Сонник Морська свинка — до чого сниться ?

Якщо ви побачили уві сні морську свинку, це обіцяє вам невеликі перешкоди з боку близької людини. Світла, без плям, пухнаста шерсть віщує добробут в справах сімейних. Біла символізує гарні звістки. Чорна з білими плямами морська свинка – вірний знак, що від друзів можна чекати чого завгодно. Руда – уособлює відданого друга. Багатобарвна, з чорними, рудими і білими плямами — означає, що попереду несподівані, але приємні події.

Морська свинка може означати, що ваші суперники незабаром візьмуть над вами перемогу завдяки вашим забаганкам. Також, це може вказувати на вашу занижену самооцінку і на те, що вам складно знаходити контакт з людьми, і з-за цього ви не можете домогтися бажаного. Годувати морську свинку — надати фінансову допомогу людині, якого ви не знаєте і натомість нічого не отримати.

Побачити морську свинку — такий сон означає, що ви не можете підтримувати в інших людях інтерес до власної персони. Цим постараються скористатися вороги, щоб завдати шкоди вашим діловим інтересам. Придбати тварину — до появи нових шкідливих звичок. Віддати, продати комусь свою морську свинку — знайдете нових друзів, які прикрасять ваше життя.

Морська свинка у сні є символом проблем. Після такого сновидіння не зайвим буде проявити особливу обережність абсолютно у всьому. Якщо наснилося, ніби вона вкусила людину, це говорить про його самотність, відсутність друзів. Приснилося посадити її в клітку – незабаром доведеться пізнати свого ворога.

Свинка може попереджати вас про вашу безхарактерність і безладдя. Це може обернутися для вас проблемами на роботі.

щасливим хвилинах.


Залишити відгук