Сонник Мороз — до чого сниться ?

Сон про нього попереджає вас про те, що вам слід утриматися від якоїсь дурниці, щоб уникнути нещасного випадку. Часто сон про морозі віщує збитки, втрати, неприємності, труднощі або образу. Якщо вам присниться, що ви щось обморозили уві сні, то важка робота і постійні переживання підірвуть ваше здоров’я і ви відчуєте занепад сил. Іноді такий сон пророкує, що вас спробують втягнути в якусь темну справу. Такий сон попереджає вас про те, що ви не повинні піддаватися спокусі легко заробити. Якщо вам присниться, що ваш друг замерзає, то ви повинні покаятися у своїх поганих вчинках по відношенню до людей, які не заслужили поганого поводження. Іноді такий сон указує вам, що не можна залишати друга в біді. Дивіться тлумачення: Мерзнути.

Якщо приснився морозний день, і ви побачили одного, це значить, що довгий період залицяння за пані серця завершиться вашою перемогою над суперником. Для жінки цей сон означає занепокоєння через охолодження коханого, яке виявиться марним, оскільки для цього не буде жодних реальних підстав.

Бачити іній на деревах, занурених у сутінок похмурого світанку – вигнання з рідного краю, однак Ваша мандрівка закінчиться цілком благополучно. Зимовий пейзаж, де інеєм покриті залиті сонцем дерева і кущі – уявна радість і забави, в яких Ви скоро станете каятися.

Бачити морозний візерунок на склі у сні – всі спроби сплячого для завершення початої справи потерплять крах. Сниться босоніж стояти на вулиці в мороз? Тлумачення сну залежить від того, що відчував сновидець. Якщо неприємні відчуття, обмороження – слід перечекати цей час, утримавшись від дій, поки ситуація налагодиться. Коли ж сплячий відчував приємні поколювання – значить, він доб’ється успіху. Можна починати нові справи.

Побачити в сні свого друга (знайомого) посеред морозного зимового дня, наяву буде означати перемогу над суперником на любовному фронті. Якщо теж саме сниться дівчата, це означає безпідставні занепокоєння на рахунок того, що її коханий розлюбив її. Якщо в ясний сонячний морозний день сняться бурульки на гілках, це означає, що треба бути обережніше в своїх захопленнях.

Морозна зима — найближчим часом ви отримаєте неприємні і прикрі вісті. Сильний мороз — скрутна ситуація, яку ви дозволите не найвдалішим чином. Мерзнути або замерзати у сні — до збагачення. Сильне обмороження означає нездужання, втрату або занепад фізичних і душевних сил.

Сновидіння про морозі віщує велику кількість звалилися на ваші плечі неприємностей та суворих випробувань. Якщо його бачила жінка, то їй загрожує небезпека бути покинутою брехливим, бездушним людиною, який зараз наполегливо домагається її.

Якщо вам сниться коханий морозним ранком, це означає, що ви будете турбуватися, що ваш обранець охолов до вас, хоча насправді приводу для занепокоєння немає.

Мороз — знак того, що ваше життя увійде неблагополуччя; у багатьох випадках сон загрожує затяжною хворобою.

якийсь невеликий проблеми, успішного її вирішення і радості.

Дід Мороз: одна з масок негативності.


Залишити відгук