Сонник Мудрець — до чого сниться ?

Якщо вам приснився мудрець, це до душевної радості, яка відвідає ваше серце вже в недалекому майбутньому. Розмовляти з ним — таке сновидіння означає, що життєвий досвід і зустріч з розумними людьми збагатять ваш інтелектуальний багаж і додадуть вам розуму. Мудрець при зустрічі від вас відвернувся — значить, ви ведете спосіб життя, не заслуговує поваги і ведучий на край загибелі; був зачарований вами — ви йдете вірним шляхом. Самому бути їм — до важкого стану, з якого ви вийдете переможцем.

Якщо говорити простими словами, то мудрець – це розумний літній чи старий чоловік, у якого багатий життєвий досвід. Бачити уві сні мудреця — до неземному щастя, яке незабаром впаде з небес на сновидця, саме головне не упустити його. Сон мудрець обіцяє фінансову і матеріальну незалежність. Звичайно ж, не варто думати, що багатство моментально впаде з неба на голову, для того щоб ні в чому собі не відмовляти, і бути повністю забезпеченим, слід ретельно попрацювати…

Якщо молодий незаміжньою жінці наснився цей сон, то ймовірно в її житті з’явиться чоловік, який набагато старше її, життя з яким буде довгого, щасливого, заможного. Цей чоловік буде цінувати не зовнішню красу своєї обраниці, а її внутрішній світ. Молодому нежонатому чоловікові такий сон передвіщає появу в його житті молодої розумної жінки, яка зробить його щасливим, буде гарною домогосподаркою і матір’ю.

Чути уві сні голос мудреця – до попередження. Якщо в сновидінні ви зустрічаєтеся з мудрецем, а він відвертається від вас, то ваш спосіб життя аж ніяк не розташовує людей до поваги. Приснилося, що ви стали мудрецем, джерелом життєвих пізнань — наяву є небезпека дати комусь нерозумний рада і здаватися дурнем.

Почувати в сні себе мудрою людиною — означає, що Ваш дух буде непохитний у важких обставинах, Ви зможете подолати ці випробування і досягти забезпеченої, вдалою життя. Якщо ж Вам здається, що Вам не вистачає мудрості це означає, що Ви растрачиваете даремно свої природні обдарування.

Відчувати себе уві сні мудрецем означає незламність духу у важких випробуваннях, їх подолання і в підсумку забезпечену, що склалася життя. Якщо вам явно не вистачає мудрості – це означає, що ви растрачиваете даремно сили, дані вам від природи.

Розмовляєш з мудрецем — велике щастя.


Залишити відгук