Сонник Моряк — до чого сниться ?

Якщо снилися моряки чи у сні моряком були ви самі, це означає, що ви вирушите в подорож, яка обіцяє бути не лише тривалим, але і вельми цікавим і насиченим. Для жінки сон, у якому вона побачила моряків, означає, що незабаром у її житті виникне загроза розриву відносин з коханим через легковажного флірту. А якщо вона побачила в ролі моряка себе, такий сон пророкує, що вона не зможе відмовити собі в задоволенні зробити якийсь вчинок, зовсім непристойний для дівчини, і з-за цього може втратити вірного друга. Якщо уві сні ваш корабель відплив, а ви залишилися на березі, то наяву належить з-за чого-то турбуватися.

Сон, у якому ви були моряком, може означати вашу еміграцію, причому новою батьківщиною стануть якісь дуже далекі краї. Приснився групка моряків пророкує новину з-за кордону, для ділових людей, вона виступає провісником вигідних угод і операцій, пов’язаних з морем. Молода жінка побачила моряків, серед яких один стояв трохи віддалік, пильно дивлячись на неї, — це її майбутній чоловік. Побачила моряка, який опинився в біді через розігрався шторм — значить, з далекої поїздки благополучно повернеться на батьківщину її чоловік.

Моряки у всі часи асоціювалися з далекими країнами і всілякими пригодами, повними і небезпеки, і романтики одночасно. Якщо уві сні ви бачите моряка або самі їм є, то цей сон пророкує вам тривалий і захоплюючу подорож. А ось бачити, що ваш корабель йде, залишивши вас на березі, обіцяє тривоги і печаль.

Моряк — Вам належить приємне подорож в далекі країни. Команда моряків — ви почнете новий любовний роман, не встигнувши розібратися зі старим. Капітан — ваші благородні спонукання здійсняться. Бути одягненим у морську форму і перебувати на борту корабля, який вирушає у далеке плавання,- це вам слово буде порушено.

Взагалі моряки у сні передвіщають тривалий і захоплюючу подорож. Для дівчини такий сон означає ймовірність розриву з коханим через легковажного флірту. Якщо вона бачить себе в сні моряком – наяву її чекає спокуса зробити якийсь непристойний вчинок, з-за якого вона може втратити вірного друга.

Моряк, привидевшийся на тлі штилю в море, передбачає, що зміни будуть радісними і принесуть спокій. Бурхливе море або шторм підказують, що спляча людина стримує свою внутрішню силу, а майбутні зміни напряму залежать від його характеру або вчинків.

Дівчина, якій присниться моряк, з власної вини посвариться зі своїм коханим. Якщо їй насниться, що моряком є вона сама, це означає, що вона втратить свого обранця з-за своєї негідної поведінки по відношенню до нього.

Бачити, як тебе беруть на флот – до небезпеки. Бачити, як тебе виганяють з флоту – до удачі, радості, сімейного добробуту. Бачити себе офіцером флоту – до постійних сварок у сім’ї.

Побачити моряка — сон до змін у житті. Ймовірно далеку подорож, в якому вам може загрожувати небезпека.

Моряк — досвід самого сплячого, який допоможе подолати всі труднощі; розлука; подорож.

Моряк для жінки — втрати в особистому; сам моряк — посягання в особистому на сплячого.

Досягнете успіху в комерції; вирушите в подорож.

Моряк — це лікар.


Залишити відгук