Сонник Морква — до чого сниться ?

Свіжа морква — передвіщає прибуток, яка не змусить себе чекати, вкладені гроші в ризиковану справу окупляться з лишком, не варто турбуватися і про проблеми на особистому фронті, вас скоро чекає романтична пригода. Свіжа морква, приснився молодому хлопцю, віщує прибуткове підприємство, сміливо йдіть назустріч своїй долі.

Різати уві сні морква – отримувати цінний досвід, активність в справах може здобути позитивний результат. Іноді побачений символ означає непередбачені витрати, або не плановані покупки. Для чоловіка різати моркву уві сні – шкодити супернику в реальності, нейтралізувати підступи недоброзичливця.

Побачити в сні терту моркву до дрібних грошей. Якщо самі трете – грошових клопотів. Для дівчини побачити в сні багато тертої моркви, плодючості, скоро вона понесе від коханого. Чоловік тре моркву — ділову пропозицію партнерів виявиться прибутковим, сміливо можна йти на ризикований крок, справа виявиться успішним і результати вас порадують.

Гнила морква — поганий знак, не варто починати жодних ризикованих справ у цей період. Для молодої особи такий символ віщує сварку з нареченим або навіть розрив відносин, для заміжньої — зраду Вас або Вашу, викриття, все таємне стане явним, ганьба. Іноді цей знак у соннику може означати втрату, дрібні чвари, неприємні клопоти, хвороба, неприємний результат справи.

Морква — це один з тих овочів, який зазвичай сприймається як фалічний символ (однак, бувають і винятки). Наприклад, чоловік ретельно вибирає собі рівну і красиву моркву — в цьому випадку слід говорити про надмірну прискіпливість сновидця при виборі сексуального партнера. Якщо ви викопуєте морква — ви дуже серйозно підходите до вибору партнера. Якщо ви купуєте морква — ви стурбовані своїми інтимними проблемами.

Якщо жінка вибирає велику моркву — вона підсвідомо боїться вступати у зв’язок з чоловіками і схильна до самозадоволення. Якщо чоловік вибирає велику моркву — він пишається своїми чоловічими якостями. Якщо чоловік натирає морква — він обмежує свій темперамент заради збереження злагоди в сім’ї. Якщо жінка натирає морква — вона негативно ставиться до чоловіків.

Грядка моркви сниться як обіцянка того, що в не такому вже віддаленому майбутньому ви зумієте досягти бажаної мети, зберете плоди своїх праць. Копати моркву на грядці у сні — до вдалого завершення справ, якщо вона вродила велика і визріла до стиглості. Збирати моркву в сновидінні в дощову погоду, стоячи в грязі — знак нелегкій, але заслуженої перемоги.

Якщо уві сні ви їсте морквину, то ніяке нездоров’я не затьмарить ваше найближче майбутнє. Терта морква сниться до дрібних грошей і грошових клопотів. Якщо уві сні вам довелося чистити моркву, то попереду отримання цінного досвіду. При цьому, якщо вона була дуже брудною, то й досвід буде важким. Гнила морква з’являється в сновидінні до хвороб і сварок.

Незаміжній дамі бачити, як вона їсть моркву уві сні, означає, що вона бажає возз’єднання та чуттєвої любові з кимось, але боїться собі в цьому зізнатися. Для чоловіка бачити такий сон може говорити про його самозакоханості і завищену самооцінку. Варена морква дівчині сниться як попередження про те, що її коханий дивиться в іншу сторону і більш не проявляє до неї колишнього інтересу. Побачити в сні брудну моркву — в реальному житті зіткнутися з неприємностями. Сварки через непорозуміння в сім’ї, дрібні невдачі затьмарять ваше існування.

Якщо жінці приснився морква, те в житті у неї буде все, включаючи великі гроші і міцне здоров’я. Незаміжньою дівчині морква сниться до того, що незабаром для неї може прозвучати марш Мендельсона. Заміжжя буде вдалим і плідним: в сімействі буде кілька симпатичнейших дітлахів, а подружжя мають всі шанси в любові та злагоді зустріти навіть золотий ювілей спільного життя.

Приснився морква — знак майбутнього доброго здоров’я і благополуччя. Цей овоч є символом багатства, успіху і небувалої удачливості. Є морква — таке сновидіння, відвідала молоду жінку, означає, що вона рано і вдало вийде заміж і стане матір’ю кількох веселих і сміливих дітлахів.

Сон про неї віщує хвилювання про своє здоров’я. Збирати моркву уві сні передвіщає прибуток від вигідної справи. Є морква, якою вас пригостили у сні — знак того, що вам може бути зроблено вигідну пропозицію. Якщо ви прийміть його, то вас чекає успіх і щастя. Дивіться тлумачення: Плоди.

Бачити морква уві сні будь-якій людині пророкує зростання добробуту і успіх. Вам приснилося, як ви збираєте вже викопану моркву, наприклад, у мішок або кошик? Сон сигналізує про появу конкурента в любовних або ділових відносинах.

Бачити уві сні морква — до смутку і розчарування, а тримати її в руці — до полегшення якогось складного справи. Їсти уві сні морква — до вигоди і сприятливому результату справ.

Готувати що-небудь з моркви, є її — це сон до майбутнього прибутку, можливе отримання премії. Висмикувати овочі — ваші зусилля приведуть до позитивного результату.

Моркву — виграш; хвороба; любовні відносини. Для жінки — незадоволеність в близьких відносинах.

До прибутку, удачі і успіху буквально в усіх справах.

Отримаєте з чого-то вигоду.


Залишити відгук