав час, коли ви зможете захиститися від накопичених пліток і чуток, і створите навколо себе сприятливу атмосферу.

Якщо для того щоб позбутися від комах використовується мухоловка, значить, в реальному житті є ризик стати об’єктом пліток. Побачити в мухоловке багато мух – це знак того, що вдасться впоратися з існуючими проблемами, але неприємний осад після них залишиться на тривалий час. Сновидіння, де комахи ловляться на липку папір, пророкує виникнення численних сміття, а ще проблем зі здоров’ям.

Побачити муху уві сні – означає, що слід чекати подій, пов’язаних з дітьми. При цьому є багато різних нюансів. Так, якщо Вам доводиться бити в сні мух, які докучають вам і не дають спокою, то це означає, що на підсвідомому рівні Ви відчуваєте ворожість або ненависть до своїм власним дітям. Якщо Ви відриваєте крила, лапки у мухи уві сні, то у Вас є приховане бажання зайнятися вступити в зв’язок з більш молодим партнером.

Ймовірно, Вам слід трохи зменшити опіку над своїми дітьми, якщо уві сні мухи не докучають і не заважають Вам. Якщо сняться мухи, які дзижчать, літають навколо Вас, а Ви нічого не можете зробити з цим, то значить потрібно чекати неприємностей або невдач на любовному і сексуальному фронті. Злість від таких невдач Ви схильні зганяти на дітях. Якщо Ви бачите в сні, що мухи обліпили що-небудь, то потрібно бути обережними, так як у Вашому житті найімовірніше, скоро настануть зміни, які не завжди є добрими.

Якщо вам приснилася муха, яка голосно жужжала над вашим вухом і надокучував, значить, ваш давній друг визнає якийсь ваш вчинок дурістю. Якщо хочете уникнути конфлікту, то забудьте про гордість. Не вставайте в позу і не відмовляйтеся від пояснень. Якщо ви відверто поговоріть, розповісте про мотиви свого вчинку, то це найкращим чином позбавить від напруженої ситуації.

Ловити муху, пробувати її вбити — підказка: якусь важливу для вас завдання ви хочете вирішити не найкращим способом, хоча вважаєте саме його оптимальним. Не знайшовши іншого рішення, ви загрузнете в своїй проблемі ще більш грунтовно.

Відривати мусі крила — цей сон говорить про зайвої жорстокості по відношенню до тих, хто, на вашу думку, завинив. Розмірковуючи, як би серйозніше помститися цій людині, ви випускаєте з виду, що все створене вами зло повертається бумерангом.

Муха — знамення про покійних, які хочуть про щось вам повідомити. Якщо до вас пристав шкідлива муха уві сні — означає незабаром ви будете проводжати в інший світ близького і улюбленого вами людини, з яким прожили разом не один рік і розставання для вас стане дуже болючим. Убити муху — можливо, ви старанно намагаєтеся забути якісь моменти з минулого, болісні спогади, які мають зв’язок зі смертю, однак, чим більше ви намагаєтеся їх забути, тим більше вони перед вами. Помоліться і змиріться з тим, кого втратили, не намагайтеся стерти це з пам’яті.

Якщо вам приснилася муха, то до вас прийдуть гості, які потребують не лише уваги, але й захочуть, щоб ви дістали для них з неба зірку. Не виконуйте їх примх і ігноруйте їх невдоволення.

Рояться навколо вас мухи сняться до того, що ваші співробітники стануть плести інтриги і брехати, але вам не потрібно приймати до уваги сказане ними. В іншому разі ваші смішні, необґрунтовані закиди настільки ізмучают близької вам людини, що він порве з вами.

Бачити бджолу або муху означає людей низького походження і правдиві речі. Муха це мерзенний, тихий і часто ругающийся людина. І якщо хто-небудь побачить, що муха літає над його головою, то у нього є слабкий ворог, який не здатний що-небудь зробити або придумати підступи проти нього і хоче мати перевагу над ним. І хто побачить, що муха сіла на що-небудь з його майна, той повинен берегти цю річ від злодіїв.

Побачити безліч мух — це до пліток. Ловити мух — такий сон означає, що ви опинитеся в біді із-за власних вчинків або промов. Побачити, що комахи були в їжі або вини, — це до переляку; вбивати — уникнете неприємностей.

Одна муха в сні означає прикрість, або зустріч з нудною людиною. Мухобійка уві сні нагадує вам про те, що ваші вороги не дрімають і вам не варто сидіти склавши руки. Дивіться тлумачення: комахи, укус.

Муха — нав’язливі думки, бажання; поганий настрій; настирлива знайома (подруга). На їжі — справи під загрозою; гудуть небезпека; пробудження демонічної енергії Кундаліні.

Муха – небезпека інфекційного захворювання, у Вас занадто багато ворогів. Вбити, або вигнати муху – Ви поправите ситуацію, завдяки своїй винахідливості.

Муха — бачити її означає, що сили ворогів ростуть. Муха уві сні сідає на одяг — до наговору, наклеп. Бачити, як ви знищили муху, – до успіху в справах.

Приснилася муха — значить, вже дуже скоро вам хтось набридне. Перетворилися в муху — виходить, у реальному житті комусь набридаєте.

Муха — це провісниця переслідування вас заздрісниками і розчарування в друзях.

Побачити одну муху у сні — до смутку.


Залишити відгук