Сонник Морок — до чого сниться ?

Якщо це повний абсурд, коли на небі не видно навіть зірок, важке випробування чекає сновидця в любові, ви потребуєте підтримки і розуміння з боку партнера. Ви підсвідомо прагнете зробити ваші відносини більш серйозними, але відчуваєте, що ваше бажання не взаємно. Далекий джерело світла, поступово розганяє темряву, — символ надії на зміни на краще. Якщо ви самотні, сон обіцяє вам нове приємне знайомство.

Темрява в сні — це погана прикмета, яка означає, що ваше майбутнє неясно. Але якщо вам присниться, що ви добре бачите в темряві, то ваші справи поправляться. Сон, у якому денне світло змінився темрявою, передвіщає неприємності, горе, хвороба або потребу. Але вийти з темряви на світло або раптово побачити світло — знак великих несподіваних і щасливих змін у вашій долі.

Морок зазвичай сниться до проблем на роботі, до нездійсненних планів, які пов’язані з кар’єрою. Якщо темрява настала раптом серед білого дня і накрила все, буде зрада серед друзів, велике розчарування в них. Втратити когось у темряві, значить чекати наяву неконтрольований нервовий зрив. Треба постаратися стримати себе, інакше, великих неприємностей не уникнути.

Знаходиться в темряві — слід чекати інтимні проблеми. Морок у сні означає спробу приховати своє минуле від нинішнього коханого. Сон, де з-за мороку не видно нічого, навіть свій силует, говорить про те, що коханий готовий тільки до сексуальних стосунків, більш серйозного кроку з його боку не буде.

Виявитися в похмурій обстановці, коли все навколо виглядає понуро і непривабливо – життєві ускладнення з якими можна впоратися, якщо зібрати волю в кулак. Якщо крізь туман і імлу видно Сонце, значить, пройшовши через негаразди і випробування, сновидець ступить на правильний шлях, ведучий до успіху.

Бачити уві сні повну темряву — це якщо не безвихідь в життєвій ситуації, то все одно, людина йде по неправильному шляху. Заблукав у темряві, очікує крах надій, утиск з усіх боків. Але якщо попереду на обрії видно промінчик світла, отже, знайдеться вихід з тупикової ситуації.

Вказує на присутність психічного «паразита розуму» або на пасивне ставлення суб’єкта до яскраво вираженого вампирическому захоплення. У другому випадку при аналізі цього способу слід виявити агента-носія вампіризму.

Морок — труднощі, невідомість; якщо йдеш — втрачене повернеться; вийдеш до світла — великий успіх.

Бачити уві сні повний морок — завжди погано. Такий сон пророкує невдачу в будь-яких справах.

Морок — це оману і розгубленість, а також і гноблення.

Морок — тупиковий, невірне життєвий напрямок.


Залишити відгук