Сонник Мармур — до чого сниться ?

Якщо у вашому сновидінні мармур виступав як архітектурного елемента, то його можна розцінювати як перший ознака показухи, дешевого хвастощів. Нерідко мармур використовується для оформлення приміщень, в яких розміщуються структури влади — резиденції президента, уряду, корпорацій. Якщо уві сні ви жили в подібному будинку, це може служити вказівкою на те, що ви лояльні по відношенню до цим всім структурам. Займали будинок, чиїм власником було уряд або велика компанія, — це можна в ряді випадків розцінювати як відображення того, яким чином ви сприймаєте влада. Ключовий момент для розшифровки — відвідували вас люди. Жили в мармуровому особняку — знаходитеся напередодні успішного ділового підприємства. Якщо вам у сні довелося перебувати в таких місцях, то згадайте, які почуття у вас виникали.

Якщо вам приснилося сновидіння, в якому ви тримаєте в своїх долонях шматочок мармуру, означає в реальності перед вами стоїть непростий вибір. Можливо з першого погляду він може таким і не здатися, але майте на увазі, що підійти до нього треба з усією отвественностью. Це обумовлено тим, що в разі ухвалення невірного рішення, постарадать можете не тільки ви, але і дорогі вам люди.

Побачений у сні великий зал з мармуровими колонами і підлогою з цього ж каменю є добрим знаком. Воно обіцяє вам швидке виконання вашого заповітного бажання. Мармуровий надгробок пророкує тугу і смуток. Намагайтеся не піддаватися владі цих гнітючих емоцій, пам’ятайте, що одного разу все обов’язково налагодиться.

Бачити його в сні — знак невдячність, жорстокість і холодність, яких ви не заслужили. Те ж означає і сон, у якому ви торкаєтеся до мармурової поверхні і відчуваєте його холодність. Після такого сну закоханим не варто розраховувати на райдужне майбутнє зі своїм коханим. Якщо вам присниться, що у вас вдома стоїть стіл, покритий мармуром, то сон передвіщає вам благополуччя. Полірувати мармур у сні означає, що ви отримаєте якийсь стан. Полірувати мармурову скриньку уві сні вказує на необхідність впорядкування ваших сімейних справ.

Видобуток мармуру — недоброзичливці чинять протидію вашим планам. Різати мармур на могильні плити — до одержання сумної звістки про смерть когось з родичів. Мармуровий бюст — до втрати близької людини. Спостерігати, як облицьовували мармуром будинок, в якому ви збираєтеся жити,- вам доведеться пережити гірке розчарування, зраду близької людини. Полірувати мармур — ви вступите в боротьбу за володіння спадщиною.

Мармур для одруженої людини — невдячність дітей, для неодруженого — нерозуміння батьків. Будинок з мармуру або з прикрасами з цього матеріалу — ускладнення у відносинах з керівництвом або з партнерами, які значно вище вас за соціальним статусом. Видобувати мармур — своїми діями викликати сімейний скандал. Торгувати мармуром — намагатися домогтися підвищення по службі.

Побачити в сні мармуровий кар’єр – до наступу у вашому житті часу фінансових успіхів на тлі відсутності любові і доброзичливості. Спостерігати, як полірують мармур, передвіщає, що ви отримаєте хороший спадок. Бачити розбитий мармур – до суперечку з колегами або партнерами з-за різниці поглядів на закони моралі і пристойності.

Якщо приснився мармуровий кар’єр, це означає, що скоро прийде час, коли у фінансовій сфері у вас буде повний порядок, але ось любов у вашому серці так і не з’явиться. Хтось полірував мармур — значить, вас потішить отримання спадщини. Розбитий мармур сниться до того, що, кинувши виклик моралі, ви прогневаете своїх партнерів.

Мармур — вказує в сні на міць, високий ступінь, багатство і красивих жінок. А те, що прикрашають мармуром, як басейни і фонтани, є ознакою зникнення тривог і печалей того, хто побачив сон, а також вказує на радість і веселощі, на знатых і благородних жінок, прекрасних дітей, високі будинки і уділи від Аллаха.

Якщо вам приснився мармур, це означає, що ви будете багаті, проте вам не вдасться випробувати справжньої любові. Розбитий мармур сниться до розчарування. Можливо, ви зробите вчинок, який стане причиною розриву з коханою людиною.

Приснилася мармурова брила, виріб або будівля з мармуру — це говорить про те, що ви можете посваритися, захворіти (на щастя, не небезпечно); може статися якась неприємність.

Мармуровий стіл — це сон-заклик до скромності в побуті і стосунках з людьми.

Мармур — сприятливий душевний охолодження; спадщину.


Залишити відгук