Сонник Містки — до чого сняться ?

Прокладені через чистий струмок містки сняться до отримання нової, більш вигідної роботи, успішному подружжю, отримання «швидкої» вигоди від проекту. Снилися містки над темною, мутної, брудної води — це до несприятливих змін в самих різних життєвих сферах.

Побачили містки на вулиці, на бруківці в ніч на пісний день — це сновидіння може попереджати вас про ризик потрапити в дорожньо-транспортну пригоду. Якщо сниться, що ви впали з містків, то в реальному житті висока ймовірність того, що ви втратите другу половину, а разом з нею — віру в завтрашній день. Будувати містки — забезпечите своє майбутнє завдяки новому знайомству або участі в новій для себе справі.

Містки через чистий струмок – прибуток, вдалий шлюб і цікава справа. Темна і каламутна вода в струмку, через який Ви переходите – втрата, короткочасне занепокоєння. Для жінки — такий сон – у Вас буде нісенітний і буркотливий чоловік. Впасти з містків – можливо втрата чоловіка або дружини.

Містки — тебе чекають зміни в особистому житті. Незаміжньої дівчини сон може обіцяти знайомство з перспективним у плані заміжжя молодою людиною.


Залишити відгук