Сонник Муки — до чого сняться ?

Вас хтось мучить – скоро з-за інтриг Ваших друзів Вам доведеться відчути душевну біль і розчарування. Мучити кого-небудь – довго виношувані Вами плани, спрямовані на вдосконалення Вашого життя, проваляться. Бачите, як мучать когось, але Ви намагаєтеся полегшити його муки – після певної боротьби і зусиль на Вас чекає удача в справах і щастя в любові.

Якщо приснився мученик, це поганий знак: хід найбільш важливих для вас справ ознаменується втратами, в будинку будуть якісь нещастя, друзі засмутять своїм лицемірством. Мучеником були ви самі — наяву разлучитесь з друзями. Є ймовірність того, що на вас будуть обмовляти вороги.

Мучитися в сні самому — знак розчарувань і невдач у коханні. Однак такий сон пророкує, що незабаром ваші муки пройдуть. Якщо вам присниться, що ви мучите інших людей, то вас чекає смуга невезіння. Мучити тварин у сні означає випробування віри і терпіння. Бачити уві сні, як мучаться інші, означає, що від вас чекають підтримки. Іноді такий сон пророкує, що ви дивом уникнете великої небезпеки. Якщо вам присниться, що ви намагаєтеся полегшити страждання інших людей і втішити їх, то в реальному житті ви самі будете потребувати чиєїсь підтримки.

Сон, в якому ти відчуваєш муки, символізує горе і розчарування, яке тебе підстерігає. Якщо ти є причиною чужих мук — значить, зазнаєш невдачі там, де розраховувала на успіх. Намагаєшся полегшити муки інших людей? Тобі судилося досягти успіху як у комерційних, так і в любовних справах.

Побачити християнських мучеників — цей сон пророкує, що, перейнявшись християнськими заповідями, ви будете сповідувати їх від усього серця. У сновидінні мучеником були ви — таке сновидіння свідчить, що за правду ви готові вести запеклу боротьбу до переможного кінця з усіма.

Якщо вам присниться страждалець, це віщує вам неприємності і сварки з коханою людиною. Сон, у якому ви намагаєтеся полегшити муки людини, яку катують, віщує щастя і успіх в любові. Якщо ви самі мученик, такий сон віщує розлуку з обранцем.

Сняться борошна — це до нещасної любові; бачити чиїсь — буде загрожувати велика небезпека, але ви її в останній момент уникнете. Мучити людей — невдача у всьому; мучити тварин — відчуваєш терпіння.

Мука у сні означає позбавлення наяву.


Залишити відгук