День Народження 15 Січня: Знак Зодіаку — Козеріг

Гармонійна, елегантна і спокійне життя — кінцева мета народжених 15 січня. Ви оточуєте себе приємними, чуйними людьми і витонченими речами. Володіючи амбіціями, прагненням до успіху і слави, що цілком властиво типовому Козерогові, проте ви переслідуєте і культурні інтереси. Багато творчі особистості відзначають 15 січня свій день народження, а ті, хто не став художником, письменником або музикантом, часто виявляються їх покровителями.

Народжені 15 січня найчастіше стикаються з проблемами, пов’язаними чуттєві аспекти їх натури. Наприклад, вони можуть бути схильні до надмірностей як в їжі, так і сексу. Проблеми ці дозрівають ще в дитинстві. Народженим 15 січня потрібно стежити за тим, щоб їхні емоції не ставали зброєю або інструментом маніпуляцій, особливо у відносинах з дітьми. Кулінарні навички дуже корисні для народжених 15 січня, завдяки їм вони можуть розвинути в собі здорове ставлення до їжі. Спорт і фізичні вправи у всіх формах не забороняються, особливо корисні командні види спорту.

Народжені 15 січня неодноразово стикаються у своєму житті з темою героїзму. В якийсь період вони знаходять в собі жилку безстрашності і вже в подальшому покладаються на неї у ситуаціях криз і стресів. Найчастіше народжені в цей день навіть не підозрюють про існування в них такої якості до тих пір, поки доля не кидає їм відкритий виклик. До цього моменту вони, як правило, нічим не відрізняються від оточуючих. Події, раптово пробуджують дрімаючий героїзм, зазвичай трапляються в проміжку від двадцяти до тридцяти років. У дитинстві народжені 15 січня часто мріють про подвиги і навіть мають ідеал героя, на якого хочуть бути схожими у всьому. Прикладом для наслідування можуть бути батьки, але найчастіше це все-таки сурогат, зліплений з декількох образів. Представляючи себе в ролі героїв та героїнь, народжені 15 січня намагаються стимулювати свою активність і ініціативу. Деякі з них потім дійсно стають героями, нехай навіть в очах власних дітей, таким чином втілюючи в життя свої юнацькі мрії.

Знак Зодіаку 15 Січня — Козеріг

Стихія Знака: Земля. Ваш знак Зодіаку належить до знаків Земної стихії, які володіють наступними якостями: практичність, сумлінність, відданість, аскетизм, скромність, реалізм, економність.

Планета Управитель: Сатурн. Козеріг отримує від неї прагнення до порядку. Сатурн — покровитель для професій у сфері будівництва, а також для чиновників. Планета у вигнанні – Місяць. Несе відповідальність за нестачу почуттів, а також невміння емоційно співпереживати.

Дата 15 січня знак зодіаку Козеріг. Як справжні Козероги, люди, народжені 15 січня, прагнуть до задоволення своїх амбіцій, на вершині кар’єри і слави. Вони мріють про спокійною, забезпеченої та зручного життя і відмінно розуміють, що для цього потрібно заробити достатню кількість грошей. Вплив дати народження виражається в тому, що народжені 15 січня тягнуться до культурного життя. Вони або художники, музиканти, поети, писали, актори або, в крайньому випадку, культурологи, культурознавці, меценати. У будь-якому випадку це творчі люди.

Народжені 15 січня — не обов’язково соціально активні особистості, але їх може залучати той чи інший чоловік, який надихне їх до самопізнання. Вчителі і наставники нерідко грають ключову роль в кар’єрі цих людей. Любов або, принаймні, глибока дружба і ніжність теж важливі в їх відносинах з зовнішнім світом. Бунтарство — своєрідне прояв зрілості, яке демонструють народжені 15 січня. Вони дуже гостро відчувають несправедливість, тому готові битися з будь-якою формою пригнічення або агресії. Багато з них володіють приємною, а часто навіть наївною зовнішністю, приховує глибоку внутрішню силу. Ті, хто намагається скористатися м’якістю народжених 15 січня, незабаром з подивом виявляють у них здатність до опору.

Народжені 15 січня швидко засвоюють уроки життя і частенько повторюють: «Ганьба тому, хто обдурить мене в перший раз, ганьба мені, якщо мене обдурять двічі». Народженим 15 січня не варто бути надто довірливими і впускати у свій внутрішній світ тих, хто може заподіяти їм зло. З іншого боку, і оточувати себе залізною стіною після завданих образ — щонайменше нерозумно. Знайти баланс між відкритістю та безпекою — ось головне завдання для цих людей.

