Сонник Морг — до чого сниться ?

Бачити його в сні або заходити туди означає розлуку з близькою людиною. Одруженим такий сон пророкує розлучення. Іноді такий сон також передвіщає невдачу в якійсь справі. Бачити уві сні небіжчиків в морзі передвіщає неприємності і збитки в справах. Якщо у вас є якусь справу в суді, то воно затягнеться надовго або ж вирішиться не на вашу користь. Побачити або шукати когось в морзі — знак розлуки з близькою людиною, якій ви надто довіряли і на якого багато в чому покладалися. Після такого сну не слід розраховувати на вдале завершення важливого справи. Дивіться тлумачення: Мрець.

Фрейд вважав, що таке сновидіння означає наявність у людини глибокої депресії. Згідно його сонником, привидевшийся в сні зал для розкриття небіжчиків може бути ознакою психологічної втоми. Якщо людині регулярно сниться морг, варто звернутися до фахівця для підтвердження або спростування діагнозу «депресія». Якщо ж подібне сновидіння було тільки один раз і більше не повторювалося, турбуватися не варто. Ймовірно, людина просто відчуває почуття розчарування або сильну втому.

Сон, у якому ви шукали в морзі якогось людини, повідомляє, що сумну звістку про смерть когось із рідних чи друзів вас просто вразить в саме серце. Приснилися трупи в морзі — значить, вас здолають печалі і неприємності. Побачити в цьому закладі себе, причому в самій незавидній ролі — до довголіття. Працювати в морзі — ви займаєтеся не тим, до чого у вас лежить душа.

Виявитися в сні в морзі, рятуючись від злісних переслідувачів, і прикинутися трупом — це передвістя душевної депресії, викликаної несподіваною зрадою гаряче улюбленого вами людини. Розшукувати кого-то в морзі у сні – наяву випробувати потрясіння, пов’язане зі смертю родича або друга. Бачити уві сні трупи в морзі – до численним труднощам і переживань.

Якщо довелося бачити ожилого в морзі небіжчика, який проявляв агресію по відношенню до вас, наступний день не виходить з самого ранку. Після заходу Сонця смуга невдач закінчиться.

Сон, у якому ви розшукуєте кого-то в морзі, віщує смерть або тяжку хворобу коханої людини. Якщо цей сон сниться одруженому людині, то, швидше за все, він віщує йому розлучення.

Приснився морг, небіжчик, якого забирали з нього — такий сон передвіщає близькі похорон когось із родичів.

Швидку розлуку закоханим передрікає сновидіння, де сталося споглядати мертвецьку.

Бачити будівля моргу — нещасний випадок; бачити в ньому трупи — неприємності.

У всіх значеннях і інтерпретаціях морг сниться до смерті близького друга.


Залишити відгук