Сонник Міст — до чого сниться ?

У звичайних снах міст — часто є символом чоловічого статевого члена. Але це складний символ, і він може мати значення наближення смерті або зміни стану сновидця. Якщо ви бачите в сні, що йдете по мосту на самоті — ви відчуваєте страх швидкої смерті. Якщо ж ви йдете по мосту з супутниками — ви здатні вести насичене сексуальне життя і прагне до нових перемог. Якщо чоловік дивиться з мосту на воду — він хотів би мати дітей.

Якщо ж з мосту відкривається інший пейзаж — варто підвести деякі підсумки вашого життя і задуматися про вічне. Якщо ви на чому-небудь їдете через міст — у вашому житті скоро можливі важливі зміни. Якщо ж ви бачите, що їде через міст хто-небудь з ваших знайомих або близьких, їх може очікувати важка хвороба або швидка смерть.

Якщо чоловік бачить у сні міст, який не досягає іншого берега — він незабаром буде відчувати серйозні проблеми з потенцією. Якщо жінка бачить уві сні міст, який не досягає іншого берега — вона ображена на свою долю і хотіла б бути чоловіком.

Якщо міст руйнується під вами — вас очікують неприємності в особистому житті, особливо в сфері сексуальних відносин. Якщо ви бачите, як обрушується міст — вас переслідують спогади про невдалих сексуальних контактах. Якщо чоловік милується мостом — він незадоволений своїм сексуальним життям і заздрить сексуальним успіхам інших чоловіків. Якщо жінка милується мостом — вона відчуває потребу в зміні свого сексуального партнера, так як існуючий партнер її не задовольняє, або в даний час у неї немає такого партнера.

Міст у сні означає зміни і обіцяє підтримку у важку хвилину. Іноді такий сон підказує, що ваше становище не безвихідь, а іноді передбачає втрати, збитки, перешкоди в справі. Останнє особливо характерно для сну, в якому міст перед вами виникне там, де ви менше всього чекали його побачити. Міст великий, міцний, без пошкоджень, безпечний у сні бачити — знак успіху в складній справі, сприятливого збігу обставин, успішного подолання перешкод. Особливо добре бачити у сні, що ви благополучно минули міст і позбавилися від небезпеки. Такий сон обіцяє повний успіх у ваших справах і зміни на краще.

Зверніть увагу на місцевість, в якій ви опинитеся, перейшовши міст. Якщо вона красива і подобається вам, то вас чекає великий успіх і щастя. Якщо міст перекинутий над прірвою або іншим небезпечним місцем, то, минувши його уві сні, в житті ви благополучно уникнете небезпеки або нещасного випадку. Якщо міст у вашому сні пошкоджено, ви не можете скористатися ним, то вас чекають втрати та невдачі. Обійти міст у сні — знак вдалого подолання перешкод. Розвідний або опускний міст у сні означає, що ваші плани проваляться.

зі сну мости є вельми цікавим символом. Вони належать до сфери міжособистісних взаємин. Спалювання і перетин і мостів — це символ можливостей і перешкод, створюваних самим життям. Чи важко було вам перетнути міст? Це спорудження було безпечним або ненадійним, старим? Куди вів побачений міст — до чогось незвіданого або ж у цілком конкретне, відоме вам місце? Відповіді на ці запитання можуть свідчити про те, що зараз ви перебуваєте на життєвому роздоріжжі вашому житті, відчуваючи, що цілком природно, неоднозначні почуття.

Якщо вам приснилося будівництво моста, яке здійснювали ви самі, то для чого це було — щоб отримати якісь нові можливості чи уникнути проблем? Якщо снилося руйнування мосту, то в цьому випадку важливо визначити, від чого саме ви прагнете таким чином відгородитися, які у вас з цим були пов’язані відчуття. Згадайте, ви були активним учасником руйнування мосту або стали жертвою цього дійства.

Бачити уві сні довгий напівзруйнований міст, який загадковим чином химерно зігнувся у темряві » — означає, що глибока меланхолія від втрати найдорожчого і похмурі думки будуть мучити Вас. Для молодих людей і закоханих це обіцяє розчарування в найзаповітніших надіях серця, так як той, кого вони люблять, не буде відповідати їх ідеалу.

Перебратися благополучно через міст — остаточне подолання труднощів, хоча і не зовсім безпечними засобами. Будь-яка перешкода або відстрочка в цьому ділі означає катастрофу. Якщо Ви бачите міст, раптово виник на Вашому шляху, бережіться зради і уявних шанувальників. Достаток і благополуччя приходять з чистими водами: якщо в сні Ви дивитеся вниз на брудну каламутну воду, то чекайте сумних результатів своїх найбільш значних зусиль.