Народженим 15 січня слід більш обережно підходити до питання чуттєвих насолод, до яких вони мають схильність. Іноді їх енергія просто розпорошується на об’єкти, які не заслуговують уваги. Крім того, їм потрібно стримати своє бажання підпорядкувати собі навколишній світ і залишитися відкритими для еволюції і змін.

Чоловік Козеріг — народився 15 Січня

Чоловіки, які народилися 15 січня — володіють наступними якостями: такий кавалер — сором’язливий, відповідальний, працьовитий, мудрий. Це надзвичайно сильні особистості, хоча для їх самоідентифікації потрібні правильні орієнтири, які точно вкажуть на правильне їх рух у життєвому просторі. Таким орієнтиром може бути дружба, прихильність до якоїсь людини, або ж кохання. Всі ці почуття відіграють ключову роль у процесі вибудовування Козергогом відносин з усім світом.

Чоловіки, чий день народження за гороскопом 15 січня і знак Зодіаку Козеріг, часто не виявляють активності у соціальній сфері, їх мало цікавить суспільне життя. Вони більше люблять вести розмірене, індивідуальне життя, хоча у багатьох з них є свій герой, якийсь приклад для наслідування, який надихає їх.

Жінка Козеріг — народилася 15 Січня

Жінки, що з’явилися на світ 15 січня, виділяються особливими рисами: така дама — тверда, вірна, відповідальна. Вони дуже гостро відчувають несправедливість і болісно переносять несправедливе ставлення до своєї персони. Жінка Козеріг буде битися з будь-якими формами прояву до неї кривди, утиски або обмеження їх жіночої гідності.

Багато хто з жінок цього зодіакального знака трохи наївні, зате володіють ніжною зовнішністю, хоча розслаблятися не поспішайте, за цим ангельським личком може ховатися потужна внутрішня сила, з якою впоратися, не кожному чоловікові дано.

День Народження 15 Січня

Народжені 15 січня знак зодіаку Козеріг, з юних років надаються мріям про пригоди, уявляючи себе героями, які рятують казкових красунь, які по волі долі опинилися в полоні у лиходія. Або ж безстрашними амазонками, яких не здатне зупинити жодна перешкода. Перечитуючи різні пригодницькі книжки, вони завжди ставлять себе на місце головного героя. Їм приносять неймовірне задоволення тішити себе подібні мрії, але рано чи пізно, мрій стає недостатньо. І ось тоді у цих романтичних Козерогів прокидається справжній героїзм, неприборканий і всепоглинаючий, іноді він дивує їх самих, так як він прокидається раптово, немов прорвало вулкан, який не функціонував століттями. І з цього моменту їх вже ніщо не злякає, вони стають героями своїх улюблених книжок.

У народжених 15 січня знак зодіаку Козеріг, є дуже кумедна особливість, бунтарство у цих людей прокидається в більш зрілому віці, а не як найчастіше буває в юнацький період. Іншими словами, виходить так, що прояв бунтарства і є визначенням зрілості цих людей. Їх страшно зачіпає будь-яка несправедливість, і вони наполегливо намагаються її ліквідувати, якщо вони вже взялися за подібний процес, то будьте впевнені, доведуть справу до кінця.

Народженим 15 січня знак зодіаку Козеріг, часто дістається миловидна, і навіть трохи наївна зовнішність, що часто вибиває з колії малознайомих людей, які мають не дуже сприятливі наміри, але ж не дарма кажуть «зовнішність оманлива». У якийсь момент Козероги починають демонструвати свій залізний характер, якого ніяк не чекав кривдник.

Народжені 15 січня знак зодіаку Козеріг, проявляють соціальну активність, лише в рідкісних випадках, але одинаками їх назвати не можна. Цим людям комфортно в колі близьких друзів і товаришів, в теплих компаніях, де буде просто розслабитися і відпочити від душі.

Народжені 15 січня знак зодіаку Козеріг, дуже ласі на пристрасні не довгострокові романи, вся справа в тому, що сексуальне життя для них має одну з найважливіших позицій, вони дуже чуттєві в цьому плані і прагнуть розділити свою ніжність з навколишнім середовищем. У сексі в першу чергу дбають про партнера, але, на жаль, розпорошуватися на мало знайомих партнерів досить утомливо, що рано чи пізно починає турбувати Козерога.

Після деякого часу присвячених філософським роздумам, вони все-таки приймають рішення обзавестися одним партнером, що, так чи інакше, позначається на їхньому сприйнятті. Бажання підпорядкувати собі весь всесвіт трохи пом’якшується, але нікуди не дівається до останніх їх днів.

