Сонник Мозоль — до чого сниться ?

Сон про мозолях віщує багатство, спадщина або більшу вигоду. Сон також говорить, що ви ні перед чим не зупиниться на шляху до бажаної мети. Якщо мозолі кровоточать, то ви наживете своє багатство важкою працею. Хворобливі мозолі уві сні служать попередженням про небезпеку. Після такого сну вам слід бути насторожі, щоб не потрапити в пастку, підлаштовану вашими недругами. Хворобливі мозолі на ногах — знак того, що вам доведеться багато їздити, клопочеться про якийсь неприємний справі. Такі ж мозолі на руках говорять про те, що вам доведеться працювати руками день і ніч, щоб звести кінці з кінцями.

Якщо уві сні у Вас болять мозолі, такий сон говорить про те, що в реальному житті Ви перетруждаете себе надмірними заняттями сексом, які дають про себе знати Вашим власним нездужанні, а також Вашого партнера. Тому не шукайте причину поганого самопочуття в інших сторонах свого життя, краще попросіть Вашого партнера змінити на якийсь час активні дії на спокійні любовні ласки, або дозвольте собі відпочити від любові, що теж іноді корисно.

Якщо молода жінка побачила на своїх ногах мозолі, це говорить про те, що її власні подруги стануть для неї джерелом образ і великої кількості всіляких випробувань. Бачити у сні, що мозолі на нозі заподіюють біль — майте на увазі, що вороги не діють, з їх вини вас чекає безліч горя і нещасть. Вдалося позбутися від мозолів — значить, в спадок від когось незнайомого велике стан.

Почувати в сні біль від мозолів означає, що наяву вас очікують багато смутку і біди від ваших ворогів. Якщо ви позбавилися від мозолів, наяву ви успадкуєте велика стан невідомої вам людини. Якщо молода жінка бачить у сні мозолі на ногах – їй доведеться перенести безліч випробувань і витерпіти образи, завдані їй подругами.

Мозолі — це праця. Побачити власні мозолі — це ваші майбутні труди. Чужі мозолі — чужі праці; не лізьте не в свою справу навіть з благим наміром допомогти. Криваві мозолі сняться до того, що ви попрацюєте на благо родичів.

Наступити на чиюсь хвору мозоль — це особлива чутливість; якщо намозолить очі — значить набриднути. Натерти мозолі — безуспішна діяльність, втратили багато часу даремно, натруженность.

Побачити в сні мозолистую долоню — передвістя важкої роботи. Вас чекають непрості часи: ви будете багато працювати, щоб заробити на хліб насущний.

Свіжі мозольного бульбашки сняться до неприємних несподіванок, а старі мозолі — до того, що якісь застарілі проблеми знову можуть нагадати про себе.

Мозолі, пухирі — повторення старих помилок, що вже сталися колись подій, вчинків, відносин. Особлива чутливість.

Закоханим сон про мозолях віщує появу суперників, які можуть зруйнувати їхнє щастя.

До наживи та багатства.


Залишити відгук