Сонник Мозок — до чого сниться ?

У сні головний мозок тлумачиться як багатство, захищене від будь-якої шкоди. Хто побачить, що їсть головний мозок, той є людиною, кормящимся зі свого чесно заробленого майна. А хто побачить, що їсть чужий головний мозок, той буде харчуватися майном того, чиїм мозком він харчувався. Хто ж побачить у сні, що має мізки великої величини, той є розумною і мудрою людиною. А хто побачить, що має маленькі мізки або не має взагалі мозку, той невіглас і скнара. Також вважають, що є приготовані мізки — до раптової смерті.

Мозок бачити в сні — до прибутку. Хворому такий сон передвіщає одужання. Чужі мізки є в сні — знак того, що до вас перейде багатство і становище іншої людини, якій вони дісталися по заслугах. Їсти уві сні мізки — знак того, що вас осяє прекрасна і розумна ідея, яку ви зможете втілити в життя. Знаходити у сні мозок великої рогатої худоби — знак почестей і багатства, які очікують вас в майбутньому. Дивіться тлумачення: Серце, Кров.

Якщо приснився власний мозок, то з-за якихось не дуже хороших обставин ви опинитеся пов’язаним з неприємним партнером або супутником. Це породить у вашій душі відчуття роздратування і невдоволення. Приснилися мізки тварин — значить, будете страждати від життєвих негараздів. Є приготовані мізки — це сон до прибутку і несподіваного придбання великого обсягу знань.

Операція на мозку сниться до необхідності переосмислити те, що ви робите. Бачити уві сні пухлина мозку — вказівка на щось, изжившее себе, але за що ви досі чіпляєтеся в реальному житті, в той час, як проблему потрібно вирішувати кардинально.

Малюнок, зображення людського мозку сниться до сильного головного болю, причиною якої стане перевтома на тлі безлічі скупчилися або несподівано звалилися проблем.

Відкрита рана, в якій явно проглядається мозок, означає в сні, що поспішні рішення в даній ситуації можуть обійтися дуже дорого.

Правильне рішення, цінні знання придбати; хвороби голови.


Залишити відгук