Сонник Ялівець — до чого сниться ?

Ялівець сниться до щасливого повороту у вашій долі. Він станеться не сам по собі, а буде нагородою за вашу мужність і витримку, які ви проявите в складних життєвих випробуваннях. Якщо приснився ялівець молоденькій дівчині, значить, її чекає яскраве, повне цікавих подій майбутнє. Хвора людина після такого сну скоро одужає.

Якщо сниться висохлий або зламаний ялівець, то ваші сили закінчаться раніше, ніж ви дочекаєтеся закінчення важкого періоду. Уві сні посадили ялівець у себе у дворі — наяву якісь події загартують вашу волю і зроблять більш стійким до життєвим негараздам людиною.

Побачений у лісі ялівець — передвіщає щасливе подія в родині, якого ви чекаєте з великим нетерпінням. Палити у сні сухий ялівець у вогнищі — ваші очікування не виправдаються, з-за чого доведеться відмовитися від початкового задуму і змінити свої плани найрадикальнішим чином. Рвати ялівцеві ягоди — до сліз, горя і розчарування. Пити в сні ялівцеву настоянку — віщує непередбачені витрати і нові борги.

Зелений кущ ялівцю – щасливий поворот долі, як винагорода за Вашу стійкість і витримку у важких життєвих ситуаціях; для юної дівчини – блискуче майбутнє; для хворого – швидке одужання. Також див. Чагарник.


Залишити відгук