Оскільки, у народжених 15 січня знак зодіаку Козеріг, переважає чесність і справедливість, вони схильні довіряти людям, не чекаючи якогось підступу і можуть бути надмірно відкриті з тими, з ким не варто було б, від чого можуть постраждати. Але якщо вони хоч раз помітять людини в нещирості, тут же викреслюють його з життя, їх неможливо обдурити двічі, вони ніколи не допустять подібної ситуації.

Любов і Сумісність

У житті ви — реаліст і практик, але в любові — романтичний ідеаліст. Наділений вимогливою і критичною природою, ви можете жорстоко розчаруватися, якщо об’єкт пристрасті не буде відповідати вашим високим стандартам. Однак поки що все йде добре, ви проявляєте себе відданим і вірним коханим.

Приземлений, стабільний і надійний Козеріг, хоч він і трохи нудний, але зате точно знає, як добитися в житті успіху, повинен вибирати собі пару з наступних претендентів — Скорпіона, Діви і Риби. Саме з цими знаками в нього, найбільш високі шанси побудувати надійну сім’ю, в якій він буде почувати себе впевнено. Можна з великою часткою ймовірності припустити, що і з Тельцем, Водолієм і Козерогом, можна створити гідну сім’ю, гідно ростити свою спадщину. Але, в даному сполученні, головне, щоб вони розділили свої обов’язки і зменшили свої претензії один до одного, навчилися поступатися і не диктували свою волю. Рівноправний шлюб майже неможливий і нереальний з багатьох причин з Левом, Овном, Стрільцем, Вагами і Раком. Перелічені знаки Зодіаку Козерогові зовсім не підходять, вони не зрозуміють Козерога, а він здивований їх поведінки та бачення життя.

Робота і Кар’єра

Народилися 15 січня – бунтарі. Їм потрібен сильний чоловік поруч, який міг би стати духовним наставником. Ті, кому пощастило зустріти на своєму шляху такої людини, стають більш глибокими і цікавими людьми, так як працюють над собою і займаються самопізнанням.

Причому зовні найчастіше натура народжених 15 січня не проявляється деякий час, прихована за миловидним обличчям і великими наївними очима. Але пам’ятайте, що м’якість цих людей – оманлива, насправді вони справжні воїни.

Здоров’я і Хвороби

Що стосується проблем зі здоров’ям цих незвичайних Козерогів (це знак зодіаку народжених 15 січня), то вони пов’язані не з їх пристрастю до роботи, як у типових Козерогів, а з особливостями їхньої творчої натури. Ці захопливі натури часто не знають міри в насолодах. Вони можуть зловживати смачною їжею, алкоголем і чуттєвими насолодами.

Їм варто навчитися приборкувати свої пристрасті і стежити за тим, щоб інші люди не використовували їх слабкості і захоплення у своїх інтересах. Остерігайтеся маніпуляцій, яким Ви досить легко піддаєтеся. Вміння готувати не завадило б народився 15 січня, щоб краще навчитися контролювати свій раціон і по можливості прибрати звідти надмірності. Що стосується фізичних навантажень, то вони могли б допомогти в реалізації надмірної сексуальної енергії.

Доля і Удача

В цей день народжуються мрійники, фантазери, любителі всіляких пригод, подорожей. Це обдаровані люди; із притаманною їм наполегливістю, вони втілюють в реальність свої найсміливіші мрії, реалізують грандіозні плани. В молоді роки будуть відчувати труднощі в матеріальному плані, але, пізнаючи мудрість життя, здобуваючи необхідні знання, завдяки тим талантам, якими їх щедро наділила Всесвіт, зможуть оточити себе комфортом і затишком. В матеріальній сфері згодом досягнуть прекрасних результатів. У сімейному житті панують взаєморозуміння, повага, щастя.

Поради Козерогам, Народженим 15 Січня

Відповідь на питання 15 січня — який знак зодіаку, це Козеріг, і цим людям можна дати такі поради. Не будьте занадто довірливі або, навпаки, не піддавайтеся параної, вирішивши, що нікому і ніколи не можна довіряти. Істина лежить десь посередині. Будьте розбірливими, але залишайтеся відкритими для змін.

Намагайтеся не витрачати всі свої сили на задоволення, крім насолод, у життя повинно бути щось ще. Будьте гнучкі, вмійте змінюватися. Світ змінюється постійно, хоч іноді й непомітно, мене разом з ним. Залиште спроби підкорити і переробити все під себе. У цьому напрямку можна працювати до нескінченності і так і не досягти успіху.


Залишити відгук