26 Місячний День

Негативний, неприємний і небезпечний день. Люди схильні до конфліктів, напружені і роблять дурні вчинки. Зростає кількість крадіжок та пограбувань. Не випускайте з уваги свої речі, коли перебуваєте в людному місці. Навколишні здатні на абсолютно безглузді і непередбачувані дії. Обмежте коло спілкування. Не вплутуйтеся в сварки, не підтримуйте порожню балаканину. Якщо вас почали пліткувати, ухилитеся від бесіди або зовсім підіть. Вас будуть схиляти до скоєння усіляких дрібниць. Не піддавайтеся, нічого доброго вам це не принесе. Не можна витрачати енергію на дурниці і авантюри, її і так занадто мало, а попереду новий цикл.

Сьогодні негативно впливає на особистість і психіку людини. Ви можете впасти в самовдоволення. Виникне бажання похвалитися, піднестися над іншими, перебільшити свої здібності. Пам’ятайте, що гординя і корислива брехня наносять удар не тільки вашої карму, але і вашому здоров’ю. Згодом вам буде дуже соромно за скоєні помилки. Не реагуйте на злі жарти оточуючих у вашу адресу, якщо такі будуть. Ставтеся спокійно до ханжам і лицемірам, уникайте конфліктів. Не втрачайте почуття гумору, сьогодні здатність по-доброму посміятися над собою і світом стане вашим «рятувальним кругом». Близькі друзі можуть вказати вам на ваші недоліки. Це привід придивитися до себе і подумати, що можна виправити в своєму характері.

Символ сьогоднішнього дня — жаба. Її якості — богохульство, самовдоволення, презирство до інших. Якщо у вас прокинулося бажання відчути себе центром світу, то ви йдете по невірному шляху. Подолати в собі зарозумілість можна тільки посиленим самоконтролем. Необхідно «скинути жаб’ячу шкіру» і навчитися бачити щирість і добрі почуття під «жаб’ячої шкірою» інших людей.

Двадцять шостий місячний день також відзначено вкрай нестабільним емоційним фоном. Люди впадають у крайнощі. То нестримно веселяться, то занурюються в глибоку зневіру. Тому всі прозвучали сьогодні загрози, клятви, обіцянки, визнання практично нічого не коштують. Людина вимовляє їх в пориві емоцій і скоро забуває. Так що не приймайте все почуте близько до серця. Постарайтеся контролювати свій настрій. Також утримайтеся від шопінгу. Сьогодні люди, не замислюючись, витрачають гроші на непотрібні речі. Якщо вам у сні бачив спалахи блискавок, це знак, що у вас грає гордість і егоїзм. Необхідно їх приборкати.

26 Місячний День — Характеристика

Фаза Місяця: Стара Місяць

Енергетика дня: Пасивний

Стихія дня: Земля

Символ дня: Жаба

Щасливе число: 8

Ви отримаєте невеликий бонус, якщо добре працювали протягом попередніх днів місячного місяця. Прислухайтеся до порад друзів, не відкидайте їх пропозицій. Уникайте шопінгу. Гроші краще економити – є небезпека розтратити їх даремно або втратити.

Любов і відносини в 26 Місячний День

Двадцять шостий місячний день зовсім не підходить для першого побачення, і зустрічей з людиною, з яким у вас тільки – тільки починають зав’язуватися відносини. Якщо ж ваші відносини вже достатньо міцні, то ви зможете надати один одному підтримку і допомогу. Не варто повністю замикатися в собі і уникати контактів. Добре спілкуватися з близькими за духом людьми, з якими можна просто посидіти поруч і помовчати, щоб заспокоїтися і відновити душевні сили.

Від занять любов’ю в цей день краще відмовитися. Як писалося раніше, сьогодні вітається будь-яка аскеза. Небажаний день і для зачаття дитини. Якщо ви відчуваєте, що ваші відносини вже давно зжили себе, то 26 місячний день ідеально підходить для розриву відносин. У цьому випадку, ви зможете досить швидко домовитися і прийти до угоди з усіх питань.

Робота і творчість в 26 Місячний День

День дуже небезпечний для представників практично будь-якої сфери діяльності. Важливі питання сьогодні не можна вирішувати, займайтеся тільки дрібними справами. Ніяких операцій з грішми, товарами, нерухомістю проводити не рекомендується. Найменша помилка може спричинити за собою крах. Колективна робота також не принесе успіху — співробітники будуть нервувати, огризатися, сваритися.

Про подорожах і відрядженнях на сьогодні краще забути. До начальства не підходите, з колегами старайтесь менше спілкуватися. Сьогодні везе лише адвокатам і студентам. Адвокати без праці відстоять свою думку в суді, а учні добре здадуть іспити. Всім іншим покладається відпочинок. Бізнесмени повинні бути особливо обережними. Їм необхідно придивитися до своїх партнерів, своєму оточенню.

Здоров’я і харчування в 26 Місячний День

26 місячний день особливо вразливі ноги, стегна. Не варто їх перенапружувати. Не рекомендується відвідувати зубного лікаря, і тим більше, не слід видаляти зуби. Хороший день для лікування шкіри, голковколювання, припікання. Прекрасний результат дасть відвідування косметолога, салону краси. Можна почати курс масажу, видаляти бородавки і «зайві» волосся. Якщо немає можливості відвідати фахівця, то самостійно зробіть собі, хоча б маску для обличчя, і ваша шкіра негайно віддячить вас здоровим рум’янцем і свіжістю. Хороший день для самолікування методами народної медицини або гомеопатичними засобами, а також для того, щоб кинути палити.

Чим би ви не займалися, намагайтеся менше говорити. Сьогодні порожня балаканина призводить до значної розтрати енергії. Не допускайте перевтоми як розумового, так і фізичного. Спіть і відпочивайте, якщо почуваєте себе погано або у вас стрес. В їжі віддайте перевагу рибі, журавлині, трав’яним відварам. Від м’яса і алкоголю сьогодні варто відмовитися.

Сни 26 Місячний День

Образи сновидінь цього періоду відображають «тіньову» сторону людської особистості, зокрема, область підсвідомості, пов’язану із згубними звичками та вподобаннями.

Іноді такі сновидіння показують людині ким він стане, якщо не зможе трансформувати свої негативні сторони в позитивні.


Залишити відгук