Сонник Шахрайство — до чого сниться ?

Якщо вам приснилося, що в справах ви зіткнулися з шахрайством, це означає, що на вашому шляху до успіху виникне перешкода у вигляді людей, які бажають вам нашкодити. Для молодих людей бачити обман шулерів — це означає, що безглузді непорозуміння приведуть їх до розставання з коханими. Хотіли когось обдурити самі — з корисливих устремлінь ви зробите негідні і легковажні вчинки, які можуть заплямувати ваше ім’я. Якщо в сновидінні ви зі всієї гнітючою очевидністю зрозуміли, що хтось обдурив вас, це добра ознака: недруги виявляться не в змозі перешкодити вам.

Якщо вам приснився сон, в якому ви постаєте в образі шахрайки, то знайте — це попередження про уважне ставлення до своєї поведінки. Може бути, ви занадто захопилися пошуками пригод, щоб звертати увагу на плітки, які оточують вас щільним кільцем. Врахуйте, кільце може зімкнутися! Побачити в сні, що вас обдурили шахраї, — знак того, що ви дуже наївна жінка, яка часто трапляється на улесливі виверти конкурентів, з-за чого ваш бізнес несе збитки.

Якщо Вам приснилося, що Ви шахрай — наяву Ви готові зробити якийсь нешляхетний вчинок, який залишить у Ваших друзів неприємний осад. Також, можливо. Вам загрожує якась хвороба, від якої, втім, Ви скоро излечитесь. Жінки бачити у сні, що її чоловік або коханий шахрай — знак того, що в реальному житті вона буде нестерпно страждати з-за зневаги, яке виявить до неї один.

Шахрай сниться як застереження: будь-ваш промах чи помилка можуть бути використані тими, хто хоче зайняти ваше місце. Якщо ви спіймали у сні шахрая — наяву ви знайдете самий вдалий, а може бути, і єдино вірний варіант вирішення давно назрілої проблеми. У ролі афериста були ви — ваш необдуманий легковажний вчинок стане причиною розриву з одним або близькою людиною.

Приснилося, що ви звинуватили в обмані якогось людини, — значить, вас пограбують, а тих, хто це зробив, швидко виведуть на чисту воду. Якщо уві сні шахрайство — це ваших рук справа, це означає, що завдяки порядності та прямоті вас дуже високо цінують у суспільстві. Розгадавши таємні задуми свого суперника в любові, ви переможете його.

Станете матеріально незалежною людиною або знайдете якісь привілеї.

Когось обдурили в сні — у торгівлі чекайте прибутку.


Залишити відгук