Сонник Морозиво — до чого сниться ?

Є морозиво в спекотний день — такий сон означає, що відбудеться приємна зустріч з тим, з ким ви не бачилися дуже давно. Ця зустріч принесе вам масу приємних емоцій і відчуттів, ось тільки розраховувати на повернення до минулих відносин і подій безглуздо: нічого з цієї затії путнього не вийде.

У вашому сні хтось їв розтануло морозиво — значить, ви намагаєтеся реанімувати те, що насправді вже давно померло. Ви вважаєте, що варто тільки побажати, як відразу все стане по-вашому. Насправді ж ситуація стала зовсім іншою вже досить давно, тепер інша людина — це ваша радість, щастя і доля.

Є замерзле морозиво — сон говорить про те, що ви любите життя і хочете отримувати від неї лише задоволення. Однак незабаром може так статися, що ваш успіх перестане бути таким вже незмінним. Якщо уві сні ви їли в кафе морозиво, значить, вже скоро будете вести себе дуже нескромно. Станеться це на якомусь розважальному заході, де ви опинитеся вже найближчим часом. Про це вечорі вам доведеться згадувати з великим жалем.

Якщо вам приснилося морозиво, яке вже підтануло, це говорить про те, що отримується вами задоволення раптово перерветься з-за того, що ви огорчитесь. Є морозиво — такий сон означає, що у розпочатих справах вас чекає успіх. Побачити дітей, їдять морозиво, — це до процвітання і щастя на все життя. Впустити морозиво, якщо поряд знаходиться серцевий друг, — такий сон означає, що побачила його молода жінка відчує симпатію і потяг до іншого чоловіка, а зі своїм теперішнім обранцем надійде невиправдано жорстоко.

Купити морозиво — з’явиться нове захоплення, проте незабаром відносини зійдуть нанівець. Робити морозиво — означає, що ви будете задоволені закінченням якісно зробленої роботи. Якщо хтось інший їсть морозиво, то на вас чекає успіх у розпочатому вами справі.

Побачити пломбір — означає, що ваша друга половина охолоне до вас. Побачити ескімо — близька людина звернеться до вас за допомогою. Побачити шоколадне морозиво — вас чекають любовні втіхи і насолоди. Морозиво в глазурі — ви дізнаєтеся відповідь на давно цікавило вас питання.

Якщо вам сниться, що ви їсте морозиво, це обіцяє процвітання й любов. Якщо дівчині сниться, що вона впустила морозиво на одного або коханого, це означає, що вона буде жорстока до нього. Розтануло морозиво віщує самотність. Тверде морозиво, яке ви їсте — означає, що ви цінуєте життя і живете заради задоволень. Проте остерігайтеся занадто легковажне ставлення до життя – воно підведе вас.

Їли морозиво — значить, буде у вашому житті палка любов, гарячі почуття. Запропонували вам поїсти — сон означає, що вам загрожує небезпека, що виходить від тих, хто любить вас; ймовірно зрада. Готували морозиво самі — такий сон підказує: аби пережити божевільну, безрозсудну, исступленную любов, вами вже все зроблено заздалегідь, і тепер залишається лише пожинати плоди власного нестями.

Бачити в сні що-то заморожене, холодне або морозиво — знак великих переживань або нестерпного болю. Пригощати когось морозивом у сні означає, що ви можете образити людину, яка цього не заслуговує. Розтануло морозиво у сні вказує на те, що ваш гнів швидко пройде і які-то стосунки швидко налагодяться.

Людині, якому уві сні привиділося морозиво, забезпечений успіх у справах і будь-яких інших починаннях. Купувати холодний десерт – до знайомства з людиною, з яким захочеться назавжди пов’язати свою долю. Також даний сюжет пророкує несподіване розлучення з давнім другом.

Є у сні морозиво – до успішних починань. Розтануло морозиво – передвістя несподіваного засмучення, яка затьмарить ваше життя. Бачити дітей, лакомящихся морозивом, означає процвітання й щастя, які будуть супроводжувати вас все життя.

Морозиво — приємна подія з не дуже хорошими наслідками; відчуженість коханого (ой).

До скоротечному любовному захопленню або зубного болю.


Залишити відгук