Оскільки міст — це споруда, що зв’язує два протилежні береги, то образ мосту може символізувати про потребу вирішити проблеми за допомогою переходу з однієї ситуації в іншу. Здатність вирішити створену проблемну ситуацію може бути представлена як просування по мосту і досягнення іншого берега. Якщо неодноразово спливає образ мосту, який людина не може пройти і змушений з якихось причин залишатися на найближчому березі — це свідчить про невротичної нерішучості або наявності абсессивно-компульсивної симптоматики. Образ зруйнованого мосту вказує на наявність психосоматичних проблем (захворювань) або на необоротні регресивні форми поведінки.

Якщо на п’ятницю вам снилося, що ви йшли по хлипкому або розваленому мосту, то скоро буде переслідувати страх, і ви почнете панікувати. Якщо у снах на четвер ви обережно перетинаєте міст, то незабаром на ваші плечі ляже тягар серйозної та відповідальної роботи.

Сон на вівторок або п’ятницю, в якому ви стрибнули з мосту, пророкує, що вам доведеться концентрувати сили і приймати кардинальні заходи. У ніч на неділю палаючий міст сниться до того, що впертість підштовхне вас до необдуманих і ризикованих кроків. Сниться, що від ваших кроків міст ламається, значить, в реальному житті вороги роблять все, щоб нашкодити вам.

Лагодження мосту — гармонійний розвиток всіх ситуацій. Бачиш, як переправляються через міст — виникнення офіційній ситуації. Сидиш на мосту — отримання місця по службі. Бачиш, як зруйнувався міст — ситуація, пов’язану з офіційними структурами. Взявшись з кимось за руки, піднімаєшся на міст — вагітність дружини. Окликаешь, кличеш кого-то, стоячи на мосту — переможеш в позові. Заново відбудований новий міст — велике збіг. Міст обривається — віщує словесну сварку, суперечку. Ламаються опори мосту — біда з дітьми або онуками, нащадками. В дорозі на мосту зупиняється фургон — віщує нещастя.

Побачений міст — це уособлення надії, обіцянки, обіцянки. Під час вашої ходьби або їзди по мосту той несподівано і різко обрушився — сон застерігає вас від підступного зрадництва людини, якій ви надавали повну довіру. Важко перенісши це віроломство, ви все ж у кінцевому підсумку виправдаєте цієї людини і даруйте його.

Будувати міст — попереду важкий період за зваленого на ваші плечі величезного вантажу зобов’язань перед іншими. Довга ходьба по мосту сниться до того, що ви не стримаєте своєї обіцянки, а тому будете відчувати докори совісті і сорому.

Міст символізує все те, що врятує людину від мук у загробне життя та стомленості у мирському житті. Деякі вчені кажуть, що міст у сні може означати багато. Він може означати знайомство з впливовою людиною, який допомагаючи людям і вирішуючи їх проблеми полегшує їм життя воно може також означати прибуття корабля або човна на берег. Міст веде на цвинтар, може означати прожите Вами життя. Йти по мосту — до ймовірної відправлення в далекий шлях. Ібн Сирин каже: «Будує міст — до добра: сон означає, що завдяки будівельнику люди можуть досягти своєї мети».

Зайти на міст в денний час — такий сон обіцяє вам зміни. На мосту хтось перегородив дорогу — це означає, що у любові ви будете нещасні. Перетнули міст безперешкодно — добрий знак, що обіцяє процвітання й успіх у всіх починаннях.

Підійшовши уві сні до мосту, ви побачили його зламаним — такий сон попереджає, що не вийде нічого путнього з того, що ви будете активно діяти для зміни свого життя, тому бурхлива діяльність категорично не рекомендується.

Побачити міст, йти по ньому — чекають проблеми, період випробувань. У старому, занедбаному стані або обвалився — сон підказує, що в даній життєвій ситуації вам не потрібно йти напролом, а слід діяти обережніше. Будувати — доведеться набратися терпіння, тому що бажання втілиться, але нескоро.

Міст — символізує зв’язок між людьми, а також перехід (від одного періоду існування до іншого, від матеріального життя до потойбічного). Міст — небезпека; зміни; смерть; розлука або близькість. Благополучно перейти — досягнення мети. Зруйнований міст — втрата можливості, обрив відносин.

Закоханим людям міст обіцяє розчарування в коханні через невірності обранця. Міст, який раптово з’явився на вашому шляху, віщує зраду людей, про яких ви були найкращого думки. Можливо, вам змінить коханий чоловік.

Побачити міст — сон до невдачі, невдачі. Переходити через нього — до змін; вдасться уникнути небезпеки.

Попереду у вас складна подорож, всілякі перешкоди і проблеми.


Залишити відгук